Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisistatau Pro's


#Tadas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3050 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, Sveikučiai forumo nariai, po tiek laiko buvimo supergames.lt sugalvojau prisistatyti, tikiuosi manes už tai neteisite.

Taigi pradėkime:

Mano Vardas: Tadas

Mano Amžius 16 (Greit 17)

Kokių programavimo kalbų aš moku: HTML, CSS, PHP, MySQL(Duomenų bazė), Python, C++, Arduino programming.

Taipat domiuosi elektroniką...

Programuoti pradėjau nuo 12 metų gali pasirodyti juokinga, bet pradėjau tokiu metu buvo labai populiarios wap svetainės,žaidimai, po vieneriu metų turėjau puikų wap dbz žaidimą kas dabar užknisantis dalykas wape....

Galu gale padares puse metų pertrauka perėjau prie web ir iki šiol kuriu visokias svetaines.

Šiuo metu labai domiuosi serveriais, sudejinėju kompiuterius pagal užsakymą, surašinėju sistemas ir t.t

Kas dėl bendravimo, bendrauju su žmonėmis kaip jie su manim bendrauja, kas pažysta tai supranta apie ką aš.

Pagalbos iš manęs galite sulaukti betkada, nesu apžora ar pan... aišku nereikia kąsti iki alkūnės.

Šiuo metu turiu kelis projektus:

1.C-FM.LT pradėtas atkurinėti nuo užvakar.

2.MCSERVERIAI.LT Padedu kurti Th3Nedas

Dar atstovauju minehost.lt serveriui kaip WEB Supportas, bei web serveriu priežiurą.

 

Tai va pridedu keletą nuotraukų klauskit jei dar jums kasnors įdomu apie mane.

12227574_1173593742664474_7563631006711411949382_1138896576134191_6802759787132910383095_921174391239745_654227098500574

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, malonu susipažinti, visi žmonės čia laukiame, nes čia galimą daug ką atrasti, dauguma narių padeda vienas kitam kuom tik gali ir tiesiog, čia net ir aiškinti nereikia, nes įeini ir viską pamatai apie viską, sėkmės. ;)


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas malonu Tadai ;)

 

 

Sveikas, malonu susipažinti, visi žmonės čia laukiame, nes čia galimą daug ką atrasti, dauguma narių padeda vienas kitam kuom tik gali ir tiesiog, čia net ir aiškinti nereikia, nes įeini ir viską pamatai apie viską, sėkmės. ;)

 

 

Sveiki forumiečiai :) Dėkui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3050 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...