Peršokti į turinį

CSGOPOINTS.COM - Nemokami CS:GO itemai, raktai ir visa kit─ů ! [PATIKRINTA VEIKIA]

Recommended Posts

Sveiki dar kartel─», pirmoje temoje ┼íiek tiek suklydau pats, nes publikavau tem─ů nepatikrines saito. Ta─Źiau ┼í─»kart─ů pasidalinsiu tinklapiu, kuriuo naudojuosi ir jau buvau atsi─Śm─Ös savo pirm─ůj─» skin─ů.┬á

Taigi šiek tiek apie tinklapį 

U┼żsiregistravus ─» tinklap─» tur─Śsite rinkti ta┼íkus ( pakvietimai, achievementai ), surinkus tam tikr─ů ta┼ík┼│ skai─Źi┼│ gal─Śsite pasiimti skin─ů , rakt─ů, ar d─Ś┼ż─Ö. Viskas labai paprasta, jums tereik─Śs nurodyti savo trade link─ů ir skinas keli┼│ minu─Źi┼│ b─Śgyje ( da┼żniausiai ) jau bus pas jus .

Ko a┼í pra┼íau ? U┼ż nauding─ů informacij─ů registruotis per mano nuorod─ů ( a┼í ta┼ík┼│ gausiu tik tada, kai j┼źs surinksite 10 ta┼ík┼│)

Kekvien─ů dien─ů atsiranda nauj┼│ galimybi┼│ gauti daugiau points nemokamai.

Skin┼│ tradinimas gali kartais u┼żtrukti iki 1savait─Śs, nes ┼íis tinklapis kai u┼żsakot u┼ż ta┼íkus juos nuperka i┼í steam marketo ir tada tradina jums pagal j┼źs┼│ trade link─ů.

steam_market_restriction.png

Kokia jiems nauda duoti skinus u┼ż ta┼íkus ?

J┼źs kviesdami draugus, ir kitais b┼źdais rinkdami ta┼íkus duodat naudos ir jiems, kadangi jie gauna pinigus u┼ż tai, kad per┼żi┼źrit filmukus, parsisiun─Źiat android arba ios aplikacijas viskas vyksta referal┼│ b┼źdu, d─Śl to gerai ir jiems ir jums.

Mano pakvietimo nuoroda : http://csgopoints.org/?ref=76561198117736102

A─Źi┼ź u┼ż d─Śmes─» ir linkiu sekm─Śs renkantis ta┼íkus bei atsiimant prizus !

Redaguota , nario ┬╗ Edgaras.
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Aha.. /?ref=76561198117736102

Ko a┼í pra┼íau ? U┼ż nauding─ů informacij─ů registruotis per mano nuorod─ů ( a┼í ta┼ík┼│ gausiu tik tada, kai j┼źs surinksite 10 ta┼ík┼│)

Mano pakvietimo nuoroda : http://csgopoints.or...561198117736102 juk raše tai.

Redaguota , nario Stikeriukas
Nuoroda ─» komentar─ů

Kur ─»rodymai, kad veikia ?

Viskas tikrai veikia, ┼żinoma reik pavargti ir rinkti kuo daugiau ta┼ík┼│, kad gautum vertingesni┼│ skin┼│, bet viskas veikia, dabar v─Śl i┼ísikei─Źiu 14points ─» skin─ů, laukiu patvirtinimo┬á

fe3efec52da19b5313384d6886afbcc5115.png

Nuoroda ─» komentar─ů

išbandysiu,matau iš įrodymų kad viekia.

Tikrai veikia, o vaikai, kurie d─Ślioja -rep tiesiog nori visko ant l─Śk┼ítut─Śs i┼íkarto u┼ż dyk─ů. D─Śja taip neb┼źna, retas, kuris tikrai dalija skinus u┼ż dyk─ů, bet d─Śl to irgi reikia minimalaus darbo ─»d─Śti.

Nuoroda ─» komentar─ů

c5cf5619663f11e9af99c61e9bc9ec33701.png cj veikt veikia, bet norint rinkti taškus reikia daug kantrybes :)

taip reikia kantrybes, bet pastoviai lankantis buna super ads kur po 8 ir daugiau tasku duoda nemokamai uz reklamele
Nuoroda ─» komentar─ů

Nesunku ^^

P.S pabandysiu šitam tinkalapį parinkt pointų

Redaguota , nario Karolis.ExE
Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...