Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

San Fierro VS Los Santos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3061 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba diena,

 

mazdaug tokiop pobudzio temu buvo isties daug, tačiau norėčiau daugiau nei papratos apklausos. Norėčiau rimtu zmoniu, kurie galėtu isvardintu šių miestu pliusus bei minusus, bei padetu apsispresti. Abu miestai yra iskirtiniai, todel noreciau suzinoti kuom vienas pranasesnis uz kita. Savo nuomonę turiu, tačiau labai smalsu kitu samp zaideju nuomone. Aciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man asmeniškai geriau yra Los Santos nes vistiek pirmas žaidimo miestas veiksmas jame pradeda vykti tik pradėjus žaidimą. Visas vietas puikiai visi žino kad yra žaidę San Andreas single player. O San Fierro man nelabai limpa jis toks iš išorės pilkas bespalvis išmėtytas į visas puses. Na aš už Los Santos.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jai darai serverį patariu daryti Los Santos na šiaip daugiau yra žaide GTA ir nėra jo viso perėja bet tikrai žinos miestą Los Santos kadangi jis buvo pirmasis ir gal jį labiau pažysta. P.S Visur yra vien San Fierro serveriai padaryk kažką gero ir unikalaus :)

Redaguota , nario Protein'as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks skirtumas žinai tą miestą, esi jame žaidęs ar ne? Kiekviename serveryje dauguma pastatų, parduotuvių ir pan. yra skirtingose vietose. Čia kalba turėtų eiti apie miesto dydį, patrauklumą ir vietas, kurias galima išnaudoti, o ne apie tai, kad Los Santos yra pirmasis miestas GTA SA, todėl jį žino geriau.

 

Šiaip aš būčiau už kaimelius. Anksčiau juose nežaisdavau, tačiau vieną kartą kai pažaidžiau, supratau, kad jie man patinka daug labiau nei didieji miestai. Kaimeliai yra nutolę vienas nuo kito, reikia daugiau važinėti norint pasiekti vieną ar kitą miestelį. Man pasirodė, kad tai suteikia daugiau veiksmo.

Tačiau jei reikia rinktis tarp San Fierro ir Los Santos, aš savo balsą atiduočiau už Los Santos. Šis miestas didesnis, yra galimybė tam tikrus rajonus išnaudoti gaujoms, ko negalėtum padaryti su San Fierro miesto. Dauguma žmonių žaidžia serveriuose, kuriuose yra daugiau veiklos nusikaltėliams, o gaujų sistemą, mano manymu, geriau išpildyti galima Los Santos mieste.

Redaguota , nario MartynasK
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiūrint kokiam serveriui miestas. Serveriui kur žaidžia 20 - 30 žaidėjų san fierro tikrai yra geriau, nes los santos tokiam žaidėjų skaičiui būtų labai daug kartų per didelis. Man asmeniškai los santos miestas tinka tik 2 lietuvos serveriam tai sarg.lt ir lsgyvenimas.lt nes ten nemažai žaidėjų žaidžia ir tas miestas yra užpildytas. Betkokiu atveju betkokiam projektui siūlyčiau pradėti nuo sf, nes dabartinėj situacijoj daug žaidėjų iš karto tikėtis neverta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3061 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...