Peršokti į turinį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3092 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi Gruodzio 25 diena bus mano Kaledinis streamas kuriame bus tiesiog visko: Zaidimu,Giveaway,Muzikos,Nesamoniu,Linksmybiu ir visokio kito velnio.
Bandysim pasiekti 50 ziurovu!!!
Zinau noras didelis, bet ir streamas bus didelis.
ATIDUOSIU VIRS 35 DALYKU (25+ zaidimu raktai, 10+ steam itemu)

STEAM GRUPES LINKAS

TWITCH STREAM LINKAS
Taigi ruozkites dideliom kaledom!
Kvieskite visus draugus i grupe ir badysim surinkti 50+ ziurovu.

Kiekvienam istikimam ziuretojui (minimum 30h praziurejus) duosiu po item ir rakta!!

Beto norejau pasakyti kad pas mane streame, nuo kiekvieno Donate nusiema 50% ir atitenka pagalbos organizacijom kaip: Save The Children,Able Gamers,Special Effect,Mercy for Animals,Operation Supply Drop ir daug daugiau. Taigi remdami mane, remiate ir organizacijos, uz pinigus kurie atitenka organizacijom bus padedama zmoniems su negaliom, vaikam, gyvunam, karo veteranam ir dar daugiau!

Jeigu manimi nepasikliaujate tai cia yra irodimas:  
Irodimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esu dar pradedantis, po kolkas 287 followeriai, ir tai man daug nes pries Menesi buvo tik 100 :D

 

287 yra jau pakankamai, kad įpusėtum.. ir skaitaisi jau pažengęs, su tokiais giveaway prieis visokių fruktų, baigsis giveaway ir išeis visi, siūlau daryti po raktą kas 2-1 valandą. Ateisiu pažiūrėt, pafallowinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

287 yra jau pakankamai, kad įpusėtum.. ir skaitaisi jau pažengęs, su tokiais giveaway prieis visokių fruktų, baigsis giveaway ir išeis visi, siūlau daryti po raktą kas 2-1 valandą. Ateisiu pažiūrėt, pafallowinau.

Tai visko per kelias minutes neisdalinsiu, viska dalinsiu diena.

Ryte pradesiu streamint, nakti baiksiu, o gal ir 24h streamas bus.

Giveaway visus darau nes mano pacio gimtadienis ta diena :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad tavo steam acc paprastas, geriau sau pasilik, nei skinu turi nei ką.

Zmogau tu mano steam acc neziurek, as visus raktus, itemus susirases ant lapuku, i kepure isimetes, Visi zaidimu raktai pirkti is kitu svetainiu o ne pacio steam kad nebutu taip brangu, o inv mano tai zinau kad paprastas, as jo nedalinsiu, visus item dar susipirkt reik :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Per kalėdas visi švenčia su šeimom o ne twitchus žiūri ir pnš. mano nuomonė.

Nu kadangi Vokietijoj kaledos 24 diena (nzn kaip Lietuvoi) tai todel ir darau 25 diena, beto yra pilna zmoniu kurie ziuri/streamina per kaledas irgi :)

 

 

Na turbūt reikės užšokti ten pas tave, bei linkiu sėkmės tau siekiant Tikslo ir rengent Didžiulį kalėdinį Stream'ą. :P

 

Lauksiu streame :D, Aciu :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3092 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...