Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Hitleris mirė, ar ne?


IamU

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3058 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi radau dokumentinį filmą apie Hitlerio mirtį, ir kaip jie bandė įrodyti kad jis nemirė berlyne, o nuskrido į Argentina. Daug faktų parodė, pvz : Paėmę iš Rusijos archyvų Hitlerio kaukulę ir nustatė vieną dalyka(Nespoilinsiu), paskui buvo pastebėta, kad hitlerio kūnas, po mirties buvo pagultintas ant žemės. Pasirodo jis buvo kaškiek centimetrų per žemas. Ką manot ar tai tiesa, ar išskirtinis propagandinis dokumentinis filmas. Aš manau kad hitleris mirė ne berlyne, nes faktai gan gerai argumentuoti.

 

P.S. Dokumentinis filmas nėra ištikro 1h20 min ilgio, ten tesiog pakartavo tą patį filmą 2 kartus

 

bšk susipisau, neidėjau filmo į posta :D

https://www.youtube.com/watch?v=0l1k34B1U1g

Redaguota , nario IamU
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagal mane,jis nusižudė su šautuvu,kiek mokytojai pasakojo

Tai čia spelionių yra daug... čia ne viena teorija kaip jis nusišovė, bet su kiekvienu gandu gali išaiškėti kažkas..

 

 

 

Koki tau įrodymai? :D

Marse buvo aptikta gyvybės ženklų t.t aš bent jau pats nemanau, kad mes esame vieni visoj galaktikoj, nesamonė būtų.

Redaguota , nario JTi-
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar žinai tu, ką reiškia žodis faktai? :D

Faktai tai kiek žinau patvirtinta informacija, kas šiuo atveju yra tikrai nepatvirtinta o tai yra tik nuomonė.

Aš juos vadinu faktais, nes gan gerai patvirtinta informacija, ir kaip sakiau, manau kad tai tiesa. Neimkit į širdį, atsiminkit, kad man faktai yra tik gerai argumentuoti dalykai.

Pagal mane,jis nusižudė su šautuvu,kiek mokytojai pasakojo

Niekas taip aiškiai neišaiškina kas ten nutiko, kadangi rusai, po "hitlerio" mirties pradėjo tyrima, ir jo nepabaigė, tai dabar tesiog sako pačią tinkamiausią versiją. Beto, siūlau pažiurėti filmą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pažėkit Trečio Reicho Žlugimas [filmas], senutės pasokojimais paremta kuri ten pas jį dirbo   :D Jis nusišovė su savo žmona ir dar tuo pačiu metu kando nuodus :D Paskui lavonus sudegino :D

Jap, viskas ten irgi pasakojama, pažiurėk filmą prieš miega, įstrigs keli dalykai galvoj

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jis turėjo pasirinkima arba maitinti žydus (kurie 7 metus buvo maitinami koncentracijos stovyklose), arba maitinti savo karius, nes buvo susprogdintos pagrindinės geležinkelio linijos per kurias buvo gabenamas maistas...

Jis turėjo pasirinkima ar užpulti Europą, ar užpulti europą ir žudyti žydus, jis pasirinko atsilikusį pasirinkima. Tas mirimas Berlyne yra labai jau ginčitynas, visgi, įsivaizduokit, jūs esate hitlerio vietoje, ar jūs nusižūdytumėt, ar tesiog išskirstumėte į kokia kitą šalį, niekam nesakius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3058 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...