Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Diskusija apie atsiliepimus.


#VapeNation

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3062 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.

 

Pastebėjau nemažai atsiliepimų yra uždedama tik tam, kad padidinti jų skaičių ir "esą" žmogus pataps patikimesniu. 

 

Peržiūrėjau šio asmens profilį: https://www.supergames.lt/user/30858-c%CE%B1stello%E2%84%A2%C4%B1ll%C4%B1%C4%B1/?tab=feedback

 

 

Pastebėjau daugumą atsiliepimų visiškai beprasmiškų, kuriuos negalėčiau net vadinti sandoriais normaliais, pavizdys: "Patikimas" , "Nupirko unbaną už sms žinutę, ėjo pirmas" bei daugelis kitų pas šį asmenį.

 

Ką manote jūs realiai apie tai? Kaip manote, daugumą žmonių darosi netikrus atsiliepimus, ar jums jie kažką reiškią, ar stengiates didinti savo reputaciją virtualiame pasaulyje?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jo, jau kartais nesąmonė vien dėl to kad uždedą bet kokius. Pvz pas jį radau tokį tikrai gerą teigiamą "Paleido skype bot" Nu gi visiems nusišikt ar paleido ar ne.. Ir visų antrą tu atsiliepimų gali net nusipirkti. Tai manau kažkaip tie atsiliepimai neko daug nepridedą, gali būt ir apgavikas vistiek gali turėt daug tų atsiliepimų.

Tiesiog kažkaip nieko vertas dalykas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsiliepimai tikrai yra geras dalykas, žymiai sulengvina pardavimo, pirkimo esmę. 

Asmeniškai pats nesu sukčiavęs su reputacijos taškais, viskas yra gauta man pardavinėjant.

 

Kitas dalykas, dėkim žmogus ir sukčiauja ta reputacija, bet jis neapgaus žmogaus, jei būtu norėjęs būtų apgavęs, bet šiuo momentu taip nėra. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jo, jau kartais nesąmonė vien dėl to kad uždedą bet kokius. Pvz pas jį radau tokį tikrai gerą teigiamą "Paleido skype bot" Nu gi visiems nusišikt ar paleido ar ne.. Ir visų antrą tu atsiliepimų gali net nusipirkti. Tai manau kažkaip tie atsiliepimai neko daug nepridedą, gali būt ir apgavikas vistiek gali turėt daug tų atsiliepimų.

Tiesiog kažkaip nieko vertas dalykas

 

Realiai, man tai kažką reiškia tie atsiliepimai, nes kaip matai - juos renku ir turiu nemažai, prireikė laiko daug ir pastangų, daug sandorių įvykdyt, bei daug laiko dalyvaut supergames diskusijuose

 

Atsiliepimai tikrai yra geras dalykas, žymiai sulengvina pardavimo, pirkimo esmę. 

Asmeniškai pats nesu sukčiavęs su reputacijos taškais, viskas yra gauta man pardavinėjant.

 

Kitas dalykas, dėkim žmogus ir sukčiauja ta reputacija, bet jis neapgaus žmogaus, jei būtu norėjęs būtų apgavęs, bet šiuo momentu taip nėra. 

 

 

Tai gal tas konkretus žmogus nieko neapgaudinėja, tiesiog pasidirbinėja sau atsiliepimų kiekį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš asmeniškai čia esu naujas narys, bet pardavime/pirkime CSGO daiktų esu veteranas :D Mano manymu, patikimiausias variantas kai patikimumą parašo kiti asmenys per fb (žinoma su tikrom anketom) nes čia ar per steamą visokių gali būt ir ta rep steame ar šitam puslapyje manau verta 0 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai nesuprantu tokio tipo teigiamų atsiliepimų:

 

nusipirko tą ir tą, ėjo pirmas, patikimas

Kaip tu gali pasakyti, kad žmogus patikimas, jei jis "ėjo" pirmas? Kaip jis gali kažką apgauti, pradėdamas sandorį?

 

Kol administracija nepradės tikrinti ir tvirtinti atsiliepimų, tol jie bus tokie patys kaip ir reputacijos taškai - beverčiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsiliepimai tikrai yra geras dalykas, žymiai sulengvina pardavimo, pirkimo esmę. 

Asmeniškai pats nesu sukčiavęs su reputacijos taškais, viskas yra gauta man pardavinėjant.

 

Kitas dalykas, dėkim žmogus ir sukčiauja ta reputacija, bet jis neapgaus žmogaus, jei būtu norėjęs būtų apgavęs, bet šiuo momentu taip nėra. 

