Peršokti į turinį

„Sony Ericsson Xperia Play“ pagaliau oficialus!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4457 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Net kelis kartus „Computerbild.lt“ rašė apie šį telefoną. Nuolatos nutekėdavo įvairiausios informacijos apie jo technines charakteristikas. Tačiau štai pagaliau jis pristatytas oficialiai Barselonoje vykstančiame kongrese „Mobile World Congress“.

„Xperia Play“ apjungia „PlayStation“ žaidimų patirtį ir naujausią „Android 2.3“ išmaniųjų telefonų technologiją. Jis išsiskiria galinga grafika bei žaidimams pritaikytais mygtukais.

„Xperia Play“ bus 119 x 62 x 16 mm dydžio, svers 175 gramus, o žaidėjai vaizdais gėrėsis 4 colių (854 x 480) liečiamame ekrane. Aparato išstumiamoje žaidimų klaviatūroje bus skaitmeninė D aikštelė, dvi liečiamosios aikštelės, bei „PlayStation“ įprasti valdymo mygtukai.

„Gamephonas“ pasižumės 1 GHz“ Snapdragon“ procesoriumi su „Adreno 205“ grafika, 380MB darbinės atminties, 5,1MP kamera su LED blykste, A-GPS, 802.11 b/g/n WiFi, Bluetooth 2.1 bei skaitmeniniu kompasu.

„Sony Ericsson Xperia Play“ pasirodys jau šį mėnesį.

sonyericssonxperiaplayo01-338x650.jpg

sonyericssonxperiaplayo03-575x488.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jo telefonas tai irgi vertas manau š... o prašo tokius pinigus aš nesuprantu , kam pirkti geriausius telefonas jeigu jie po metu sugesta ? paviždžiui aš turėjau telefona gerą mokėjau už ji apie 1k litu ir ką aš iš to gavau mėšlo kruvą ? Nes kaip aš manau i tokius telefonas prideda nereikalingo mėšlo ir todėl tokie telefonai taip greitai gesta ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jo telefonas tai irgi vertas manau š... o prašo tokius pinigus aš nesuprantu , kam pirkti geriausius telefonas jeigu jie po metu sugesta ? paviždžiui aš turėjau telefona gerą mokėjau už ji apie 1k litu ir ką aš iš to gavau mėšlo kruvą ? Nes kaip aš manau i tokius telefonas prideda nereikalingo mėšlo ir todėl tokie telefonai taip greitai gesta ;)

Pritariu.Paprasčiausiai nusiperki kokį paprasta telefona,bę bluetooth ir kitų mešlų.Ir telefonas negesta nei nieko ir gali nors ir 50 metų jį naudot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 10 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4457 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...