Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Naminis IP


#Tadas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3011 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, mano namuose stovi serveris ir susidūriau su tokia problema kad trūksta ip adresų. Ar įmanoma kokia dns konfuguracija be tiekejo pagalbos nusipirkti ip adresų. Kad ir iš anglų? Esu matęs svetainiu ten pvz OpenDns čia apsaugai bet nėra kaip supratau ip pirkimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagal mano supratimą, tai turėtum kaip nors jungtis iš savo turimo IP adreso, į kitą IP adresą ir iš to toliau vykdyti užklausas. Kažkas panašaus į proxy, jei ne visiškai tas pats. Kitokio veikimo aš nelabai įsivaizduoju, tačiau jei visa tai veikia kažkaip kitaip, būčiau dėkingas, jei duotum man žinoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagal mano supratimą, tai turėtum kaip nors jungtis iš savo turimo IP adreso, į kitą IP adresą ir iš to toliau vykdyti užklausas. Kažkas panašaus į proxy, jei ne visiškai tas pats. Kitokio veikimo aš nelabai įsivaizduoju, tačiau jei visa tai veikia kažkaip kitaip, būčiau dėkingas, jei duotum man žinoti.

Mastau bandyti padaryti vpn serverį ir jį pritaikyti ant savo serverio. Rezultatus butinai pranešiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mastau bandyti padaryti vpn serverį ir jį pritaikyti ant savo serverio. Rezultatus butinai pranešiu.

VPN jai padarysi tai to vpn IP bus toks pat koks ir tinklo ip kuris prijungtas prie serverio, nebent yra ne vienas IP, bet taip nėra. Išorinis IP galų gale liks toks pat. Paprasčiau būtų iš tiekėjų nusipirkti ir tiek. Negaišk savo laiko.

 

O dėl argumentavimo tai nežinau ką čia argumentuoti, tu gauni IP iš tiekėjų, jie gauna iš organizacijų kaip RIPE. IP sau gali pasiskirt nebent jai sukursi savo kažkokį tai tinklą, bet tai tas tinklas turi vistiek būti prijungtas prie išorės, kad pasiektum šitam visam išoriniam tinkle ką nors tam reikia IP iš išorės vistiek. Taip, kad nieko čia nesugalvosi.

Redaguota , nario Edgu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasiklausk Žilvino per supporta ar skype kai bus on, turetu tikrai zinoti nes is sito forumo nemanau kad kanors ispesi.

Iš esmės išsprendžiau šitą bėdą nustatydamas kitą portą tada Directadmin ir Airtime nesipeša.

Paklausiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Tau nebent galiu padeti  padaryti viska ant išorinio ip laikyti , o serveris stovetu ant tavo pc, usijemu su windows programavimu , windows web serverio diegimas, phpmyadmin ftp multi domain all slot idiegimas , pc hostingo LT valdimas , pilnas indetifikavimas VDS+VPS box, pilna IP prieiga ant išorinio IP.

Redaguota , nario Tele_Max
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

kad nekiltų kitiems tokių klausimų paaiškinsiu kaip kas kur yra.

Norint turėti realius IP adresus (išorinius) be tiekėjo tai tiesioginiu būdu neįmanoma, nes interneto tiekėjas turi duoti IP adresus arba suteikti peerinius IP kad administruoti savo nuosavus IP, kitaip sakant paprastam home useriui to nereikia ir net toki kaip TEO nekalba apie tai, verslo planai tam skirti.

Žinoma yra kitų būdų toks kaip VPN, bet jeigu VPN per UDP ir šiek tiek packet loso turi tai ženkliai pasijaus ant kokybės, tcp tuo atveju dar blogiau. Kitas dalykas per aplinkui jungiasi, didėja hopų - didėja pingas. Todėl ir yra duomenų centrai kurie atlieka šitas funkcijas.

O jeigu labai nori gali žaisti su portais

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kad nekiltų kitiems tokių klausimų paaiškinsiu kaip kas kur yra.

Norint turėti realius IP adresus (išorinius) be tiekėjo tai tiesioginiu būdu neįmanoma, nes interneto tiekėjas turi duoti IP adresus arba suteikti peerinius IP kad administruoti savo nuosavus IP, kitaip sakant paprastam home useriui to nereikia ir net toki kaip TEO nekalba apie tai, verslo planai tam skirti.

Žinoma yra kitų būdų toks kaip VPN, bet jeigu VPN per UDP ir šiek tiek packet loso turi tai ženkliai pasijaus ant kokybės, tcp tuo atveju dar blogiau. Kitas dalykas per aplinkui jungiasi, didėja hopų - didėja pingas. Todėl ir yra duomenų centrai kurie atlieka šitas funkcijas.

O jeigu labai nori gali žaisti su portais

Dėkui už informaciją. žinosiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3011 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...