 

Geras dalykas, bet nemoki su jais naudotis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ko tu nori juk Castello :D matosi vaikas už kompo ... jeigu ką blogo pasakai apie jį pradeda tau -rep dėlioti ir pnš ;D neturėkite su juo reikalu nes paskui primetis -rep :D nu bet rimtai jo atsiliepimai verti :) ypač šitas spNraCC.png ....

Kas čia blogo? Daviau jam užsakymą, viską gerai padarė, viską gavau. Reputacija reikia uždėti.

 

 

Geras dalykas, bet nemoki su jais naudotis...

 

Pasakysiu tik vieną dalyką, kad reputaciją pats užsidirbau ir visi mano reputacijos taškai yra sąžiningai uždirbti turiu 2 didelės temas kur pardavinėjau savo turtą. 

 

P.S Suprantu pavyduolius. 

 

Prie kiekvieno galime mes prikibti pvz: 

  • Deffix

Tavo reputacija nėra auksinė.

 

e12c0db68b750d72cd7d73e5b89dd5aa956.jpg

 

Tokie dalykai turi būti vertinami ''Neutraliu'' reputacijos tašku.

Redaguota , nario Haris^^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas čia blogo? Daviau jam užsakymą, viską gerai padarė, viską gavau. Reputacija reikia uždėti.

 

 

 

Pasakysiu tik vieną dalyką, kad reputaciją pats užsidirbau ir visi mano reputacijos taškai yra sąžiningai uždirbti turiu 2 didelės temas kur pardavinėjau savo turtą. 

 

P.S Suprantu pavyduolius. 

 

Prie kiekvieno galime mes prikibti pvz: 

  • Deffix

Tavo reputacija nėra auksinė.

 

e12c0db68b750d72cd7d73e5b89dd5aa956.jpg

 

Tokie dalykai turi būti vertinami ''Neutraliu'' reputacijos tašku.

 

Nesakau nieko apie reputaciją, man visiškai nusišvilpt, nei reputacija nei atsiliepimai jokio pasitikėjo čia nesuteikia, jau ne 1 ir ne 2 atvejai yra kai apgaudinėja, ir su daug atsiliepimu.

Ir nėrą ko man pavydėti nei aš čia ką parduodu nei perku.

 

2.3. Kilus įtarimui, jog sandoris atliktas tik siekiant dirbtinai surinkti kuo didesni teigiamų atsiliepimų skaičių (pavyzdžiui nuorodų spaudinėjimas už atsiliepimą ar panašūs smulkūs ir nieko verti sandoriai), atsiliepimai bus pašalinti.

 

Tesiog gailą, kad neprižiūrima o sūkčių nemažėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesakau nieko apie reputaciją, man visiškai nusišvilpt, nei reputacija nei atsiliepimai jokio pasitikėjo čia nesuteikia, jau ne 1 ir ne 2 atvejai yra kai apgaudinėja, ir su daug atsiliepimu.

Ir nėrą ko man pavydėti nei aš čia ką parduodu nei perku.

 

 

Tesiog gailą, kad neprižiūrima o sūkčių nemažėja.

Na man, tai nieko nereiškia, esu švarus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tik ne šiam vaikų forume tie atsiliepimai. Nesuprakit klaidingai, sakau vaikų, nes daugumoje lankosi čia 12-14 m. Paaugliai kurie nežino net kas yra tas atsiliepimas kai taip rašo juos. Apie jų atsakomybę tai tyliu iš vis.  Taigi ar 100 atsiliepimų ar 0 čia yra tas pats mano nuomone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai nesuprantu tokio tipo teigiamų atsiliepimų:

nusipirko tą ir tą, ėjo pirmas, patikimas

Kaip tu gali pasakyti, kad žmogus patikimas, jei jis "ėjo" pirmas? Kaip jis gali kažką apgauti, pradėdamas sandorį?<...>
Pvz rašiau panašų atsiliepimą Deffix'ui, pirkau iš jo VPSNet balansą, jis ėjo pirmas, bet galėjo susigrąžinti paskyrą/balansą. Taip pat esu rašęs atsiliepimus keliems forumo vartotojams kurie taip pat ėjo pirmi, ilgą laiką knisosi, laukė ar panašiai, ir niekur nepabėgo. Asmeniškai aš stengiuosi iš viso niekam neiti pirmas, labai retai darau išimtis (dažniausiai tai būna avansas), o supergames atsiliepimais nepasitikiu. O dėl filtracijos, sutinku, reikėtu iš viso padaryti, kad parašius atsiliepimą jis būtu pridėtas tik tuo atveju, jeigu jį patvirtino moderatorius.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3062 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...