Peršokti į turinį

Kaip pasikeisti pickup

Recommended Posts

Yra ginklų dėžė vienu žodžiu ir ji jau sena, man rodos nebemadinga, tai žinau, kad kažkaip eina pasikeist tuos pickup į naujesnius.  Ieškojau tų gun pick kitų bet neradau. Čia kaip atrodo senoji dėžė. 

Numetusiam, kur rast tuos gun pickup 5+rep

5f7a302799d994321b67ea3132e8fbe5242.png

Redaguota , nario A'Hitleris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Martynai supranti čia tie pickup kur nėra dėžių, pirmam tinklapį nėra dėžių, antram tik ginklu pav ir pnś. Bet ačiū ir už tai.

Redaguota , nario A'Hitleris
Nuoroda į komentarą

Martnai supranti čia tie pickup kur nėra dėžių, pirmam tinklapį nėra dėžių, antram tik ginklu pav ir pnś. Bet ačiū ir už tai.

Ten visi pickupų idai, iš kur tu juos ištraukt nori jei jų nėra?

Nuoroda į komentarą

Susirask norimą objektą, sužinok jo ID ir pakeist į jį pickup'o ID.

aš suprantu, bet man reikia dėžų formų daugiau, tai ir klausiu ar yra daugiau kokių

Nuoroda į komentarą

aš suprantu, bet man reikia dėžų formų daugiau, tai ir klausiu ar yra daugiau kokių

Yra aišku. Pasijunk MTA ir į paiešką parašyk "box". Parodyčiau be samp, bet nei vienas normalus tinklapis su samp objektais nebe veik.
Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...