Peršokti į turinį

Kaledine dovanele vienam asmeniui!


Recommended Posts

Sveiki, vis del to, kalėdos artėja, nusprendžiau padaryt labai šventišką konkursą! :D

 

Rašykit į komentarus savo gyv.miestą ir kodėl laukiate kalėdų, o aš per kalėdas išrinksiu vieną, kuriam paštu atsiūsiu:

 

 

1kg mandarinų, 1kg saldainių įvairių rūšių bei kokį nors dalykiuką dar. ;D 

 

 

Gražių svenčių. :)

 

P.S: Galėsiu įkelti įrodymus) 

 

Laimėtojas bus, tas kuris originaliausiai išvardins kodėl laukia kalėdų :)

 

Laimėtoją išrinksiu 02-03 dienom,

 

laimejo: Lightning

Redaguota , nario Deffix
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vilkaviškio raj. Pilviškiai. Laukiu Kalėdų, nes jas švęsiu su man labai artimu žmogumi pirmą kart. Bus labai smagu! Bus nuostabus jausmas dovanoti dovanas tam žmogui bei kitiems šeimos nariams, o ir pats gausiu dovanų kas yra labai šaunu!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jonavos raj. Upninkai
Laukiu kalėdų vien dėl to, kad palint visą dieną šiltai prie Židinio ir pasijuokti iš Kalėdų senio, kaip jis savo stora šikną prakiša pro kaminą ir atkeliauja pas mus kartu papalint ir ką nors padovanot mums tiesiai į rankas, nes krč sakyčiau eglė sudegė tai noriu dovanas į rankas gaut ir kartu su seniu pasijuokt. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vilnius. Laukiu kalėdu nes tai yra viena nuostabiausiu švenčiu per metus..Kalėdos tai dovanų metas, kaip gauname dovanų iš draugų,giminaičiu bei pažįstamu. Beje per kalėdas galima praleisti puikiai laika su draugais,šeimos nariais prie egles, pasidžiaugti tai ką turi mūsų miestas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

A-E-H-HMM Mažeikiai, Kalėdų laukiu nes tikiuosi stebuklo kuris įvyksta tik 2 kartus per metus t.y per gimtadienį, atvyksta senis barštis į kamina numeta dovanų ir pabėga seniokas. Laikykit mane kvailu, aš visdar bandau pagaut kaip man deda dovanas. Dovanas dovanoju tik svarbiem žmonėm kurie kalėdas padaro smagiu šeimos metu ar sėdint prie stalo ir valgant kas tik skaniausia ar, kad ir žiūrint tą nemirštantį vienas namuose. Man kalėdos yra šventė kaip ir jums visiems, mandarinų norėčiau, nes sergu dabar. Mokykloje vyksta kalėdiniai karnavalai klasės ruošia pasirodymus nu, o gavos taip, kad esu grinčas (nemuškit) kalėdų nepavogsiu. Laukiu dovanų dovanų naujo kompiuterio gal :D ir šiaip susitikti su draugais atšvęsti su mūsų iškeptais sausainiais ir tai jų laukiu nes žinau, kad tai yra apšilimas prieš naujus metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...