Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5347 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 43
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Man asmeniškai jis nepatinka dėl to, jog pagal mane jis neturi normalaus vokalo dainuoti ir ypatingai turėti tokį gerbima, bei youtubej`e dainos peržiurų sulaukti virš 600 mln. Bet, kad ir kiek tu jo gali nekesti, vistiek žmogus yra pasiekęs daug ko ir tai tik kultūros reikalas ar tu jam mesi ar ne.

Parduodu CS:GO skinus, raktus, CSGODouble taškus geromis kainomis! Susidomėjai? Parašyk į steam.

Oi debilai lietuviai atsiprašant visos tautos... Kada jūs užaugsit , kaip plūgai elgiatės nu šlykštu... Metė butelį pažvengėt ir geriau pasidarė , apie jus taip kai pakurtu kažką pažiūrėčiau ką tada sakytumėt bijotumėt į lauką išeit ... Pasiekit tiek kiek jis pasiekė tada žiūrėsiu kokie jūs "KRŪTI" debilai esat visiški neturit kas veikt įsidėkit savo nuotrauką į ps ir išsidirbinėkit... Čia džiauktis turėtume , kad dar tokių yra ... O jūs kokie kieti būsit kai šiupelį kilosit jam gatves šluosit.

nebutinai buvo taip sneket, (turiu omeny tawo keiksmazodzius)

O kadangi as megstu humora, cia prie padidintu zodziu :D

http://www.demotyvacija.lt/paieska/visi ... 91778.html

Padedu CS 1.6 Mapperiams.
Jail_Escape 100%  

Mg_Levels 49%

Deathrun_Vyxe 99% (Bugų taisymas)

Oi debilai lietuviai atsiprašant visos tautos... Kada jūs užaugsit , kaip plūgai elgiatės nu šlykštu... Metė butelį pažvengėt ir geriau pasidarė , apie jus taip kai pakurtu kažką pažiūrėčiau ką tada sakytumėt bijotumėt į lauką išeit ... Pasiekit tiek kiek jis pasiekė tada žiūrėsiu kokie jūs "KRŪTI" debilai esat visiški neturit kas veikt įsidėkit savo nuotrauką į ps ir išsidirbinėkit... Čia džiauktis turėtume , kad dar tokių yra ... O jūs kokie kieti būsit kai šiupelį kilosit jam gatves šluosit.

Gi yra pilna vaizdo klipų kuriouose "pizdavojasi" (atsiprašant) iš lietuvių ir aš labai linksmai pažvengiu :D

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Koks jūsų reikalas ar jis moka dainuoti ar ne? Jo bėdos, aš pvz., jam pavydžiu, nes jis patinka daugumai merginų, gerai gyvena ir pan., o jūs (tie kurie nekenčia J.B.) jam pavydit ir viskas.

Sutinku su šiuo žmogumi, išvis kuo jis jum trugdo? Nepatinka nežiūrėkit bus rami galva.

Tiesiog gaila panelių ir mažų vaikų kuriuos jis sutraumuoja savo dainomis :/ .

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Cia pries tai kas kas rase, kad jo video turi 600mln views yra tam priezastis

Heiteriai ji ispopulerino jei ne jus, jis nebutu toks populearus, jus stumet stumet, o jis mazdaug buvo "ye they should a care police"< so my point is, kad jis nebutu populerus jei nebutu to hate.

P.S.As neturiu nieko blogo pries ji, bet ir pasakyt gero neturiu :]

Nu pripažink, be jo pasaulis būtu gražesnis :).

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Cia pries tai kas kas rase, kad jo video turi 600mln views yra tam priezastis

Heiteriai ji ispopulerino jei ne jus, jis nebutu toks populearus, jus stumet stumet, o jis mazdaug buvo "ye they should a care police"< so my point is, kad jis nebutu populerus jei nebutu to hate.

P.S.As neturiu nieko blogo pries ji, bet ir pasakyt gero neturiu :]

Tikrai nesutinku , yra labai daug milijonų žmonių kurie jį gerbia ir klausosi jo muzikos , man pačiam jo muzika netrugdo... Net lietuvos radijo topose kaip "ZIPFM" jo daina sėdi , ką manot? Sakot nepatinka patinka:) O kad čia jūs norit pasirodyt didesnei ar kaip tai jam visiškai dzin , pavydas yra pavydas , lietuviai yra lietuviai.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5347 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...