Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ką manot apie naująjį filmai.in dizainą?


Nexar`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3027 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Nežinau ar čia pataikiau ar ne, bet noriu jūsų paklausti, ką jūs manote apie naują filmai.in dizainą? Man asmeniškai jis visiškai nepatinka. Žiauriai nepatogus, filmai.in logotipas atrodo per mažas, bet ir didesnis netiktų, dešinėj pusėj filmų nuotraukos atrodo per arti krašto, paieška žiauriai per didelė, viską labai ilgai krauna, bg patys irgi šlykštūs, nes užrašai visi balti, ir kai užsideda pvz koks iron mano bg tai yra negražu. Manau tereikėtų kad galima pačiam būtų įsikelti savo nuotrauką ir pasidaryti savo bg su savo nuotrauka.

 

Gražiausios vietos man asmeniškai tame dizaine:

 

http://www.filmai.in/426-2-fast-2-furious-greiti-ir-isiute-2-2003.html(pati ta iššokanti lentelė)

Redaguota , nario Mr. Nexar`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Buvo šiame forume tikrai gražesnių pateiktu dizainų kurie norėjo tapti dalyviais konkurso to filmai.in bet vis vien kažkokį š idėjo.

 

Pritariu. Buvo gražiasnių. Šiaip pats dizainas dabar man žiauriai nepatogus pasidarė, tą foną tai imanoma pakeist, bet man tas pakeitimas buginasi asmeniškai ir neišsisaugo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tau rodo taškus po filmai.in logotipu? Nes man tai ten tuščia vieta bet nujaučiu kad turėtų būt taškai ten parašyti.

Fsio prisijungiau viskas oke :D o taškus rodo kairiam kampe

O tau rodo taškus po filmai.in logotipu? Nes man tai ten tuščia vieta bet nujaučiu kad turėtų būt taškai ten parašyti.

https://gyazo.com/64d05ca87936592ecbd972a33ba622e7

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Fsio prisijungiau viskas oke :D o taškus rodo kairiam kampe

https://gyazo.com/64d05ca87936592ecbd972a33ba622e7

Tau gražiai atrodo :D Pas mane toj vietoj kur rodo taškus tuščia vieta krauna dafiga laiko ir kai paspaudi ant dešinio kampo viršui to user ženkliuko man išmeta tik negražų tekstą sumestą į vieną krūvą :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aš irgi turėjau problemų su prisijungimu nes neprisiminiau gmailo, bet dabar viskas normaliai ir rodo tuos taškus. Bet apibendrinus tai tikrai buvo geresnių dizainų kurie dalyvavo konkurse. Aišku prie visko priprantama, o gal čia tik pabandymui toki užmetė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Totali nesąmonė...Kaip buvo naudojamas prisijungimo vardas ir slaptažodis buvo tikrai lengviau, o dabar dauguma net nežino tu savi gmail paskyrų kurias pamiršo prieš 5 metus. Vertinu neigiamai, kadangi dar ant telefono versijos arba nėra, ar grybą pjauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3027 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...