Peršokti į turinį

Dėl interneto

f0zeN

Recommended Posts

Pas mane: Verslo Tiltas, labai geras Internetas, greitai krauna, bei greitai ir siunčia, jai siunčiuos filmą kokį HD kuris užima apie 10.GB paskutinį kartą mačiau, kad lupo 7.mb/s ir nesigailiu, kad tokį interneta turiu. :)

• Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas mane: Verslo Tiltas, labai geras Internetas, greitai krauna, bei greitai ir siunčia, jai siunčiuos filmą kokį HD kuris užima apie 10.GB paskutinį kartą mačiau, kad lupo 7.mb/s ir nesigailiu, kad tokį interneta turiu. :)

Va tokių ir ieškau ,kad nebūtų lėti :D

Nuoroda į komentarą

Va tokių ir ieškau ,kad nebūtų lėti :D

Tai dar supranti, aš kaip Kaime kolkas gyvenu, tai dar čia lėtai siunčia pagal viską, sakė draugas mieste siunčias Filmus galimą sakyt kas kart tai lupa net ir po 15mb/s :D O max kiek išlupo pas jį mieste tai nepamenu lygtais nenoriu pameluoti bet kažkur tarp 18/25mb/s, o jai Užsieni gyveni tai išvis sakė taip lupa, kad tu nors ir 100GB Kokį aparata siūstumeis greit atsiųs labai. :D

Bei aš mokų į 2.Mėnesius už interneta ir priedelį televizijos kartu sudėjus apie: 20.Eurų :D

Nuoroda į komentarą

priklauso kokio tiekėjo nori ir kokio plano iš tiekėjo nori, aš naudoju TEO, ir aišku skirtingi planai, pas mumis bazinis tai 100mbps ir jokių nusiskundimų nėra, jei nori greitesnio pasižiūrėk kitus planus:

http://www.teo.lt/internetas/sviesolaidinis/9109

• Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...