Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Grafikos paslaugos [N1]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3103 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Grafikos paslaugos [N1]

 

Sveiki visi supergames.lt lankytojai, taigi manau pradėsiu ir aš daryti grafikos darbus jums.

 

 

-- Keli klausimai, kurie iškyla dažniausiai --

 

K: Ką gi aš atlieku?

A: Bannerius, Logotipus, WEB dizainus, Parašus, Avatarus ir kitus smulkius grafikos darbus.

 

K: Koks atsiskaitymas už grafikos darbus?

A: Už grafikos darbus galite atsiskaityti Paysera, visais lietuvos bankais bei CS:GO skinais.

 

K: Per kiek laiko atlieki darbus?

A: Darbus atliksiu per 24h, bet jei koks logotipas/parašas/avataras/banneris ir k.t gali užtrukti iki valandos, bet visada atlieku iškarto t.y užsakovas užsisako darbą, ir iškart einu atlikinėti užsakytą darbą. [PRAŠAU NERAŠYTI "GRČ" "GALI PASKUBĖT" IR T.T, NES TAI NEPAKEIS DARBO ATLIKIMO GREITUMA]

 

K: Kokia garantija, kad liksiu neapgautas?

A: Galiu garantuoti 100%, kad liksite neapgauti. Taip pat aš einu visada pirmas, arba jūs man paliekate "Užstata" t.y pusę sumos už darbą, atlieku darba, jei jis jums patinka, kitą sumos dalį duodate vėl ir aš jums atsiunčiu darbą, arba, kitas būdas, sukūriu darbą, atsiunčiu jį su "Watermarku", jei jis jums patinka, sumokate, atsiunčiu jums darbą be "Watermarko".

 

K: Kokios kainos už darbą?

A: Kainos priklauso nuo darbo sudėtingumo, taip pat ir nuo pačio darbo t.y ar jis bus parašas, avataras, dizainas, banneris, logotipas ir t.t. Minimali suma yra 1 euras.

 

 

-- Mano atsiliepimai --

 

Atsiliepimus galite matyti mano supergames.lt profilyje, paspaude "Atsiliepimai" mygtuką kairėje.

 

 

-- Mano atlikti darbai --

 

Kolkas yra tik 7 atlikti darbai per mėnėsį

Imgur galerija -
http://imgur.com/a/aljLg

 

 

-- Mano kontaktiniai duomenys --

 

c04fcf2f942efa16b8d469811f578d7e999.pngtriplehasnt

UKX_FAVICON_EMail.pngtriplehasnt @ gmail.com

a674cc67f6f4c57f08dca762d9282762449.png Supergames.lt ąsmeninė žinutė

 

 

P.S į darbų vertinimus, nereikalingus komentarus neatsakau t.y jie bus ignoruojami!

Redaguota , nario N1.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pabandžiau susisiekti su šią asmenybė, dėl paprasčiausio avataro padarymo, kainą iš kokios planetos ištraukta net neįsivaizduoju, nes kainą tikrai nereali, pirmą kartą matau tokio dydžio kainas. Prie lito net nebūdavo tokių kainų :lol: Na kiek jis užsiprašė matysite nuotraukoje. GL

 

kH0ixFZ.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pabandžiau susisiekti su šią asmenybė, dėl paprasčiausio avataro padarymo, kainą iš kokios planetos ištraukta net neįsivaizduoju, nes kainą tikrai nereali, pirmą kartą matau tokio dydžio kainas. Prie lito net nebūdavo tokių kainų :lol: Na kiek jis užsiprašė matysite nuotraukoje. GL

 

kH0ixFZ.png

Juk sakiau pagalvosiu apie tai, kas dar neaišku? Būtina čia skelbt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3103 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...