Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau projekto kaip skripteris


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3045 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ieškau projekto kaip skripteris

 

Ka sugebu?

  • Kodo tvarkymas, patobulinimas;
  • Sistemu tvarkymas, patobulinimas, perrašymas;
  • Kodo kurimas, visos sistemos sukurimas;
  • Dirbu su MySQL / DINI
 

Reikalavimai:

  • Sukalbamas savininkas;
  • Pilnavertes pareigos;
  • Draugiškos komandos;
  • .LT domenas
 

Kontaktai:


Pastabos:

  • I skype atsakysiu visada, tereikia tinkamai išdestyti kodel jus rašote. I tokias žinutes kaip „Sveikas“, „Esi?“, „Ka vk?“, „Reik pagalbos.“ - neatsakysiu.
 

Žmones kurie neužsisakinejo paslaugu iš manes, ar jiems nebuvo suteikta pagalba iš manes - nekomentuokit. Jei ir noriu atsiliepimu, rekomendaciju, ar kažko kito, tai tik iš tu žmoniu kuriems iš tiesu buvau padejes, atlikes paslaugas.

Redaguota , nario Džaunsas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Susikuriai prieš kelias akimirkas vartotoja ir sakai kad tu senas , norinti rast projekta ir gera kur tu busi vertas jame but turi pateikti pavyzdzius publikai , o tu tiesiog eilinis skripteris kuris bando kazko irodyt nieko nemokedamas .

 

Tu išvis patylėk skripteri :D.

O jeigu norit pamatyti mano darbus pakvieskit aprodysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš paklausiau, bėja už reputacijos dėjimasi(nors ir +2rep) paskyra blokuojama, ir nuliuojama. Tad žiūrėk, ir bėja būtų daugiau pranešimų, būtum daugiau ir užsidėjas.

Nesidesiu, nes netycia pasispaude nes esu per telefona o telefonas kartais daro to ko nenoriu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3045 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...