Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Perkant PSP?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4637 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Svečias
Kai aš pirkau PSP tai nereikėjo papildomai nieko imti.

Kainą buvo 400 LT atrodo.

Buvo jau ten su WiFi prieiga? Norėčiau iš daugiau narių apie tai sužinoti...( Nes per interneta panaršyti norėsis ;D )

Ant visų PSP modelių yra WiFi prieiga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai aš pirkau PSP tai nereikėjo papildomai nieko imti.

Kainą buvo 400 LT atrodo.

Buvo jau ten su WiFi prieiga? Norėčiau iš daugiau narių apie tai sužinoti...( Nes per interneta panaršyti norėsis ;D )

Ant visų PSP modelių yra WiFi prieiga.

Papildomai nieko nereikia pirkti? Galima per USB persimest PSP žaidimus? Ar reikia jį atrišinėti? Yra rizika ar kasnors? Papasakot,nes galvoju pirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Kai aš pirkau PSP tai nereikėjo papildomai nieko imti.

Kainą buvo 400 LT atrodo.

Buvo jau ten su WiFi prieiga? Norėčiau iš daugiau narių apie tai sužinoti...( Nes per interneta panaršyti norėsis ;D )

Ant visų PSP modelių yra WiFi prieiga.

Papildomai nieko nereikia pirkti? Galima per USB persimest PSP žaidimus? Ar reikia jį atrišinėti? Yra rizika ar kasnors? Papasakot,nes galvoju pirkti.

Žiūrint kokią pakuotę PSP pirksi. PSP reikia atišti, jei nori žaidimus persimesti, bet geriau pats neatsirišinėk, nes jei ką nors netaip padarysi, gali visą PSP sugadint ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu aš nusipirkčiau šią konsole,ar man reikėtu papildomai ką nors pirkti? ( Atminties kortele ar pan.) Ar viskas jau būna pakuotėje?

Ir del WiFi,ar šis dalykas būna visose PSP konsolėse?

Pagal viska jei ten perki ar is salono ar kur nors nu bet kad butu su dezute ir dokumentais.tai turetu but ir atmintine ir ausines nu zodziu viskas.O wifi buna visuose psp tesiog jei perki slimi tai turi pastumt wlan migtuka i sona ir tada jungtis prie kazkio belaidzio tinklo.Pats turiu PSP tai geriau per ten ziuret filmus ir zaist.O internetas nera patogu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 savaičių...
Jeigu perki 300x yra didelė tikimybė, kad jo neatriši. Patarčiau pirkti 200x, nes jis ir atsiriša ir viskas normalei. Jeigu pirksi 300x reikės pirkti UMD diskelius, kurie kainuoja 50 LT.
visi puikiai atsirisa, reikia tik programos kad imetus i iso folderi juos paleistu. Jei kas vargstat parasykit man ssopraniukazz skype, ar email [email protected] suderinsim. Atrisu psp per atstuma nereiks net vaziuoti is namu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...

Jeigu perki iš salono tai tau reikės pirkti atskirai atminties korta ir atrišti. O jeigu pirksi iš žmogaus, 2000 (slim) modelį, geros būklės su 4gb atminties korta, usb, pakrovėjas ir atrištas už 400 lt. Dar yra 1000 modeliai (fat) su 4gb atminties korta, atrištas, su usb ir pakrovėju už 300lt. Jeigu nerandi kur nusipirkti parašyk man į pm pasakysiu kur gera psp gauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4637 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...