Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuris geresnis, OSRS, ar RS3?


IamU

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3045 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O kaip pagal jumis yra smagiau lošti, draugiškesni žaidėjai?

Kuom žaidėjai draugiškesni? man atrodo tas pats :D gi neateis ir numes limonų jei paprašysi (nu gal pataikysi) .. čia tik taip pavyzdys. Klausi kuris geriau osrs ar rs3? kiekvienas atsakys skirtingai ,nes:

Tas kuris žaidė rs dar iki EOC ar kip jis ten ir jam dar dabar ten įdomu + yra gerai prasižaidęs aukšti skillai ir pnš manau pasirinks rs3.

O jei tau nei kiek nepatinka rs3 ir old school labiau patinka tai savaime aišku ,kad leavinsi rs3 ir pereisi prie osrs.. Na mano atžvilgiu pasilikau prie rs3 ,nes per daug gaila vėl ,gaišt laiką ir kelt per naujo.Aišku draugai siūlo pereit prie old school ,bet manęs tai netraukia tai tiek. O jei įdomu kiek laiko aš lošiu rs tai jau einu 6 metus :D

Redaguota , nario Ponas.Nobody
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kuom žaidėjai draugiškesni? man atrodo tas pats :D gi neateis ir numes limonų jei paprašysi (nu gal pataikysi) .. čia tik taip pavyzdys. Klausi kuris geriau osrs ar rs3? kiekvienas atsakys skirtingai ,nes:

Tas kuris žaidė rs dar iki EOC ar kip jis ten ir jam dar dabar ten įdomu + yra gerai prasižaidęs aukšti skillai ir pnš manau pasirinks rs3.

O jei tau nei kiek nepatinka rs3 ir old school labiau patinka tai savaime aišku ,kad leavinsi rs3 ir pereisi prie osrs.. Na mano atžvilgiu pasilikau prie rs3 ,nes per daug gaila vėl ,gaišt laiką ir kelt per naujo.Aišku draugai siūlo pereit prie old school ,bet manęs tai netraukia tai tiek. O jei įdomu kiek laiko aš lošiu rs tai jau einu 6 metus :D

O žaidėju kur daugiau? Kažkaip norisi old school lošti, nes draugo kompas su gigu ramu tik, tai norisi kartu su juo palošti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3045 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...