Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

MiddleAge [1.8.x] Jaustukai! Ateik ir išbandyk kas tai!


Edvinas mc

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2999 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, jei įsijungėte šią temą, reiškiasi ieškote kur galėtumėte žaisti, ar gerai praleisti laiką. Jei taip, vadinasi ši tema kaip tik jums!  :)

____________________________________________________________________________________

 

Nuo ko kilo idėja sukurti serverį? Kelias dienas ieškojau serverio kuriame galėčiau gerai praleisti laiką, deja tokio nepavyko rasti, nes kiekvienam serveryje būna išeini už spawn ribų ir būni užmuštas ir šis dalykas labai nervina. Kadangi turėjau nemenkos patirties MineCraft serverių kūrime, todėl norėjau išbandyti savo jėgas ir sukurti kažką stabilaus.

Kodėl MiddleAge? Nenoriu slėpti, bet pavadinimą nukopijavau nuo serverio kuris gyvavo prieš 2-3 metus. MiddleAge serveris man labai patiko, todėl pagalvojau, kad galėčiau „atgavinti“ MiddleAge'ą. Serverio pasaulio generacija naudota nei normal, bet amplified.

Kodėl turite rinktis mūsų serverį? Serveris veikia stabiliai, turime SkyBlock, Plotus, keletas įskiepių kurie palengvina žaidimą, pavyzdžiui: "Tree Assist", "Darbastalis"

Serverio trūkumai: Serveryje yra vienintelis trūkumas, mažas žaidėjų skaičius.

______________________________________________________________________________

 

"Darbastalis"  Atsidarius darbastalį nereikia žinoti receptų užtenka turėti reikiamus daiktus inventoriuje ir paspausti ant daikto kurį norite pagaminti.

 

SNDNlQe.png

_________________________________________________________________________________________

joBoTss.png

zBvEDzu.png

8j53Sf.gif

 

nM44jzd.png

_________________________________________________________________________________________

Atnaujinimai:

Naujas spawn;

Sutvarkyti bugai.

Aukcijono įskiepis

Marry įskiepis

Naujos SkyBlock salos

Jaustukai, komanda: /jaustukai

______________________________________________________________________________

 

 
Serverio ip adresas: middleage.ro.lt:25781
Serverio darbo laikas: 24/7 visą parą
Savininko skype: edvinaux1
Serveryje gali žaisti tiek Premium tiek Cracked MineCraft žaidėjai
______________________________________________________________________________
 
Tikiuosi tema patiko, ir susitiksim serveryje! 
Edvish  :taika: 
Redaguota , nario Edvish
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aprašymas nei baisus nei ka, šriftą galėtum pakeisti, o šeip viskas įdomiai atrodo. Užsuksiu :)

Neprisikabinėk prie šū*o nieko.

Projektas nuostabus ! Savininkas daug darbo įdėjo, tik aprašymu nemoka rašyti, reikia nueiti ir žaisti, o ne kritikuoti aprašymą.

Tinklapis kaip ir turi klaidų ir kopijuotas.

Kaikurie pluginai išimti iš kito serverio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neprisikabinėk prie šū*o nieko.

Projektas nuostabus ! Savininkas daug darbo įdėjo, tik aprašymu nemoka rašyti, reikia nueiti ir žaisti, o ne kritikuoti aprašymą.

Tinklapis kaip ir turi klaidų ir kopijuotas.

Kaikurie pluginai išimti iš kito serverio.

Tinklalapis nekopijuotas, o pirktas iš kito projekto gal todėl taip. O pluginai Lietuvoje visur vienodi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Darbastalis nėra tavo įskiepis ar plugin, tiesiog sukurtos komandos per MyCommand plugin.
Nieko gero, hostingas jūsų irgi lievas, mano paslaugų sistema: www.blaze.lt/paslaugos jūsų paslaugų sistema: http://middleage.tk/paslaugos/index.php 
Viską kopijuojate nuo kitų, nieko patys gero padaryti nemokate.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Darbastalis nėra tavo įskiepis ar plugin, tiesiog sukurtos komandos per MyCommand plugin.

Nieko gero, hostingas jūsų irgi lievas, mano paslaugų sistema: www.blaze.lt/paslaugos jūsų paslaugų sistema: http://middleage.tk/paslaugos/index.php 

Viską kopijuojate nuo kitų, nieko patys gero padaryti nemokate.

Darbastalis nesakiau, kad mano o tai yra atskiras įskiepis, kurį įdėjau, kad palengvint žaidimą.

Kodėl sakai, kad tavo? Aš pirkau sms sistemą. Hostingas 8gb užtenka. Įvardink kas nukopijuota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

mano paslaugų sistema: www.blaze.lt/paslaugos jūsų paslaugų sistema: http://middleage.tk/paslaugos/index.php 

Viską kopijuojate nuo kitų, nieko patys gero padaryti nemokate.

 

Klysti, šią sistemą pardavinėja iŽygiss.

Ir dar net sugebėjai panaikinti © kaip tau ne gėda?

Redaguota , nario Analog
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kam juos keist ? Aš tai būčiau normalus nekopijuočiau kreditų.

 

Nu tai niekas ir nesako, kad keičia, bet tiesiog man būtų gėda panaikinti iŽygiss kreditus. Jis šią sistema pardavinėja su šiuo dizainu, tad galit nesakyti, jog jūs ją kūrėt ir kažkas kopijuoja nuo jūsų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Nu tai niekas ir nesako, kad keičia, bet tiesiog man būtų gėda panaikinti iŽygiss kreditus. Jis šią sistema pardavinėja su šiuo dizainu, tad galit nesakyti, jog jūs ją kūrėt ir kažkas kopijuoja nuo jūsų.

Matai jeigu nusiperki ir primoki papildomai galima nusiimti, o čia jau ne tavo reikalas, tai yra ne žygio sistema o mano.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2999 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...