Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisistatau HJones


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3009 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1. Jūsų tikras vardas: Dominykas
2. Kaip tave vadina draugai: Domiu
3. Jūsų Amžius: 17 metų.
4. Iš kokio miesto esate: Šiauliai
5. Ar turite brolių, seserų ( Vardai jei nesunku): Ne.
6Jūsų zodiako ženklas: Avinas
7. Kokia muzika dažniausia klausote, mėgstate (mėgstamiausios dainos, grupės, muzikos stilius ir kt.): Lieuvišką, angliška, trap, bass boosted :D
8. Kokius filmus žiūrite (mėgstamiausi filmai, žanrai): Veiksmo.
9. Ką veikiate laisvalaikiu: Laisvalaikiu leidžiu laiką su draugais, seniau skriptindavau laisvalaikiu :D

10. Kokie jūsų hobiai: Leisti laiką su draugais, taip domiuosi automobiliais.
11. Turite augintinį (jei turi parašyk kokį): Taip turiu, 2 banguotasias papūgėles.
12. Koks jūsų gyvenimo tikslas: Sulaukti pilnametystės, išsilaikyti teises, išvažiuoti į anglus šiek tiek užsidrbti, bei grįžus sukurti šeimą.
13. Kaip atradote mūsų prtala: Oj prieš daug metų aš jį atradau, man rodos man 13 metų ar kiek buvo, net nepamenu kaip.

14. Parodyk save!: http://i.imgur.com/N2GsJS7.jpg

15Laisvai parašyk ką nors apie save ar panašiai: Taigi esu lengvo būdo žmogus, retai turintis blogą nuotaiką, mėgstu pajuokauti, rimtais atvėjais pats būnų rimtas, bandau pralinksminti draugus kai jų nuotaika bloga, taip esu atsakingas, bei mėgstantis nuotykius žmogus.

Redaguota , nario HJones
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3009 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...