Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Minecraft legal tik uz 3euru papildyma!


MariusTBPS

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3036 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

nemanau ar vertėtų eit pirmam su žmogumi kuris turi neigiamų atsiliepimų, taip pat matau kad paskyra yra cardinta, tai  reiškias kad ji jums tiesiog dings už kelių dienų, ir emailą keitei tiesiog su requestu.

:D Kloune tu is kur tau cardintas? 3 metus nekeistas pass kas reiskia kad acc tikrai senas ar cardinto dar per 3 metus neatsieme? Komentuoja, bet nieko nenusimano kam to reikia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tu nori pasakyt, kad trys skirtingi žmonės, uždėjo tris skirtingus atsiliepimus visiškai už nieką?

Kaip suprantu cia visi 3 draugeliai arba vienas is triju acc. Senokai buvau apsipykes su vienu vaiku tai turbut ir pridejo ilga laika nenaudojau sg tai ir nepastebejau kada pripiskino :) 

2 iš 3 neigiamų man atrodo yra fake, nes nukreipimas į nesusijusias temas, bet illegal bandė ten kažką įrodyt. Pats asmeniškai nepirkčiau be tarpininko gero, o gal iš viso nepirkčiau iš šio žmogaus.

Patikimiems galiu eit pirmas, ko jus cia visi verkiat del tu rep. Freepostint galit kitur :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D Kloune tu is kur tau cardintas? 3 metus nekeistas pass kas reiskia kad acc tikrai senas ar cardinto dar per 3 metus neatsieme? Komentuoja, bet nieko nenusimano kam to reikia?

Pats klounas

Jei nekeitstas psw nereiškia jog nebuvo naudojamas, jugi žmonės nekeitinėja tuos passwordus kas dieną :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats klounas

Jei nekeitstas psw nereiškia jog nebuvo naudojamas, jugi žmonės nekeitinėja tuos passwordus kas dieną :)

:D Bliam tau galva peršalo žiemos nesulaukus, kaip jis gali buti cardintas jeigu yra acc keli metai? Tu bent supranti ka reiškia cardintas? Parduodu su email su viskuom, parašyk žmonem kurie pirko iš manes accountus prieš kelis menesius ar pusmeti ar turi kokiu problemu.

Aš nesuprantu koks tolkas ateit parašyt nesamone? dėmesio maža? nieks nebendrauja? Ateina iš oro ir parašo beleka kad tik kitam blogiau padaryt užaukit bliam viena karta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D Bliam tau galva peršalo žiemos nesulaukus, kaip jis gali buti cardintas jeigu yra acc keli metai? Tu bent supranti ka reiškia cardintas? Parduodu su email su viskuom, parašyk žmonem kurie pirko iš manes accountus prieš kelis menesius ar pusmeti ar turi kokiu problemu.

Aš nesuprantu koks tolkas ateit parašyt nesamone? dėmesio maža? nieks nebendrauja? Ateina iš oro ir parašo beleka kad tik kitam blogiau padaryt užaukit bliam viena karta.

nu gerai, nesiginčysiu su tavim, bet kai ateis laiškelis kad owneris susigrąžino į pradinį email, poto turėsi problemų su tais kurie pirko, ir tai jau turi 3 neigiamus, turėsi ir 4 ą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

nu gerai, nesiginčysiu su tavim, bet kai ateis laiškelis kad owneris susigrąžino į pradinį email, poto turėsi problemų su tais kurie pirko, ir tai jau turi 3 neigiamus, turėsi ir 4 ą.

Kodel tu toks durnas? bliam acc senas, nenaudotas mano. duodu su email nera net securyti uzdeta kas su tavim negerai nesuprantu kad cia shuda mali atsibodai rimtai.

Kodel tu toks durnas? bliam acc senas, nenaudotas mano. duodu su email nera net securyti uzdeta kas su tavim negerai nesuprantu kad cia shuda mali atsibodai rimtai.

Turbut pats tokius pardavineji ir galvoji kad pas man tokie, labai vaikas klysti.

Redaguota , nario MariusTBPS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jeigu jie netikri parašyk administracijai, parašys tiem žmonėm į AŽ, kad pateiktu įrodymus per 24h, jei nepateiks - nuims tau blogus atsiliepimus.

Kad cia visiskai darželis pasidares neverta net vargintis. 

Dabar tas klounas isizeides is keliu account eina per visus postus ir maigo minusus :D Graudu tikrai.. :D

Redaguota , nario MariusTBPS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodel tu toks durnas? bliam acc senas, nenaudotas mano. duodu su email nera net securyti uzdeta kas su tavim negerai nesuprantu kad cia shuda mali atsibodai rimtai.

Turbut pats tokius pardavineji ir galvoji kad pas man tokie, labai vaikas klysti.

Kai cardintus perki ir nebūna uždeti tie klausimai, taip pat ir gali emailą keist BET savininkas visada galės susigrąžinti accountus.

O ne cardinti kai nusiperki ir emailas būna nepatvirtintas, ir tu tuomet užsidedi savo ir jis nebegalės susigražinti paskyros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3036 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...