Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Del GTX560 vaizdo kortos neaptikimo


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3064 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki turiu problema isigyjau GTX 560 vaizdo plokste ir noriu ja isideti bet istrynus senus video card driverius ir pajungus nauja gtx560 monitorius negauna signalo zinau tiksliai kad vaizdo plokste yra veikianti ir istestuota ant praeito savininko pc taciau mano monitorius kaskodel raso kad nera signalo.... Kadangi mano monitorius palaiko VGA jungti turiu perejima nuo vazido plokstes y monitoriaus laida adapteri... Gal zinot kas gali buti ir kodel gali neaptikti mano monitoriui ar tai vaizdo plokstei... jungiant ant vga integrato ir ant senos vaizdo plokstes juos randa ir duoda vaizda bet sitai ne ar gali buti kad mano maitblokis bus per silpnas palaikyti vaizdo plokste + monitoriu? man kyla tik toke mintis kad gali buti per silpnas maitblokis... jei turit ideju ar buvot susidure su sita problema pasidalinkit patirtimi...

Dekui uz pagalba!

Redaguota , nario callgame
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kokia maitinimo bloko galia ?. Šiaip pagal viska atrodosujungta viskas  taip kad jinai neveikia dėl kažkokiu priežasčiu, gal sujungei kažka blogai ar šiaip kas nors.

sujungt viskas gerai tvarkingai jinai pati dirba matosi tidarius sona taciau nerodo vaizdo o galia dba nepsakysiu ar 400W ar 500W ganetinai senas jau maitinblokis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip gaunasi kad vaizduške nenori conectint su monitorium jeigu gerai supratau.

ka tu cia nusisneki?.. gaunasi vos ne taip kad tu jo klausi kas blogai o ne jis ir cia vps ne monitoriaus kalte, as esu susidures su tokia problema, tiksliai neatsimenu kaip sutvarkiau, o papildoma maitinima pajungei i vaizduske?(jei toks yra) jei pas tave 400w tai greiciausiai del psu neveikia
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar skaitau ziuriu ir nezinau bet radau kad minimum reik 450watu kad veiktu. Tai tikriausiai maitinblokis per silpnas

Veiktų ir ant 400W, jei jis būtų Seasonic ar Silverstone, bet jaučiu bus PSU - skarbonkė, tai teks jį keisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3064 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...