Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

PARDUODAMI CSGO SKINAI! 70%


Stikeriukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3069 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kas tie vpš kcaždas robke sleederis??  Tai gal ims visiems pažystamus Luconic Cagsolution čia tokius random draugus..

 

Gal siek tiek pasidomek apie juos.

Gvazdas - 140 lvl lygis, gal 100 puslapiu reputacijus, csgopoker,com ikurejas.

Robke - Robertas Savickas a.k.a games4you.lt savininkas (sitam gal klausimu neiskils)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas tie vpš kcaždas robke sleederis??  Tai gal ims visiems pažystamus Luconic Cagsolution čia tokius random draugus..

Gvaždas - CSGOPOKER.COM SAVININKAS, VIENAS iš PATIKIMIAUSIU LIETUVOJE! Robke (robesas): GAMES4YOU.lt savininkas, turbut patikimiausias steam pardavimuose lt pasaulyje. Sleeder, paprastas žmogus kuriuo pasitikiu, tarpininkaves ne karta man, to užtenka. Už ta šio site Luconic, cagsolution 3x patikimesni tiek gvaždas tiek robke. Aš pardavejas, mano salygos, kaškas nepatinka ? Laisvas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai jeigu tavo sąlygos ir tavo tarpininkai, tai susikurk svetainę ir pardavinėk ten, nes čia yra šie žmonės, kurie patikimi ir niekam kiti neaktualūs. Žinai kiek tų robesų ar ko ten pilna fake ?

šitam site 40% nariu iš 100% tikrai fake atsiliepimai :o ir jie tikrai patikimi :ohttps://steamcommunity.com/id/robesas18 nemanau kad rasi su 2000 žaidimu, bei 1k inventorium fake :o Beto, neperki? Neidomus, laisvas, atsiras kas nupirks.

Del 23eur pagalvociau, jei sudomino PM.

Galutine suma čia 30€ Redaguota , nario Tripl3LT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3069 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...