Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Perku CS:GO gift'ą/paskyrą


Snarkcorn

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3081 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Pirkčiau CS:GO gift'ą/paskyrą iki 14eu PAYSERA.


 


Labiau norėčiau gift'o (dėl saugumo), jei jau parduosit accountą turėsit per skype rodant vaizdą ištrinti visus laiškus iš steamo ir panašiai, geriausias atvėjis būtų gauti originalų email'ą (reikės įrodymu, pvz registracijos laiško emaile)


 


Už gifta nenorėčiau viršyt 7eu sumos.


Jei acc tai rankas turėtu būti žemas bei su atidarytu walletu. (Daugiau nei 7eu mokėsiu jei wallete bus pinigų arba skinų)


Susisiekimas į AŽ arba numeskit savo kontaktus.


Pirmas neeisiu, galėsim naudot tarpininką lukonic (padengsiu 70% prašomos sumos), pats reputacijos turiu elitepvpers.com, sythe.org puslapiuose.


Redaguota , nario Hardxix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiu paimt tiesiai per tavo steam už ~6 eurus gift, atsiskaitymas tiks man per payserą arba galiu iš savo steam tau gift paimt nes turiu balanse eurų :) jeigu domina - parašyk pm ir neieškok kitų :)

giftą imsiu iš Karolio (patikimiausias variantas), tačiau vis dar laukių pasiūlymų dėl paskyrų, tad rašom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

giftą imsiu iš Karolio (patikimiausias variantas), tačiau vis dar laukių pasiūlymų dėl paskyrų, tad rašom.

Turiu ir paskyrą, tik daugiau šiek tiek norėčiau nes yra keletas kitų žaidimų pirktų, kadangi ten tik dėl csgo smurf acc, tai gal ką ir sutartume :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Su savo logika, šis žmogus neatrodo patikimai :)

Norėjau parduoti paskyrą, tačiau pabendravus per skype, supratau, kad su tokiu žmogum ne šansų kažką susitart.

Siūlau būti atsargiems :)

