Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Gal kas nori priglaust šitą pasimetūsi steam vartotoją?


ArtūrasM

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3106 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

e18aa4985d861049a8d23950d4931f3b188.PNG

 

 

70a8489ffc7c3e4ecf0a309bab6dab2c25.PNG

 

cef605b8d10f218cdd379aae23d3b3c8258.PNG

 

e97bc547fd5b4afb4ae8759026c265f0326.PNG

 

Atiduočiau pigiai, jei kas susidomėjot rašykit į kontaktus, kurie ant forumo parašo. PM neskaitau.

Keitimai ypatingai nedomina, siūlom tik normalias, realias kainas. Manęs galit neklaust, kainos savo nusistatęs neturiu, jei kas pasiūlys man patinkantį variantą sutiksiu. Domina tik paypal arba bankas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D

Tai arba rašyk su pasiūlymu arba nereikėjo iš vis rašyt komentaro, bet jei kas norėsit plačiau apie DLC žaidimams ar kitką pakalbėt, rašykit ;)

Pradinė kaina IR CS:GO rank?

 

Cituoju save "Manęs galit neklaust, kainos savo nusistatęs neturiu, jei kas pasiūlys man patinkantį variantą sutiksiu." O dėl ranko nepamenu, pats jo neturiu įsirašęs, nežaidžiu ir nežinau kas ten dedasi

Jei kas norit imt jį, negalvokit jog prašysiu tuos 250e kur parašyta vertė :lol: nei pusės nesitikiu gaut :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ta kaina iš to puslapio nixuja neverta nes galima sakyt po eurą prideda už kiekvieną praloštą valandą.

 

Ji skaičiuoja pagal žaidimus, inventorių, DLC ir dar kažką, bet man visiškai vienodai kaip ji skaičiuoja. Atiduočiau pigiai žmogui kuris juo rūpintųsi kaip kad aš kažkada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3106 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...