Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3837 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Pacanas žaidimus mums dovanoja

O skaitydamas tik ploja, ploja!

Nors už dyką jų neduos,

bet nereiks jam laužyti galvos:

"Mokyklėlei darbo reikia,

o už mano raštą peikia.

Paprašysiu aš kitų ir dar duosiu dovanų!"

Gal per ilgą čia rašau,

Bet gi sniegą pamiršau!

Tai dedu aš šalčio čia,

Su šventų dienų pradžia.

Redaguota , nario MarU
NEMOKAMI BITCOINAI KAS VALANDĄ!

black(white)hat

artstech

progress

(redaguota)

Deffix kalbina So Good'a - tau visai brolyti bloga,
Deffix bėga skuba, tuoj imes tave į sriubą.
O So Good'as tiktais juokias - kas čia tokio, kas čia blogo?
Nutarkuosiu tau tą nosį - va tada So Good žinosi.
Aš jaučiu, aš jaučiu - kad žiemos mums čia nebus! :D

Redaguota , nario So Good√ιק

Atėjo žiemužė atėjo senai 

tik nihuja sniego niekur nematai 

 

Paimkim Baltos ir išlenkim smagiai

ir štai jau kalėdos čia linksmos visai

 

Atėjo pijokas atčkarikas toks

nupi** jis padangas mano tačkos 

 

Pagaukim ta gaidy prilupkime ji 

ir štai jau su ratais pareinam linksmi 

 

Linksmų jūms kalėdu žaidėjai visi 

Laimėje ta steama prakalkite ji :D  (ps čia bairis)  :nice: 

(redaguota)

Apšnerkšnija mūsų žiemos,

Balta balta kur dairais.

Ilgas pasakas lietuviams,

Apie mokeščių reformas pencijas jau nukirptas.

Gal senukai nedavailge daug greičiau pasieks dausas.

Apie, tai, kad nuo mamytėms kokį stolniką nurėžt.

Nėr čia ko vaikų gimdyti, jug visiem dabar pyzdėc.

Ignaliną uždarysim ir pabranks mums elektra...

Na tai kas jug žibaline jau senokai išrasta.

Apie trečią brolį Joną,

Emigrantas, jis puikus, Lietuvoi palikęs žmoną išvažiavo į pietus.

O ji vargšė nusiminus, slenka tuščiomis atgal,

Nes algos dar neišmokėjo

Nors imk ir pasikark

Pusnynuos tik bomžai miega,

Nors dar po stogu.

Bet jeigu paskolos užaugtu liksim irgi be namų.

Prezidentė gero būdo,

Bet jos aplinka bloga

Pasirašė ji biudžetą tad visiem bus chuina.

Redaguota , nario MattKozėriukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3837 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...