Peršokti į turinį

C++ // Reiktų išspręst porą užduočių 11 klasės


MrGytis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3083 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi kaip ir supratote iš temos pavadinimo, man reiktų žmogaus pagalbos, kuris nusimano C++ programavime. Man reiktų, jog tas žmogus parašytu porą menkų programų, informatikos pamokai.

p.s Tie, kurie sako mokykis pats, tai labai svarbu ir panašiai, tokių komentarų nelaukiu, renkantis dalykus galvojau, jog paprasčiau man seksis informatikoje su programavimu, o dabar galėsiu pasikeist informos lygį tik antrame pusmetyje, tai tiek.

Padėjusiam galėčiau atsilyginti:

SA-MP projektų turtu;

Forumo eurais;

MAPP EDITOR darbais sutexturintais;

GFX paslaugomis.

 

Programa, kurią reiktų suprogramuoti:

Parašykite programą, kuri atspausdintų natūraliųjų skaičių intervalo [m; n] kiekvieno skaičiaus užrašo paskutinio skaitmens faktorialą. Faktorialo tipą imkite long

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš galėčiau padaryti, bet jei tave vertins ar ką bus neteisingai, nes mano būdas bus per daug keistas

#include <iostream>

using namespace std;

int main(){
int m;
cin >> m;
string n[m];
for(int i = 0; i != m; i++){
cin >> n[i];
}

long lnr[m];

for(int i = 0; i != m; i++){
int len = n[i].lenght();
lnr[m] = n[i][len] - '0';
}

for(int i = 0; i != m; i++){
int calc = 0;
for(int j = 0; j != lnr[i]; j++){
calc = lnr[i] * j;
} 
cout << lnr[i] << " " << calc << endl;

}

}

jei bus kokie errorai ar dar kas sakyk, tarpus kokie turėtu būti, kad atskirti kodą nedariau, nes čia yra užsiknisimas, šiaip teoriškai turėtu veikti, pats netikrinau

Redaguota , nario Dr.Arnas
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš galėčiau padaryti, bet jei tave vertins ar ką bus neteisingai, nes mano būdas bus per daug keistas

Na manau, svarbiausia, jog tinkamai veiktų programa, o kodo formatas manau nelabai svarbus. Gali pamėgint, pažiūrėsiu ar viskas tinkamai veiktų ir jeigu viskas okey veiks, tai duosiu porą forumo eurų, o jeigu neveiks taip kaip reikia, tai duosiu 1 kokį eurą bent už pastangas padėt. :) O tai tuo tavo būdų veiktų programa taip kaip užduoties aprašyme prašoma?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu gerai supratau uždavinį, sprendimas:

#include <iostream>

using namespace std;

int main()
{
    long fakt=1;
    int ps,m=15,n=18;
    for(int i=m;i<=n;i++)
    {
        ps = i%10;
        for(int j=1;j<=ps;j++)
        {
            fakt *= j;
        }
        cout << "skaicius: " << i << " paskutinis skaitmuo: " << ps << " paskutinio skaitmens faktorialas: " << fakt << endl;
        fakt = 1;
    }
    return 0;
}

Rodos kaip ir viskas veikia, jeigu reikia paaiškinau šiek tiek kaip dariau: http://hastebin.com/iraquxikir.vala

Redaguota , nario GReddy
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tuojaus išmėginsiu, jeigu veiks, abiems pervesiu po 2 forumo eurus už pagalbą. :)


Jeigu gerai supratau uždavinį, sprendimas:

#include <iostream>

using namespace std;

int main()
{
    long fakt=1;
    int ps,m=15,n=18;
    for(int i=m;i<=n;i++)
    {
        ps = i%10;
        for(int j=1;j<=ps;j++)
        {
            fakt *= j;
        }
        cout << "skaicius: " << i << " paskutinis skaitmuo: " << ps << " paskutinio skaitmens faktorialas: " << fakt << endl;
        fakt = 1;
    }
    return 0;
}

Rodos kaip ir viskas veikia, jeigu reikia paaiškinau šiek tiek kaip dariau: http://hastebin.com/iraquxikir.vala

Dėkui, viskas veikia! Tuojaus pervesiu forumo eurus. :)

 

 

Aš galėčiau padaryti, bet jei tave vertins ar ką bus neteisingai, nes mano būdas bus per daug keistas

#include <iostream>

using namespace std;

int main(){
int m;
cin >> m;
string n[m];
for(int i = 0; i != m; i++){
cin >> n[i];
}

long lnr[m];

for(int i = 0; i != m; i++){
int len = n[i].lenght();
lnr[m] = n[i][len] - '0';
}

for(int i = 0; i != m; i++){
int calc = 0;
for(int j = 0; j != lnr[i]; j++){
calc = lnr[i] * j;
} 
cout << lnr[i] << " " << calc << endl;

}

}

jei bus kokie errorai ar dar kas sakyk, tarpus kokie turėtu būti, kad atskirti kodą nedariau, nes čia yra užsiknisimas, šiaip teoriškai turėtu veikti, pats netikrinau

Error'ą meta, tačiau už pastangas vis tiek pervesiu 1 frm eurą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3083 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...