Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Patariu neturėt reikalų su enemy.us.lt savininku


#VapeNation

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3072 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

:D :D

 

Čia tipo, gaunasi taip pagal tave:

 

Susitariau nupirkt VPSNet, išėjau papildyt, pamačiau žinutes ir nebepildžiau. 

Tai ka tu butum galvoje dares butum isejes iki maximos ir aidamas prie tlf prisedi ir pasiziuri zinutes? Nebutu galvoje tau kad paves taves? Beja as turiu nrml kontaktu ir as nezinau kiekvieno kontakto nesu turejas su visais reikalais Tad pagalvok logiskai ka man tektu daryti prisedu prie tlf pasiziuret zinutes

 

[21:21:38] Hagen: pydarastas tu *Myliu SuperGames.lt* 
[21:21:41] Hagen: tuoj apie tave tema bus
[21:21:44] Hagen: gaidy *Myliu SuperGames.lt*
Tai man pagal tave rizikuoti ant 45€? Pagalvok logiskai. Nesuprates uz ka. 
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tau į durnelį panašus? :D Atsigauk, nepaeis tie tavo eiliniai vaikų atmazai

 

ADDED:

 

aX5FmHe.png

 

Čia dar nieko neirodo prašyčiau geresnių įrodimų pvž kaip jūs buvote susitarę ir kaip jis nepapildė ar kažkas tokio nes čia idėjai foto kaip užsmutei ant žmogaus joks čia įrodimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kur-tu-buvai.jpg

Ten kur tu buvai

 

 

Tai parašiau daug vėliau, daug daug vėliau, porą parų ar para po laiko, kai turėjai papildyt, galiu pateikt įrodymus.

Deja ir ka as tau ten buvau pasakes??? Turejau gauti pinigus 8h? Bet kas buvo? Tu zinai kas toliau o tu cia savo pradedi ir gazdint pradejai anksciau tad kaip man reikejo i tai atsizvelgt? Nu vsio manykit apie mane kaip jus norite tiesiog as turesiu reputacija apie tave kaip tu cia grasini? Ir kas cia tuokio jeigu atsisakiau pirkti? As sakiau tau viska pasiskaityk zinutes per naujo. P.S Sveikinu turedamas draugu kurie uz tave pastovi ir padelioja -rep

Redaguota , nario Enemyproject
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Net beprasmiška ir per daug juokinga su tavim čia kažką rašinėtis, tu prieš visus mulkinies dar labiau kiek begalėdamas, katik numušai savo projekto reputaciją į patį dugną.  Kadangi noriu įrodyt mano tiesą, prašom įrodymus: 

 

 

vi2O1R0.png

 

v9bO2Ez.png

 

 

89WwKcO.png

 

menrZhE.png

 

 

nei ryte, nei vakare nepapildei, baigėsi tuom, jog išmetei iš kontaktų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu krč tu tas enemy, nebeatmazink, kaltas esi ir viskas, bandiai kažką čia paperėti, bet pasišikai :D sėkmės

Pasisikau as sakiau kad man gali pervesti virsininksa 8h bet nepervedi tad skaityt zinutes reikia arba laugti atsakymo zmogau. Ir as nesakiau iskarto ka duot prisijungimus ar kazka apsukti kad jis pirmas aitu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kokiu tikslu ipisai blocka ir ismetei is kontaktu ir uzignoravai? :D

 

Maži, nesiseka tau atmazintis, sunkiai čia velies :D

Del grasinimu as i tuokius dalykus neteleruoju. Cia taspats butu parasyciau tau i skype:

 

 

*Myliu SuperGames.lt* db aini man webini dykai nes parasysiu tema apie tave.

Redaguota , nario Enemyproject
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

rašyk į policiją zajavą :D

 

Nepradėk nervint, ką tu čia bandai įrodyt vaike? Aiškiai jau pasigavai, kad esi aferistukas smulkus, megini bet ką vartytis ir rašyt, manau tau reikėtu biški atsipūst, tiek megini apgaudinėt. tiek šmeiži, žinok aš visko čia taip nepaliksiu

Redaguota , nario Deffix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Lūžtu pilnu frontu :D

Tai sekmes luztant as daviau pavyzdi o tu lusti tai tik nepersilusk.

rašyk į policiją zajavą :D

 

Nepradėk nervint, ką tu čia bandai įrodyt vaike? Aiškiai jau pasigavai, kad esi aferistukas smulkus, megini bet ką vartytis ir rašyt, manau tau reikėtu biški atsipūst, tiek megini apgaudinėt. tiek šmeiži, žinok aš visko čia taip nepaliksiu

Aferiuga buciau tai jau pas mane butu tavo VPS

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3072 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...