Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

xrA editing


xrA

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3131 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba diena, ar vakaras, ar rytas.

 

noreciau pristatyt savo 'editing' kanala. ( iskart pasakau kad neesu profesionalas, ir kritikos noriu daug )

bandysiu editinti real life videos, vien todel kad juos editinti idomiau bei zaidimai mano nuomone labai jau atsibode. Turiu isleides nauja klipa, kur klipus susiradau internete. Zinoma gausiu klipus is draugu, bet pradziai norejau pasipraktikuoti. Tai ka, noresiu jusu nuomones bei kritikos.

 

 

Ai beabejo, jeigu nors laselis patiko, galite prenumeruoti, taip matysite mano kitus video daug greiciau, bei jeigu nelabai sunku, paspaudziam patinka ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienas patarimas, jeigu naudoji slow motion naudok Velocity efektą, nes matau kazkaip lagina tas slow mo pas tave čia.

Btw per sony vegas viską editinai ?

Taip, editinau viska per sony vegas, kazkaip nelabai gaunas su tuo velocity man, padarau ir labai greit viskas prasivaziuoja.. nu bet paziuresiu pora tutorials, ir pasimokinsiu, dekui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3131 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...