Peršokti į turinį

Pagalbos No perms for this

P0005

Recommended Posts

Negalima zaidejas išimti daiktus iš inventoriaus niekur jų padėti negali: Pvdz pasiėmiau itema nuo zemes noriu persidet i kitą vietą bet neleidžia meta No perms for this.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

• PeržiÅ«rėk /plugins sąrašą ir patikrink ar nėra raudona spalva nudažytų pavadinimų.

Peržiūrėk savo permissions pluginą ar jame nėra padarytų klaidų.

Pabandyk ištrinti jeigu turi Essentials Anti Build pluginą arba sutvarkyk jo permissions. Visi essentials permissions http://wiki.ess3.net/wiki/Command_Reference/Perm. Sėkmės, jeigu vistiek niekas nepadės kviesk į skype blackhero.14 pabandysiu padėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė Mentozass
      Sveiki, sukūriau mapą, jį išsaugojau kaip createdynamicobject.. Buvo pilna textų, kai importinau iš naujo textų nerodo, bet pačius ids objektu rodo.. Prikabinu ft
      Gal žinot kaip susigražint visus surašytus textus ar jau rip ?
      Ant tos geltonos, raudonos, mėlynos turėtų būti tekstai.

• Parašė Telebimbam.lt
      Netyčia ištryniau šitą: 

Gal kas žinot kaip susigražinti arba kur atsiūsti?
      Padėjusiam simboliškai 50f.e
      @haX0r Gal su šita problema galėsi dar padėti ? 
    • Parašė Telebimbam.lt
      Sveiki, tokia maža bėdą nesuprantu kaip sutvarkyti.

Paspaudus ant temos nieko neivyksta, o permissions yra sutvarkyta.

Taspats ir su profiliu paspaudi ir nieko neivyksta..

• Parašė PepaPig
      Sveiki, gal kas mokate ir galėtumėte man padaryti twitch prime? Pats esu seniau daręs, bet tai buvo labai seniai ir jau nebepaenu kaip, o mano kortelė jau senai nebegalioja. Gal kas pagelbėtų ? Mačiau pilną Youtube'iei video kaip padaryti - patikėkit, išbandziau daugelį iš jų. Padėsite ? Man uztektu ir paskolinti acc, man reikia tik gauti GTA V PS4 twitch prime'a. Ačiū!!!

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...