Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Bene kultūringiausias ir sąžiningiausias forumietis.


montecarl

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3059 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi gal kiek ir padedu aš tau išsireklamuot, bet tu to tikrai vertas. Gal padarysi man nuolaidėliu žinai :)

Pirma tai noriu pasakyt visiem tiem kas sakė, kad Per Sempre yra scameris ir t.t., kad jie tegul patyli kur reikia patylėti. Vedžiau pinigus pirmas per paypal ir iškarto gavau screenshot, kad užsakymas padarytas :)

Po 1 dienos atsiuntė foto iš pašto, kad pelytė išsiusta :) Mokėjau palyginus nedaug, Daiktas vertas savo kiekvieno cento. Kokybė tikrai gera. Kas keisčiausia, kad gavau vos po 1.5 savaitės :) Nors sakė pats, PerSempre, kad bus ilgiau. Taigi dėkui tau dar kartą :)

P.s. Tarsimės dabar dėl powerbanko :)

PATIKIMAS IR SĄŽININGAS :) respect'as.

P.s. Gerai rakinkit tema, nes cia neitiko, kažkuom matai teisuoliam didiejiem.

Redaguota , nario .AmoG
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Koks tikslas buvo kurt atskirą temą, jeigu tam yra atsiliepimai?

Kur labai griežti pagrįsti įrodymai, kad būtent tau jis išsiuntė, o ne koks draugas esi jo?

Rašydamas tokius dalykus, galėtum pateikt daugiau įrodymų ( t.y pervedimo nuotrauką, iš kur atsiuntė bei visą kitą )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

  • Koks tikslas buvo kurt atskirą temą, jeigu tam yra atsiliepimai?
  • Kur labai griežti pagrįsti įrodymai, kad būtent tau jis išsiuntė, o ne koks draugas esi jo?
  • Rašydamas tokius dalykus, galėtum pateikt daugiau įrodymų ( t.y pervedimo nuotrauką, iš kur atsiuntė bei visą kitą )

 

Nepasitiki žmogumi - neprasidėk. O kam atskira temą, reklamą tam žmogui daryti, tai ir aš  nesuprantu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai čia beabėjo, kad šį tema yra sukurta daryt reklamai ir, kad daugiau žmonių "esą" pasitikėtu. Tam yra atsiliepimų sistema įdiegta, o ne beprasmiškai kurt temas. Čia tas pats, kaip koks žmogus sukurta temą apie mane ir padėkotu už suteiktas paslaugas.

Redaguota , nario Deffix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

  • Koks tikslas buvo kurt atskirą temą, jeigu tam yra atsiliepimai?
  • Kur labai griežti pagrįsti įrodymai, kad būtent tau jis išsiuntė, o ne koks draugas esi jo?
  • Rašydamas tokius dalykus, galėtum pateikt daugiau įrodymų ( t.y pervedimo nuotrauką, iš kur atsiuntė bei visą kitą )

 

 

 

Taip parodo žmogus savo džiaugsmą gal kad buvo nęapgautas :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vauč, kad taip pasitikėjo? Čia tiesiog žmogus su sąžine. Bet tikrai negalima dėl to spręsti ar jis kultūringas ir patikimiausias.

Su šia tema jam mažai įtakos turės, tad bereikalignai čia skalbies jog pirkai. Pažystu daug žmonių kurie už išsiunčia daikta už pinigus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi gal kiek ir padedu aš tau išsireklamuot, bet tu to tikrai vertas. Gal padarysi man nuolaidėliu žinai :)

Pirma tai noriu pasakyt visiem tiem kas sakė, kad Per Sempre yra scameris ir t.t., kad jie tegul patyli kur reikia patylėti. Vedžiau pinigus pirmas per paypal ir iškarto gavau screenshot, kad užsakymas padarytas :)

Po 1 dienos atsiuntė foto iš pašto, kad pelytė išsiusta :) Mokėjau palyginus nedaug, Daiktas vertas savo kiekvieno cento. Kokybė tikrai gera. Kas keisčiausia, kad gavau vos po 1.5 savaitės :) Nors sakė pats, PerSempre, kad bus ilgiau. Taigi dėkui tau dar kartą :)

P.s. Tarsimės dabar dėl powerbanko :)

PATIKIMAS IR SĄŽININGAS :) respect'as.

Oho :D Net man temą sukūrei ... Beto už šią temą gali gaut apribojimų (baną) :) Nes man atrodo tokio turinio temų negalima kurt. Tam yra atsiliepimai.

Redaguota , nario PerSempre
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai čia beabėjo, kad šį reklama yra sukurta daryt reklamai ir, kad daugiau žmonių "esą" pasitikėtu. Tam yra atsiliepimų sistema įdiegta, o ne beprasmiškai kurt temas. Čia tas pats, kaip koks žmogus sukurta temą apie mane ir padėkotu už suteiktas paslaugas.

