Peršokti į turinį

Padekit Del motherboard paneles priekines pajungimo

Recommended Posts

Sveiki taigi turiu sena pc ir noreciau ji atgal pajungti.Kaip ziurejau turi but laidai ten visokie power sw reset sw ir t.t. Tai pas mane nera to mazo laiduko power sw.Tai kaip siulot pajungt nes keik ziurejau mazus visus laidukus power sw laiduko nera. 

b49120c6e489c4770b7134e1ec9ce8c6822.jpg

TO NERA KURY APIBRAUKIAU...

VISI MANO KOMPO TIE LAIDAI MAZI http://imgur.com/a/j5IjX

P.S PAMIRSAU NUFOTKINT DAR SITUOS ddcf68e108bd679a4b0a98c539d74387737.jpg

Redaguota , nario Lukašenka
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Man rodos t─ů viet─ů i┼í kur tur─Śt┼│ eit laidas, tur─Śt┼│ b┼źt mygtukas arba metaliukas, j─» paliestum su atsuktuvu ir tur─Śt┼│ ─»sijungt ( bent jau man taip buvo )

Nuoroda ─» komentar─ů

Man rodos t─ů viet─ů i┼í kur tur─Śt┼│ eit laidas, tur─Śt┼│ b┼źt mygtukas arba metaliukas, j─» paliestum su atsuktuvu ir tur─Śt┼│ ─»sijungt ( bent jau man taip buvo )

MAzdauk?

As pajunges reset sw paspaudziu reset mygtuka pasisuka venteliatorius proco ir vsio.

Nuoroda ─» komentar─ů

(redaguota)

O tai kokie laidai yra pas tave ? Nes pagal id─Śja jeigu yra power button ant korpuso tai i┼í jo turi i┼íeit du laidukai ?

Stai http://imgur.com/a/j5IjX  P.S RESET SW PAJUNGIAU AS.

Redaguota , nario Lukašenka
Nuoroda ─» komentar─ů

nueik ─» google, para┼íyk savo motherboard manual ir tur─Śt┼│ i┼ímesti kur kas dedasi, kiti gamintojai pwz kaip foxconn tokius dalykus pa┼żymi pa─Źioj motinin─Śj.

Nuoroda ─» komentar─ů

Tai tu visus nori pajungt, ar tik ─»jungim mygtuk?

As noriu kad veiktu paspaudus mygtuka.Nes kitu sujungt man nebutina.Ir usb butu gerai sujungt.

nueik ─» google, para┼íyk savo motherboard manual ir tur─Śt┼│ i┼ímesti kur kas dedasi, kiti gamintojai pwz kaip foxconn tokius dalykus pa┼żymi pa─Źioj motinin─Śj.

Old pc mazu ar kazka rasiu.P.S motherboardas asus yra o pilno modelio nzn.

Nuoroda ─» komentar─ů

Pagal mano nuomone tie 4 pinai yra yra power buttonas, jeigu dar nelb tiki, gali atsiardyt korpusa ir pa┼ż─Śt ar i┼í power buttono i┼íeina. Bet pagal mane tai ten tikrai poweris. ┼ájp motherboard gal─Śtum pinus imest dar.

Redaguota , nario đ×VIS
Nuoroda ─» komentar─ů

As noriu kad veiktu paspaudus mygtuka.Nes kitu sujungt man nebutina.Ir usb butu gerai sujungt.

Old pc mazu ar kazka rasiu.P.S motherboardas asus yra o pilno modelio nzn.

Now that's... Fucked up rly.

Kai a┼í taip dariau ne┼żinodamas modelio tai tiesiog guess'inau kuris atitinka kontakt─ů. Good luck with that..

Nuoroda ─» komentar─ů

Nezinau istraukiu vel idedu pradeda veikt bet nieko nerodo kai ekrana pajungiu.P.S Dar ten yra 2 gnd laidukai.

Kad tie du groundai nuo mikrafo inputo yr.

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...