Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

OPSkins - Nemokami CS:GO skinai už pakvietimus


fruktas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3105 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, nemačiau temos apie OPSkins.com tinklapį, taigi sukursiu ir šiek tiek apie jį papasakosiu.

OPSkins.com dalina CS:GO žaidimo skinus visiškai nemokamai, jums tereikia pagal savo nuorodą kviesti narius . Už pakviestus žmones jums duoda taškų .

http://opskins-csgo.com/?ref=44347- mano nuoroda.

http://opskins-csgo.com/paprasta nuoroda.

 

Už 1 pakviestą žmogų gaunat 1taška.

 

Dėkui tiems kurie registruosis per mano nuorodą. 

 

Tam, kad įsitikinti jog jie tikrai duoda skinus siūlau pakviesti bent 5 žmones ( kad gautumėt 5points ) ir pamėginti pasiimti Five-SeveN | Monkey Business

 

EDIT

 

PATIKRINTA ! Iš tiesų neveikia, surinkau gana daug pointų, prašo nurodyti trade linką ir kažkokį kodą, kurį gausi atsisiuntęs programą tipo įrodyti, kad esi žmogus. Bandant siųstis antivirusinė iškarto blokuoja. Išjungiau antivirusinę, vistiek paspaudus programą nieko neatsitiko (dabar turiu virusą  :D) . Taigi rezultatas - FAKE svetainė.

 

Redaguota , nario » Edgaras.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sėkmės tau renkant tuos taškus, nes man tai nėra noro čia juos rinkti. Ir ten + yra nesąmonė, kad už kažkokį knife 220points.

Nelabai man reikalingi tie skinai, tiesiog pasidalinau, ir neprašau, kad eitumėt būten per mano nuorodą, tiesiog kam nesunku tie eis per mano. O kaip už dyką manau ir taip gerai, visgi už nieką galima sakyti dalija skinus. Jūs tik naudokitės progą, o įsitikinimui sakau tik 5 taškų reikia ir pamėginkit pasiimti Five-SeveN | Monkey Business

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

PATIKRINTA ! Iš tiesų neveikia, surinkau gana daug pointų, prašo nurodyti trade linką ir kažkokį kodą, kurį gausi atsisiuntęs programą tipo įrodyti, kad esi žmogus. Bandant siųstis antivirusinė iškarto blokuoja. Išjungiau antivirusinę, vistiek paspaudus programą nieko neatsitiko (dabar turiu virusą :D) . Taigi rezultatas - FAKE svetainė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, šitas saitas yra legalus, sunku suprasti dėl ko 200point ir knifas, bet manau tikrai tiesa, nes opskins.com buvau pirkęs kažką ir neapgavo.

Man sunku suprast ar tu tiesiog skaityt nemoki ar šiaip kvailas? Pasižiūrėk gerai į linką ir pasižiūrėk iš kokios svetainės tu pirkai. Lol

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man sunku suprast ar tu tiesiog skaityt nemoki ar šiaip kvailas? Pasižiūrėk gerai į linką ir pasižiūrėk iš kokios svetainės tu pirkai. Lol

Tu šiaip traumuotas, ar akys jau miego prašosi? Susivesk opskins.com, čia yra parduotuvė kurioje galima pirkti, iš jos ir pirkau.. 

p.s žn, kad sakysi saitų linkai nesutampa, bet organizuoja ta pati organizacija čia, dėl populiarumo ir opskins-csgo su opskins same shit yra, deja.

Redaguota , nario Matas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3105 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...