Apie ką aš ir kalbu... Nereikia čia tu temų kurt. Atsiliepimą jau parašei, beto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nori pasakyti, kad vienas tvarkingas sandoris jį padaro kultūringiausiu ir sąžiningiausiu? Nesupraskit klaidingai, nesakau, nei kad jis apgavikas, nei, kad aš esu čia pats patikimiausias, turėdamas daugiausia atsiliepimų. Turiu omeny, kad vienas sandoris ir tokia akivaizdi „reklama-niurkt“ dar nelabai ką įrodo apie žmogų. Taip pat kaip ir aš, nors ir turėdamas tokių sandorių jau krūvą, galėčiau paprasčiausiai prieš pasitraukdamas sakyt: „Ai, p**dų, užkniso“ ir apvogt kokį paskutinį žmogų. Bet jeigu esi toks patiklus, ir viena tvarkingai atsiųsta pelė tau žmogų padaro autoritetu, šaunu, tik saugokis, kad tokiais paprastais autoritetais pasitikėdamas per daug, paskui neliktum basas, ir be tos savo pelės :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paskaičius jo pranešimus šioje temoje https://www.supergames.lt/topic/245125-pardavin%C4%97ju-prekes-i%C5%A1-uk-pigiau/page-5 susidarė toks įspūdis, kad jis tam persamper for free atsiduotu :D

Tu tai nyk freeposteri, tu ant kiekvieno kampo... 

Nori pasakyti, kad vienas tvarkingas sandoris jį padaro kultūringiausiu ir sąžiningiausiu? Nesupraskit klaidingai, nesakau, nei kad jis apgavikas, nei, kad aš esu čia pats patikimiausias, turėdamas daugiausia atsiliepimų. Turiu omeny, kad vienas sandoris ir tokia akivaizdi „reklama-niurkt“ dar nelabai ką įrodo apie žmogų. Taip pat kaip ir aš, nors ir turėdamas tokių sandorių jau krūvą, galėčiau paprasčiausiai prieš pasitraukdamas sakyt: „Ai, p**dų, užkniso“ ir apvogt kokį paskutinį žmogų. Bet jeigu esi toks patiklus, ir viena tvarkingai atsiųsta pelė tau žmogų padaro autoritetu, šaunu, tik saugokis, kad tokiais paprastais autoritetais pasitikėdamas per daug, paskui neliktum basas, ir be tos savo pelės :D

Būtent :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko jūs nesuprantate.... Būtumėt jūs su juo reikąlų turėję ar bent bendravę tai taip pat sakytumėte. Aišku ne tokie free posteriai, iškamšos kaip baldas ar kiti kur trollina, bet su normaliais jis bendrauja normaliai. Ir taip darau jam čia reklamą nes tikiuosi nuolaidų gauti :)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko jūs nesuprantate.... Būtumėt jūs su juo reikąlų turėję ar bent bendravę tai taip pat sakytumėte. Aišku ne tokie free posteriai, iškamšos kaip baldas ar kiti kur trollina, bet su normaliais jis bendrauja normaliai. Ir taip darau jam čia reklamą nes tikiuosi nuolaidų gauti :)))

Nereikia čia daryti cirko supranti? Yra atsiliepimai tam dalykui. Dabar jei kiekvienas taip po sandoriu kurs temas tai čia pardavimų - pirkimų portalas bus. Parašei atsiliepima ir baigta, o kalbant apie balda tegu jis daro ka nori, nereikia čia manes gint ir t.t. Tiesiog į tokius nereikia dėmesio kreipt. Tad rakink temą, nes gryną cirka darai :D Ačiū už pastangas, bet nu suprask..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nereikia čia daryti cirko supranti? Yra atsiliepimai tam dalykui. Dabar jei kiekvienas taip po sandoriu kurs temas tai čia pardavimų - pirkimų portalas bus. Parašei atsiliepima ir baigta, o kalbant apie balda tegu jis daro ka nori, nereikia čia manes gint ir t.t. Tiesiog į tokius nereikia dėmesio kreipt. Tad rakink temą, nes gryną cirka darai :D Ačiū už pastangas, bet nu suprask..

 

Tesiog labai kvaila iš jūsų puses, paprašai siuntimo pakuotes datą parodyti ir šali, bet bijo savo duomenis atskleisti, juk gali užtušuoti su paintu, o foto ir aš galių įdėti kuri nieko neirodo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Beto iš ko tu sprendi ir tituluoji mane tokiu jei nežinai nieko ir nesi susidūręs su kitais, asmeniškai sakyčiau, kad šis "titulas" priklausytų tautedorus, dar galvojau apie lukonic, bet jis ... Ilgai aiškint žodžiu.


Kultūringiausias tai pramušo :D Ne žinai kai stumia ant kitu forumo dalyvių, toks ir kultūringas

Kaip Šauksi taip Atsilieps :)

Kai freeposteriai kaip tu ir baldas iškart stumia ir vadinėjasi tai man jum ranką pabučiuot ar kaip ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Titulai jau skirstomi  :lol:  :lol:

 

Jūs jau man abūdu juoking darotes. Išviso - būtum protingesnis, paprašytum moderatorių, kad šią temą pašalintu. 

 

Čia toks pat pavizdys, kai lukonic` prašinėtu kiekvieno užsakovo parašyt temą apie jį ir jo paslaugų teikimo kokybę...:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3059 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...