Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

perku Perku projektą


5neaky

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3073 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tau pamoina visur rašyt patikimas? Nors net nežinai, ar patikimas... Suknistas freeposteris.. Nesiūlyčiau eit pirmiems jeigu jis norės, eikit per tarpininkus ar kažkaip, nes nemanau, kad su 5 atsiliepimais, gali būt "PATIKIMAS" :D Sėkmės pirkime.

Kaip pastebėjau tu irgi esi tas pats "Suknistas freeposteris". Daugelis žino, kad aš esu tikrai patikimas, turiu turėti daugiau tik neprašau palikti atsiliepimo, o taip turėčiau daugiau. Nesu apgavęs dar nei vieno žmogaus, o jis nėra freeposteris, todėl, kad buvo piniginis sandoris su juo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip pastebėjau tu irgi esi tas pats "Suknistas freeposteris". Daugelis žino, kad aš esu tikrai patikimas, turiu turėti daugiau tik neprašau palikti atsiliepimo, o taip turėčiau daugiau. Nesu apgavęs dar nei vieno žmogaus, o jis nėra freeposteris, todėl, kad buvo piniginis sandoris su juo.

Nu ir kas kad tu patikimas tai kam čia vsur rašyti yra atsiliepimai tam o ne freepostinimas aš irgi prirašysiu kad tu patikimas o gal tu apgavikas .... vpš tegul nerašo tas castello...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3073 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...