Peršokti į turinį

Iphone 6 klonas

Recommended Posts

Turi vienas pažįstamas kloną, žinok jau gal antras mėnuo naudoja be lagų, ir dar neužgęso. Todėl ir susimąsčiau :)

Žinok klonų ira begalybė ir jie visi skirtingu gamintoju , taiva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neapsimoka, kadangi iPhone su samsungais gali konkuruoti vien dėl savo geros optimizacijos, tačiau pažiūrėjęs į parametrus pamatytum, jog samsungai juos turi tikrai geresnius- procesorius ramai, gal ir raiška, esmė tame, jog klonas nebus taip optimizuotas, o parametrai tokie kaip paprasto iPhono, tai jis bus tokio lygio kaip koks Galaxy S2 kuris turbūt šiuo metu nevertas net 70 Eurų.

Nuoroda į komentarą

Šiaip jei nori geresnio telefono, o ne jo vardo, tai siūlyčiau asus Zenfone 2, bet tą versiją kuri su 5.5 Ekranu, 4gb ram, pats dar nenusipirkau telefono ir galvoju pasiimti šį, kaina tiap pat nėra didelė kaip tokių parametrų telefonui apie 350Eur. Tik atkreipk dėmėsį, jog yra 4Gb Ram telefonas su 1.8GHZ procesorium ir 2.3GHz aš, bent jau žiūriu į stipresnį.

Nuoroda į komentarą

Šiaip jei nori geresnio telefono, o ne jo vardo, tai siūlyčiau asus Zenfone 2, bet tą versiją kuri su 5.5 Ekranu, 4gb ram, pats dar nenusipirkau telefono ir galvoju pasiimti šį, kaina tiap pat nėra didelė kaip tokių parametrų telefonui apie 350Eur. Tik atkreipk dėmėsį, jog yra 4Gb Ram telefonas su 1.8GHZ procesorium ir 2.3GHz aš, bent jau žiūriu į stipresnį.

Aš klausiu būtent apie klonus. Nereikia man siūlyt telefonų

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...