Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Iphone 6 klonas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3098 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Neapsimoka, kadangi iPhone su samsungais gali konkuruoti vien dėl savo geros optimizacijos, tačiau pažiūrėjęs į parametrus pamatytum, jog samsungai juos turi tikrai geresnius- procesorius ramai, gal ir raiška, esmė tame, jog klonas nebus taip optimizuotas, o parametrai tokie kaip paprasto iPhono, tai jis bus tokio lygio kaip koks Galaxy S2 kuris turbūt šiuo metu nevertas net 70 Eurų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip jei nori geresnio telefono, o ne jo vardo, tai siūlyčiau asus Zenfone 2, bet tą versiją kuri su 5.5 Ekranu, 4gb ram, pats dar nenusipirkau telefono ir galvoju pasiimti šį, kaina tiap pat nėra didelė kaip tokių parametrų telefonui apie 350Eur. Tik atkreipk dėmėsį, jog yra 4Gb Ram telefonas su 1.8GHZ procesorium ir 2.3GHz aš, bent jau žiūriu į stipresnį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip jei nori geresnio telefono, o ne jo vardo, tai siūlyčiau asus Zenfone 2, bet tą versiją kuri su 5.5 Ekranu, 4gb ram, pats dar nenusipirkau telefono ir galvoju pasiimti šį, kaina tiap pat nėra didelė kaip tokių parametrų telefonui apie 350Eur. Tik atkreipk dėmėsį, jog yra 4Gb Ram telefonas su 1.8GHZ procesorium ir 2.3GHz aš, bent jau žiūriu į stipresnį.

Aš klausiu būtent apie klonus. Nereikia man siūlyt telefonų

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3098 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...