Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

CSGOdouble.com - būdas gauti skinų.


Ignas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2998 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Surinkau beveik 100 žmonių affiliate (tų kurie įvedė mano kodą), tačiau tik 30% iš jų depositino daiktų. Nagi, padėkite man pasiekti 50 depositorių. Surinkęs 50 depositorių padarysiu 5k coins giveaway!

http://puu.sh/mdAP4/036a3baa9c.png

Redaguota , nario Ignas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kadangi kol kas uždarė affiliate kodų įvedimą, depositint gali tik tie kas įvedę mano kodą nuo anksčiau. Tarp kitko man betrūksta 12 žmonių. Turiu pakvietęs 116, tačiau tik 38 depositinę. Padėkit man surinkti tuos 50 depositorių. Visi kas esat įvedę mano kodą labai padėtumėt jeigu įsidėtumėt bet kokį item ir iš karto galit jį išsiimti

 

EDIT 01-18: Betrūksta 9 depositorių!

EDIT 01-19: Betrūksta 8 depositorių!

EDIT 01-24: Liko vos 6 depositoriai!

Surinkęs 50 depositorių paskelbsiu giveaway is 5k!

EDIT 01-26: Liko 4 depositoriai!

Redaguota , nario Ignas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)

Unknown promo code: supergames

Nebeveikia šiuo metu affiliate, kol kas man reikia pagalbos tik iš tų kas jau suvedę iš anksčiau mano kodą.

 

Vis dar trūksta 4 depositorių iki 5k giveaway. 

Visi kas esat įvedę mano kodą labai padėtumėt jeigu įsidėtumėt bet kokį item ir iš karto galit jį išsiimti

Redaguota , nario Ignas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Beliko 1 depositorius!!

Visi kas esat įvedę mano affiliate kodą labai padėtumėt jeigu įsidėtumėt bet kokį item ir iš karto galit jį išsiimti.

Ačiū.

 

Gavęs dar 1 depositorių iš karto paskelbsiu giveaway, tačiau vis dar sprendžiu ar galės dalyvauti visi ar tik mano affiliate kodą įvedę žmonės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Beliko 1 depositorius!!

Visi kas esat įvedę mano affiliate kodą labai padėtumėt jeigu įsidėtumėt bet kokį item ir iš karto galit jį išsiimti.

Ačiū.

 

Gavęs dar 1 depositorių iš karto paskelbsiu giveaway, tačiau vis dar sprendžiu ar galės dalyvauti visi ar tik mano affiliate kodą įvedę žmonės.

ir kaip tu žadi atskirti? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2998 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...