Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

nKG.LT | Forumo startas jau šiandieną !


Visma

Recommended Posts

nKG.LT - Projektas, su unikaliomis idėjomis  ir su tam tikrais tikslais Nuo paprastumo iki unikalumo mūsų tikslas yra toks, modifikacijos pradžia nėra mūsų, bet mes ją tobulinsim, naujinsim ir darysim visą kitą jog jums žaidimas būtų kuo įdomesnis, patikėkit - mes minčių turim. Mūsų tolimesni planai su šiuo projektu yra gan nemaži, bet mes laiko turim visus planus įgyvendinti, todėl manau jog jūs mums padėsite tai padaryti!


 


nKG.LT - Kodėl mes? - Esame komanda kuri moka dirbti, kuri žino savo pareigas ir jas atlieka itin gerai. Mes jums pabandysime pateikti žaidimą kaimeliuose kuo įdomiau ir gražiau. Mūsų serverio ekonomika nebus nei lengva, nei sunki - vidutinė, nes gi jei per daug mes jūsų žaidimą varžysime, neleisime jums pasimėgauti įdomiausiais žaidimo privalumais, tai kas gausis? Bet ir nepamirškime jog siūlant žaidimą ir pateikiant jį kaip Realų Gyvenimą nereikia per daug ir leisti, todėl šį kartą pasirinkome vidutinę ekonomiką. Taip pat mūsų serverį galėsite rinktis dėl įvairių pramogų, dėl bendruomenės, mandagios administracijos kuri visada padės ir supras.


 


nKG.LT - Tikslai - Mūsų vienas iš tikslų yra sukurti kuo įdomesni žaidimą, jums, mums, kad galėtumėte mėgautis žaidimu, galėtume pajusti kas yra žaidimas, užeiti ir pasilikti, o ne pabėgti. Jei esate įsikūrę kitame projekte, mes jums galėsime pasiūlyti kodėl turėtumėte žaisti pas mus, galėsite vėl pradėti gyventi, susipažinti su kitais žmonėmis, pamatyti serverio sistemas, pramogauti serveryje ir mėgautis žaidimu. Taip pat ir vienas iš rekordų, rekordai, sieksime pagerinti asmeninius rekordus, pasiekti kuo aukštesni serverio rekordą ir išlaikyti žaidėjų skaičių pastovų, kad jums būtu smagiau žaisti. Mes norime jums suteikti įdomu žaidimą, paskatinti pasilikti pas mus ir įsitikinti jog pasirinkote mūsų projektą nebereikalo, administracijos pagalba, serverio modifikacija, dažni atnaujinimai, bendraujanti ir įdomi bendruomenė, taip pat jums suteikiama gera atmosfera!


 


nKG.LT - Miestas- Projekto veiksmo vieta- Netoli san fierro miesto. Pasirinkome šį miestą, nes nedaugelis serverių jį naudoją ir panašiai. Be to, mūsų administracijai taipogi būtent šitas miestelis labiausiai patiko.NGP-LIFE.LT - Kolektyvas - Projekto kolektyvą sudaro 2 asmenis tai yra #Nobody ir DexinoZ Šie asmenys atsako už visą projekto, jo veiklą ir kt.


 


nKG.LT - Modifikacija- Modifikacija yra kuriama nuo vienos modifikacijos. Ji yra visiškai perdaroma, bei tobulinama jau ilgą laiką. Mes nenorėjome kurti modifikacijos nuo 0, nes tai neturėtu didelios įtakos projektui.  Mes šią modifikaciją tobuliname ir stengsimės iš paprastos modifikacijos padaryti unikalią bei niekam nematytą modifikaciją.


