Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaledine dovanele vienam asmeniui!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3008 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, vis del to, kalėdos artėja, nusprendžiau padaryt labai šventišką konkursą! :D

 

Rašykit į komentarus savo gyv.miestą ir kodėl laukiate kalėdų, o aš per kalėdas išrinksiu vieną, kuriam paštu atsiūsiu:

 

 

1kg mandarinų, 1kg saldainių įvairių rūšių bei kokį nors dalykiuką dar. ;D 

 

 

Gražių svenčių. :)

 

P.S: Galėsiu įkelti įrodymus) 

 

Laimėtojas bus, tas kuris originaliausiai išvardins kodėl laukia kalėdų :)

 

Laimėtoją išrinksiu 02-03 dienom,

 

laimejo: Lightning

Redaguota , nario Deffix
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jonavos raj. Upninkai
Laukiu kalėdų vien dėl to, kad palint visą dieną šiltai prie Židinio ir pasijuokti iš Kalėdų senio, kaip jis savo stora šikną prakiša pro kaminą ir atkeliauja pas mus kartu papalint ir ką nors padovanot mums tiesiai į rankas, nes krč sakyčiau eglė sudegė tai noriu dovanas į rankas gaut ir kartu su seniu pasijuokt. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

A-E-H-HMM Mažeikiai, Kalėdų laukiu nes tikiuosi stebuklo kuris įvyksta tik 2 kartus per metus t.y per gimtadienį, atvyksta senis barštis į kamina numeta dovanų ir pabėga seniokas. Laikykit mane kvailu, aš visdar bandau pagaut kaip man deda dovanas. Dovanas dovanoju tik svarbiem žmonėm kurie kalėdas padaro smagiu šeimos metu ar sėdint prie stalo ir valgant kas tik skaniausia ar, kad ir žiūrint tą nemirštantį vienas namuose. Man kalėdos yra šventė kaip ir jums visiems, mandarinų norėčiau, nes sergu dabar. Mokykloje vyksta kalėdiniai karnavalai klasės ruošia pasirodymus nu, o gavos taip, kad esu grinčas (nemuškit) kalėdų nepavogsiu. Laukiu dovanų dovanų naujo kompiuterio gal :D ir šiaip susitikti su draugais atšvęsti su mūsų iškeptais sausainiais ir tai jų laukiu nes žinau, kad tai yra apšilimas prieš naujus metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3008 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...