Prašom mister patikimas čiūveli.
19:05:29] Aleksas: Sveikas
 
[19:05:48] Mr Kidze: Laba, cia del cs go, jei vis dar domina 
[19:05:54] Aleksas: Domina, domina
[19:06:46] Mr Kidze: Praktiskai naujas accountas unranked dar, yra 4 comp win'ai..
[19:06:55] Aleksas: private lvl?
[19:07:05] Mr Kidze: Marketas dar uzrakintas bet kita savaite atsirakins
[19:07:15] Mr Kidze: Minute, patikrinsiu
[19:07:27] Aleksas: ok
[19:09:32] Mr Kidze: 4
[19:09:39] Aleksas: liuks, kaina?
[19:09:43] Mr Kidze: Vienas macas ir 5 bus
[19:10:23] Mr Kidze: Nu ir dar stickeriu tu paprastu yra accounte, gal 2-3e verte 
[19:10:29] Mr Kidze: Aj net nezinau 
[19:10:32] Mr Kidze: Siulyk
[19:10:38] Aleksas: 10e?
[19:11:17] Mr Kidze: Mhm...
[19:11:25] Mr Kidze: O kuom atsiskaitai?
[19:11:32] Aleksas: PaySera/SMS/Papildymu
[19:12:02] Mr Kidze: Paysera butu labai gerai 
[19:12:39] Aleksas: tai 10e? 
[19:14:45] Mr Kidze: Minute, bandau susisiekti su dar vienu zmogum, zadejo nupirkti rytoj
[19:16:04] Mr Kidze: Kad butu taip lengva susisiekt :/ manau galeciau as tau parduot ta accounta
[19:17:13] Aleksas: nu palaukt galiu 
[19:17:17] Aleksas: tau spręst čia.
[19:19:00] Mr Kidze: Kas perka, tam parduodu :) vistiek nereikalinga ji pas mane metos. Gal kas geriau ji panaudos
[19:19:19] Aleksas: oki, tai kaip darytume
[19:20:33] Mr Kidze: Noreciau greitai :) nes buna derisi derisi ir neperka poto :) abipusis laiko gaisinimas 
[19:20:40] Mr Kidze: Sakyk kaip tau palankiau
[19:20:54] Mr Kidze: Ieskosim kompromiso
[19:22:34] Aleksas: greit tai greit bet ar saugiai klausimas, asmeniškai pirkt iš patikimo žmogaus norėjau (100% kad nehackintas, nesusigrąžins) bet teko ieškot alternatyvos, nes tie ,, patikimi '' tik giftais prekiauja, tad man pisliava lygi keltis, poto dar 10 game lošt. Šeip nežinau, šiandien jau bandėm per lukonicą daryt bet prašo jis 2e, aš 70% sumokėt galiu, arba gali eit pirmas, bet čia aišku tau nesaugus būdas, taipogi per abu kelius reikės parodyt per skype kaip laiškus iš supporto ištrini (nebent su originaliu emailų parduodi, eura dameščiau
[19:24:16] Mr Kidze: Nebe tas amzius scamint  mhm.. Ka dar galiu pasakyt, nezinau kaip cia daryt 
[19:24:22] Mr Kidze: Aj, del emailo
[19:24:30] Mr Kidze: Galiu drasiai duoti originala
[19:25:18] Aleksas: dėl amžiaus scamminimo tai tos ,, kalbos '' nelabai man kažką tai duoda žinant šiuolaikinius lietuvius kai jie dėl euro ir tai sms'ų scammina :) dėl emailo labai gerai, 11e kaina pasikeičia.
[19:25:51] Mr Kidze: Tai as ne nebandau iskart keltis kad cia tiketum manim aklai ar panasiai
[19:26:01] Mr Kidze: Savo nuomone ir poziuri tiesiog pasakiau 
[19:28:25] Aleksas: net nžn krč ką pasiūlyt
[19:31:22] Mr Kidze: Visada sunkiausia susitart del tokiu reikalu jei atvirai, tai as ir nelabai planavau pirmas eit... 
[19:32:09] Mr Kidze: Busiu uz 5 min. Nes ir valgau ir mokintis bandau... 
[19:32:16] Aleksas: kk
[19:37:37] Aleksas: ai *Myliu SuperGames.lt* krč, tyngiu aš čia kruštis,  visa diena ieškau ieškau, visi ragus pisa, nenustebčiau jei ir čia kažkas tokio bus, sorry už gaišinima, susirasiu kokį anglą geriau :x
[19:38:34] Mr Kidze: Nu cia tavo pasirinkimas. As tiesiog tau daviau pasiulyma, kuris maniau gali tave dominti
[19:39:01] Aleksas: domint domina, bet abu po 0 atsiliepimų turim, tad derint ir derint čia.
[19:39:37] Mr Kidze: :D nesuprantu kodel tai turi tokia didele reiksme...
[19:40:19] Aleksas: o kaip tai neturi? net nežinom kaip šita reikalą atlikt, nežinau ar tu nesusigrąžinsi acc, todėl geriau susirasiu patikima angloną.
[19:40:55] Mr Kidze: "Nes visi lietuviai scammeriai"
[19:41:22] Mr Kidze: Gerai, kaip nori. Tuomet einu vel det skelbima kad parduodu 
[19:44:28] Mr Kidze: Paskutini idijotiskiausia pasiulyma galiu pasiulyt, tai puse sumos tuomet accountas tau ir vel man likuse puse sumos.
[19:45:07] Aleksas: tuomet aš turiu dar ,, idijotiškesni '' puse sumos už lukonic moki tu, puse aš 
[19:45:44] Mr Kidze: Kazkaip kvaila moket zmogui praktiskai uz nieka 
[19:46:01] Aleksas: ^ būtent
[19:44] Mr Kidze: 
 
<<< tai puse sumos tuomet accountas tau ir vel man likuse puse sumos.
[19:46:02] Aleksas: 
[19:46:25] Mr Kidze: Uz nieka? Uz accounta...
[19:46:36] Aleksas: abėjoju ar aš tą accounta gaučiau, sekmės.
[19:46:43] Mr Kidze: :D :D
[19:46:53] Mr Kidze: Tai *Myliu SuperGames.lt* rasai skelbimus ir gaisini laika
[19:47:07] Aleksas: parašyta aiškiai kad tik per tarpininką ir dalį sumos moki tu.
[19:47:10] Mr Kidze: *Myliu SuperGames.lt*, scamas.
[19:47:13] Aleksas: tad jei skaityt nemoki taip ir gaišinies laiką 
[19:47:14] Mr Kidze: Vsio.
[19:47:38] Mr Kidze: Tai bent uz tarpininka moketum 
[19:47:42] Aleksas: *Myliu SuperGames.lt*, scamas.dėl šitos priežasties ir nutraukiau šita varke su tavim 
[19:47:46] Mr Kidze: Nes tau jo reikia o ne mums
[19:47:52] Aleksas: oj oj, turėtum atsiliepimų nereikėtu.
[19:47:59] Mr Kidze: Cia tu o toki panasus
[19:48:06] Aleksas: grj, blockinu, tyngiu ginčiuotis.
[19:48:10] Mr Kidze: Vsio, netrukdyk idijotiska logika
Redaguota , nario Hardxix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3081 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...