 


nKG.LT serverio sistemos :


 


nKG.LT - Namai- Visame miestelyje bus išdėstyti namai. Norėdami nusipirkti namą, jums reikės turėti 15.000 XP taškų ir be abejonės reikiamą skaičių pinigų. Norėdami nusipirkti namą, jums reikės užlipti ant namo ženkliuko ir paspausti [ENTER]. Nusipirkę namą, įėję į vidų galėsite valdyti jį su komanda- /namas. Norėdami atrakinti namą, jums reikės parašyti - /raktas. Name jus galėsite pavalgyti, padėti pinigus į namo seifą. Namą bet kada galėsite parduoti tiek žaidėjui, tiek serveriui ( aišku kam parduosite, nuo to priklausys pardavimo kaina). Taipogi galėsite namą tiesiog atiduoti- padovanoti bet kam. Be viso šito, jus galėsite remotuoti savo namą. Kai suremontuosite namą, jus pakelsite namo lygį ir namas turės gražesnį bei didesnį vidų. Kiekvienas aukštesnis lygis jums kainuos daugiau. Kai jus pasieksite didžiausią lygį, jums bus parašyta, jog daugiau tobulinti/remontuoti namo negalėsite.


 


nKG.LT - Verslai- Visame miestelyje bus išdėstyti  verslai, taip pat kaip ir namai.  Jai jūs nemėgstate dirbti, turite daug pinigų- tai puikus būdas investuoti savo pinigus į verslą, o vėliau nedirbant gausite pinigų. Norėdami nusipirkti verslą, jums reikės nuvykti į parduodamo verslo ženklelį ir paspausti [ENTER] – taip nusipirksite verslą. Nusipirkę verslą jus galėsite jį valdyti. Valdyti galėsite paspaudę [ENTER]- jums bus parodyta gui lentelė, kurioje galėsite pasirinkti opciją. Galėsite parduoti verslą kitam žmogui, taipogi galėsite parduoti verslą serveriui . Be pardavimo, jus galėsite padovanoti/atiduoti verslą kitam žaidėjui. Be viso to, bet kada galėsite peržiūrėti savo verslo uždarbio balansą, bei kada tik panorėsite pasiimti jį sau į rankas. Kuo ilgiau turėsite verslą, tuo daugiau uždirbsite. Norint, kad iš verslo jums eitu pinigai, būtinai turite būti prisijungęs prie serverio. Visa informacija, bei visas opcijas rasite užlipę ant verslo ženkliuko ir paspaudę [ENTER].


 


nKG.LT - Transportas- Uždirbę pinigų, kiekvienas žaidėjas galės nusipirkti savo nuosavą transporto priemonę. Norėdami ją nusipirkti, visų pirmą turėsite nuvykti į mašinų turgų. Ten jus galėsite pasirinkti vieną iš trijų mašinų stilių: paprastos mašinos, sportinės mašinos, motociklai. Pasirinkę vieną iš stilių, galėsite atrinkti norimą mašiną. Pasirinkę norimą transporto priemonę, galėsite ją nupirkti. Nupirkę visą informaciją galėsite rasti parašę- /masinos.  Ten jus galėsite pažiūrėti kiek transporto priemonių turite ( daugiausiai galėsite turėti dvi transporto priemones ). Taipogi galėsite pasirinkti transporto priemonę, apie kurią norite gauti daugiau informacijos. Pasirinkę- gausite visą informaciją: kiek degalų turite bake šiuo metu, ridą, jūsų transporto priemonės numeriai, statusą (sudaužyta, ar ne), duris( užrakintos ar ne), mašinos pavadinimą, bei taisymo kainą. Be to, galėsite per tą patį valdymą remontuoti savo mašiną. Savo nuosavą mašiną galėsite perdažyti specialiajame perdažymo garaže, parduoti ją bet kokiam serverio žaidėjui, arba serveriui už mažesnę kainą.


 


nKG.LT -  Informacija-


 


Forumas: http://nkg.lt/


Serverio IP: samp.nkg.lt ( Neveikia )


TeamSpeak IP: ts.nkg.lt ( Neveikia )


Serverio startas : 2015/12/18


Forumo startas : 2015/12/10 19 valandą .


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...