Peršokti į turinį

Minecraft Privatus Serveris

Flamkis

Recommended Posts

Sveikas jaunimas!

Taigi iškart eisiu prie reikalo, kaip matot iš temos pavadinimo kalba eina apie privatų minecraft serverį, taigi prisiminiau senus gerus laikus, ir nusprendžiau sukurti privatų serverį, paimė tokia nostalgija, kad nieko nelaukęs užsisakiau šiokį tokį hostingą, pačius pluginus turiu šiek tiek aptvarkęs, per savaitgalį pasistengsiu paruošti serverį startui, talpinsiu iki 10 žmonių taigi, norėčiau jūsų paklausti ar žaistų kažkas, reikalavimai patektį į serverį būtų tokie, 16 metų, skaipas, noras žaisti ir pasimti kartu su savimi gerą nuotaiką! Vėliau įdėsiu gal kokių nors nuotraukų aprašysiu kokie pluginai bus naudojami serveryje ir panašiai, tikiuosi bent kiek sudominau gero likusio vakaro ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas jaunimas!

Taigi iškart eisiu prie reikalo, kaip matot iš temos pavadinimo kalba eina apie privatų minecraft serverį, taigi prisiminiau senus gerus laikus, ir nusprendžiau sukurti privatų serverį, paimė tokia nostalgija, kad nieko nelaukęs užsisakiau šiokį tokį hostingą, pačius pluginus turiu šiek tiek aptvarkęs, per savaitgalį pasistengsiu paruošti serverį startui, talpinsiu iki 10 žmonių taigi, norėčiau jūsų paklausti ar žaistų kažkas, reikalavimai patektį į serverį būtų tokie, 16 metų, skaipas, noras žaisti ir pasimti kartu su savimi gerą nuotaiką! Vėliau įdėsiu gal kokių nors nuotraukų aprašysiu kokie pluginai bus naudojami serveryje ir panašiai, tikiuosi bent kiek sudominau gero likusio vakaro ;)

Jei tiktu 14 metų susidominčiau

Nuoroda į komentarą

Tai daryk legalų.. tada ir neprireiks tų plugin.. Kurie trugdys žaisti paprastą vanilla ...

Man tai keista kaip tau tas vienas pluginas registracijos gali sutrugdyti žaisti vanilla ?

Daryk mokamą whitelist kad inėjimas būtų 40ct ar kiek kad nereikėtų iš savo kišenės o iš bendrų lėšų išlaikyti serverį.

P.S Jeigu dės daugiau, suprantu.

Redaguota , nario Levas
Nuoroda į komentarą

Man tai keista kaip tau tas vienas pluginas registracijos gali sutrugdyti žaisti vanilla ?

Daryk mokamą whitelist kad inėjimas būtų 40ct ar kiek kad nereikėtų iš savo kišenės o iš bendrų lėšų išlaikyti serverį.

P.S Jeigu dės daugiau, suprantu.

Labai įdomu man irgi kodėl rašė ne PLUGINĄ o PLUGINUS :}

Nuoroda į komentarą

Matau nemažai susidomėjo, patį serverį daryčiau pagal jūsų pagėdavimus jokio mokesčio man nereikia, kas labiau susidomėjo kvieskit į skaipa darysim bendra chata ir tarsimės, mano skype: mantux2211

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...