Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Superku visus CS:GO skinus! 5-100€ (Pastoviai) Parduodami raktai po 1.65e!


liteHOST

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Cs_go_logo-7.png

Sveiki,

parduodu CS:GO raktus, likutis 0, kaina už vnt. 1.65€

Taipogi, superku visus skinus, kurių vertė nuo 5€ iki 100€! Moku 80 proc.

Einu pirmas tik žmonėms, turintiems daugiau atsiliepimų už mane, galima imti tarpininką.

Kontaktai:

STEAM: http://steamcommunity.com/id/genykavy/

Kas esate turėję reikalų - parašykite į temą, ačiū :)

Redaguota , nario liteHOST
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cs_go_logo-7.pngSveiki,

parduodu CS:GO raktus, likutis 5, kaina už vnt. 1.65€

Taipogi, superku visus skinus, kurių vertė nuo 5€ iki 100€! Moku 80 proc.Einu pirmas tik žmonėms, turintiems daugiau atsiliepimų už mane, galima imti tarpininką.

Kontaktai:

STEAM: http://steamcommunity.com/id/genykavy/

Kas esate turėję reikalų - parašykite į temą, ačiū :)

80% ? :D užuodžiu scama, neikit šitam pirmi, steam naujas, i sg atsiliepimus demesi atkreipkit, pračekinkit, nes kaškaip ratuku atsiliepimai išsimete, draugai už nieka meto, reiktu parodyt chatus pardavimu, nežinotu kur dingt čj, jei nenorit likt apgauti, naudokit tarpininka, pilna tikrai žinomu tarpininku, patikimu, bei nemokamu. (Jei siulys savo tarpininka, nesutikit jei jis nebus žinomas visuomenej, nes jau pilna ir fb ir visur postu, kaip tokie scamina, draugeli tarpininku paima, ir poto dingsta, tai va atsargiai nes žmones susigundo tokiu procentu parduot skinus, tai kad poto neverktumet.) o tau sekmes, nieko prieš tave neturiu, tik nepernešu scameriu. :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

80% ? :D užuodžiu scama, neikit šitam pirmi, steam naujas, i sg atsiliepimus demesi atkreipkit, pračekinkit, nes kaškaip ratuku atsiliepimai išsimete, draugai už nieka meto, reiktu parodyt chatus pardavimu, nežinotu kur dingt čj, jei nenorit likt apgauti, naudokit tarpininka, pilna tikrai žinomu tarpininku, patikimu, bei nemokamu. (Jei siulys savo tarpininka, nesutikit jei jis nebus žinomas visuomenej, nes jau pilna ir fb ir visur postu, kaip tokie scamina, draugeli tarpininku paima, ir poto dingsta, tai va atsargiai nes žmones susigundo tokiu procentu parduot skinus, tai kad poto neverktumet.) o tau sekmes, nieko prieš tave neturiu, tik nepernešu scameriu. :)

 

Parašiau jam, parašė, kad dabar pirks iš csgostuff.lt todėl dabar nereikia :DD O temos pavadinimas: "

(Pastoviai)"
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jis ieško kas mažiau rep turetu, ir kad scamas paaitu, visa varke.

Tai kad aš turiu žymiai daugiau reputacijos nei jis.. :D

 

 

Parašiau jam, parašė, kad dabar pirks iš csgostuff.lt todėl dabar nereikia :DD O temos pavadinimas: "

(Pastoviai)"

 

štai ką man parašė :D

GenykAvy: Pasižiūrėsiu, dar kiti rašo, išsirinksiu kas patogiausia
prieš 30minučių čia rašė ir taip neatrašė.
ką tik atrašė: GenykAvy: tai kad daug kas žiūriu po 70 proc. parduoda :D
Friend Liste 5 draugai ir sako daug pasiūlymų gauna
Redaguota , nario ffilinder.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

80% ? :D užuodžiu scama, neikit šitam pirmi, steam naujas, i sg atsiliepimus demesi atkreipkit, pračekinkit, nes kaškaip ratuku atsiliepimai išsimete, draugai už nieka meto, reiktu parodyt chatus pardavimu, nežinotu kur dingt čj, jei nenorit likt apgauti, naudokit tarpininka, pilna tikrai žinomu tarpininku, patikimu, bei nemokamu. (Jei siulys savo tarpininka, nesutikit jei jis nebus žinomas visuomenej, nes jau pilna ir fb ir visur postu, kaip tokie scamina, draugeli tarpininku paima, ir poto dingsta, tai va atsargiai nes žmones susigundo tokiu procentu parduot skinus, tai kad poto neverktumet.) o tau sekmes, nieko prieš tave neturiu, tik nepernešu scameriu. :)

blemba, tu šneki ir net nejauti kaip nusišneki, 80% market price labai daug kas perka ir tradina, todėl, kad taip jie labiau nueina į naudą ir daug kas tokiems parduoda arba tradina ._.

 

O tai su Level 0 galima tradinti? Nežinojau. Nuo kada čia tokia naujovė?

Nuo senai, Level 0 galima siūsti trade offerius, bei invitinti į friendus :)

Jis magas, nusilauže 7d trade bana :o

Na kiek aš esu gavęs trade ban (tik 1) tai jis buvo 2 savaitėm ir po to yra trade probation kuris trunka apie mažiau nei pusę metų ir jam to nemeta na iš kur tu tą trade baną ištraukei aš nžn

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kiek aš esu gavęs trade ban (tik 1) tai jis buvo 2 savaitėm ir po to yra trade probation kuris trunka apie mažiau nei pusę metų ir jam to nemeta na iš kur tu tą trade baną ištraukei aš nžn

nu dabar su tuo telu, kad galetum tradint turi 7d ijunges mobile aplication but
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...