Peršokti į turinį

Ieškau plugino.

bra

Recommended Posts

Ie┼íkau plugino kuris neleid┼żia jungtis su tokiu pa─Źiu nick tik pakeitus raides, pvz ┼żaid─Śjas u┼żsiregistravo serveryje su vardu: Testas, ir sakykim jis gauna ban ant ┼íito nick, bet jis prisijungia su TESTAS nick, pakei─Źia raides ir gali v─Śl ┼żaisti, tai ie┼íkau plugino, kuris neleist┼│ prisijungti ─» server─» tokiu pa─Źiu vardu tik pakeitus raides ft:

http://www.part.lt/img/dc4e7f2cd8148fc51ed3e27ff6714964733.png

Skolingas neliksiu ;)

Redaguota , nario #skirmas
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

AuthMe Reloaded. ┼áiaip ─Źia login pluginas, bet vis tiek man atrodo, kad pareguliavus config, jis irgi blokuoja raid┼żi┼│ kaitaliojim─ů. :)

P. S. Jeigu jau serveris offline mode, tai reikia d─Ślioti IP banus: /banip (nickas).

Redaguota , nario TheMariuzaz
Nuoroda ─» komentar─ů

AuthMe Reloaded. ┼áiaip ─Źia login pluginas, bet vis tiek man atrodo, kad pareguliavus config, jis irgi blokuoja raid┼żi┼│ kaitaliojim─ů. :)

P. S. Jeigu jau serveris offline mode, tai reikia d─Ślioti IP banus: /banip (nickas).

Pasakyk koks tiksliai configas, nes kiek ieškau nerandu.

Nuoroda ─» komentar─ů

Ie┼íkau plugino kuris neleid┼żia jungtis su tokiu pa─Źiu nick tik pakeitus raides, pvz ┼żaid─Śjas u┼żsiregistravo serveryje su vardu: Testas, ir sakykim jis gauna ban ant ┼íito nick, bet jis prisijungia su TESTAS nick, pakei─Źia raides ir gali v─Śl ┼żaisti, tai ie┼íkau plugino, kuris neleist┼│ prisijungti ─» server─» tokiu pa─Źiu vardu tik pakeitus raides ft:

http://www.part.lt/img/dc4e7f2cd8148fc51ed3e27ff6714964733.png

Skolingas neliksiu ;)

https://www.supergames.lt/topic/232805-unikali%C5%B3-%C4%AFskiepi%C5%B3-parduotuv%C4%97-u%C5%BEsisakyk/

Nuoroda ─» komentar─ů

Pasakyk koks tiksliai configas, nes kiek ieškau nerandu.

Pavar─Źiau AuthMe dokumentacija, tai kiek suprantu, ┼íit─ů daro automati┼íkai. Beje, sakiau, kad offline-mode serveryje reikia d─Śti ir IP banus.

Nuoroda ─» komentar─ů

Pavar─Źiau AuthMe dokumentacija, tai kiek suprantu, ┼íit─ů daro automati┼íkai. Beje, sakiau, kad offline-mode serveryje reikia d─Śti ir IP banus.

Turi b┼źti ka┼żkoks pluginas, tik klausimas koks... dauguma projekt┼│ naudoja ir tikrai ne authme jau per┼żi┼źr─Śjau. Beto mum reik to plugino, o ne ip ban kirst proxy visagalis ┼íiais laikais.

Redaguota , nario #skirmas
Nuoroda ─» komentar─ů

Turi b┼źti ka┼żkoks pluginas, tik klausimas koks... dauguma projekt┼│ naudoja ir tikrai ne authme jau per┼żi┼źr─Śjau. Beto mum reik to plugino, o ne ip ban kirst proxy visagalis ┼íiais laikais.

┼Żmogau, a┼í tau nume─Źiau nuorod─ů kur gali j─» u┼żsisakyt. O tu man -rep u┼żmetei... Kaip suprast? I┼í man─Ös jau buvo u┼żsisak─Ö toki┼│.

Redaguota , nario Alter
Nuoroda ─» komentar─ů

buvo šitas mcnation.lt savininkas padaręs ir paplatinęs, paieškok.

edit: radau, tik svetain─Ś jo nebeveikia liko kodas┬á

https://www.supergames.lt/topic/230413-vis-dar-naudojate-chestshop-plugin%C4%85-paskaityk/?hl=chestshop

Redaguota , nario Maquex
Nuoroda ─» komentar─ů

┼Żmogau, a┼í tau nume─Źiau nuorod─ů kur gali j─» u┼żsisakyt. O tu man -rep u┼żmetei... Kaip suprast? I┼í man─Ös jau buvo u┼żsisak─Ö toki┼│.

Nety─Źia, atsilyginau ant kito prane┼íimo..

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...