Peršokti į turinį

perku Perku projektą

5neaky

Recommended Posts

Taigi perku projektą. Trumpai apie projektą:

• Projektas neturi bÅ«ti Å¡Å«dservis.
  • Projekte turi žaisti mažiausiai 20žaidėjų.
  • Projektas turi bÅ«ti pilnai sutvarkytas.
  • Visus duomenis raÅ¡ot čia arba į PM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patikimas Sėkmes ieškant,

Tau pamoina visur rašyt patikimas? Nors net nežinai, ar patikimas... Suknistas freeposteris.. Nesiūlyčiau eit pirmiems jeigu jis norės, eikit per tarpininkus ar kažkaip, nes nemanau, kad su 5 atsiliepimais, gali būt "PATIKIMAS" :D Sėkmės pirkime.

• Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą

Tau pamoina visur rašyt patikimas? Nors net nežinai, ar patikimas... Suknistas freeposteris.. Nesiūlyčiau eit pirmiems jeigu jis norės, eikit per tarpininkus ar kažkaip, nes nemanau, kad su 5 atsiliepimais, gali būt "PATIKIMAS" :D Sėkmės pirkime.

Kaip pastebėjau tu irgi esi tas pats "Suknistas freeposteris". Daugelis žino, kad aš esu tikrai patikimas, turiu turėti daugiau tik neprašau palikti atsiliepimo, o taip turėčiau daugiau. Nesu apgavęs dar nei vieno žmogaus, o jis nėra freeposteris, todėl, kad buvo piniginis sandoris su juo.

Nuoroda į komentarą

Kaip pastebėjau tu irgi esi tas pats "Suknistas freeposteris". Daugelis žino, kad aš esu tikrai patikimas, turiu turėti daugiau tik neprašau palikti atsiliepimo, o taip turėčiau daugiau. Nesu apgavęs dar nei vieno žmogaus, o jis nėra freeposteris, todėl, kad buvo piniginis sandoris su juo.

Nu ir kas kad tu patikimas tai kam čia vsur rašyti yra atsiliepimai tam o ne freepostinimas aš irgi prirašysiu kad tu patikimas o gal tu apgavikas .... vpš tegul nerašo tas castello...

Nuoroda į komentarą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė Scarletas`
      Sveiki, skubiai perku CS:GO paskyrą su prime. Rankas nėra svarbus.
      PM su discordu savo ar steam profilio linkų arba galite pridėti:
      DISCORD: Scarletas'#0777
    • Parašė Eigirdas
      sveiki. Nupirkčiau steam accountą su cs:go prime ir gta v. Dar galėtų levelis būt nuo 20, bet šiaip  nesvarbu.
      Edit: noriu mokėti iki 20€
      Eigis#7734
    • Parašė ovsas
      Sveiki kolegos, nupirkčiau kelis pajamas generuojančius projektus.
      Iškart parašykite projekto pavadinimą arba kokiai sričiai priklauso, ar generuoja pajamas, ar yra pelningas, iš kur ateina srautas ir t.t. Biudžetas iki xxxxx€, nedomina "vaikiški" puslapiukai iki 100eur.
      Taip pat galiu prisidėti prie jūsų jau vystomo projekto pinigais, seo, reklamos žiniomis.
    • Parašė Matas S.
      Sveiki, taigi nupirkčiau SA:MP projektą, domina įvairūs variantai, tiek startavę, tiek ne, tiek baigti, tiek nebaigti. Pasiūlymai AŽ arba DC: MS#1601

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...