Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mano patys mėgstamiausi Texture Packs


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2708 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, visiškai neturėjau ką veikti ir tiesiog sugalvojau pasidalinti savo mėgstamiausiais resource paketais.

 

1. Faithful 32x32

 

logo.png

 

Ah, visų (tikriausiai) mėgstamiausias ir žynomiausias resource paketas. Iš nuotraukų kurios bus patalpintos žemiau tikriausiai kai kurie net skirtumo nepamatytu ir patikekit - čia nieko blogo. Tokia ir esmė šio resource paketo - išlaikyti default 16x resource paketą bet jį tik padaryti kokybiškesni ir jeigu jūs turite silpną kompiuterį ir jums neveikia ten visokie Conquest ir panašus resource paketai tai šis jums tiks.

 

Nuotraukos :

 

 

faithful_2.jpgJungle_5158235.jpg

faithful_3.jpg

 

Atsisiuntimas

 

 

Šiaip dabar galvojat, ką tu čia naujo parodei? Na taip nieko naujo tai tiesa bet, aš šio resource paketo šiaip nenaudoju aš jį dar pagražinu naudodamas 3D add-on (veikia tik ant 1.8 ir naujesnių).

 

Faithful 32x 3D ADD-ON by Rocket_Scientist

 

Šis variantas man labai patinka, jis neturi labai pastebimų 3D efektų o kai kurie netgi bugovi. Šiaip man atrodo neseniai išleido 1.9 snapshot'o versijai skirta add-on'ą tai gal ten tie bugai sutvarkyti. Pagrinde kur jūs galite pamatyti skirtumą tai ant cukranendrių, arbuzų pasodintu sėklų, potion'ų. Kiek smulkiau ant kardų, furnace pats daugiau niekur nemačiau.

 

Atsisiuntimas, nuotraukos

 

 

Faithful 3D items by Bamatois

 

Va čia tai manau daugiau bus PVP'eriai skirta. Čia jau ryškiai galima pamatyti 3D efektą ant visų įrankių, maisto, potion'ų aišku jų nėra ant blokų. Daug nepasakosiu galėsite viską pamatyti nuotraukuose.

 

Atsisiuntimas, nuotraukos

 

 

O kaip naudoti 3D add-on'ą?

 

Manau pažiūrėsite į nuotrauką ir viską suprasite

 

99e522335f0cedf8c13e2ea10d5ac440937.jpg

 

Add-on'as būtinai virš pačio resource pack'o.

 

2. Soartex Fanver

 

d4FB1yW.jpg

 

Tikriausiai gražiausias resource pack'as kokį tik esu matęs. Jis daugiau aišku man rodos yra skirtas Modern build'inimui bet ir paprastam Survival žaidimui irgi tinka. Šio texture pack'o puslapyje galima rasti 2 versijas tai yra Fanver ir Invictus. Pačiam teko naudoti Fanver, koks tarp jų skirtumas aš nežinau bet tuo tarpu jie turi dar po dvi versijas Fanver turi Main ir Lite versijas.

 

Main - Jūs pagrinde matysite viską kas yra resource pakete

Lite - Versija silpnesnių kompiuterių turėtojams, kiek aš pastebėjau tai tik turėjau subuginta Steve galvą ir prastesnius medžių lapus.

 

Invictus turi Main ir Shader versijas, koks tarp jų skirtumas ir kaip jos veikia aš žinokit nežinau.

 

Nuotraukos 

 

 

soartex_1.jpg1GOEUkQh.pngSoartex-Fanver-Resource-Pack-1.jpg

 

 

Atsisiuntimas

 

 

Jam nieko papildomo nenaudoju.

 

3. CodeCrafted

 

hqdefault.jpg

 

Šis resource pack'as yra daugiau skirtas tiems kurie mėgsta redstone mechanizmus. Pats aš jų nemėgstu, ši resource pack'ą sujungiu su savo kitų naudojimu resource pack'ų vien to dėl kad man patiko jo rainbow destroy texture ir clear glass.

 

Nuotraukos

 

 

53264320140209190637little.png

shaders_2.jpg2012-09-08_131139_3527649.jpg

 

Atsisiuntimas

 

 

http://codecrafted.net/

 

Atsidarius puslapiui spauskite "Resource Pack"

 

 

4. HaydensPack

 

Neturi logo, sad. Šis resource paketas aišku daugiau skirtas PVP'eriams dėl savo low fire ir bla bla bla bet jis man patinka dėl gražios medienos ir gražaus GUI. Jis nėra kurtas nuo 0 o tiesiog yra sumaišiti keli resource paketai. Taip pat šis resource paketas turi nuostabų dangų kuris veikia tik tiems kurie naudoja MCPatcher arba Optifine. Aišku jis kaip ir Soartex turi 2 versijas Normal GUI ir Transperant GUI 

 

Normal GUI - turi afigiena interface ir tiek.

 

Transperant GUI - paprastas, permatomas interface

 

Šiaip šitas resource paketas turi ir keletas bugų, Enchantment Table interface'as neatnaujintas t.y nėra vietos dėti item'ui ir lapis o tik daiktui, aišku jūs juos idėti galite bet jie atrodys subugintai. Dar kiek pastebėjau tai kažkokia Steve galva subuginta tai tiek. Šiaip kas pasilgote Alpha laikų tai galiu jūs pradžiuginti, šis resource pack'as turi Alpha versijos garsus.

 

Deja, gerų nuotraukų neturiu.

 

Atsisiuntimas

 

 

5. Skyrim Soundpack

 

1413402638-police-skyrim.png

 

O, va šits tai sick. Manau kurie yra žaidę Skyrim žaidimą maždaug įsivaizduojate kaip skamba visi tie garsai bet jei ne, tiesiog paklausykite.

 

 

Atsisiuntimas

 

 

Naudojamas taip pat kaip ir kiti resource paketai.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 10 mėnesių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2708 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...