Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

• Euro Truck Simulator 2 [MP] , ieškau firmos.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3140 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki SuperGames.lt forumo lankytojai!

 

Prie temos įžvalgos t.y ieškau firmos kurioje būtų ką veikti o ne šiaip ateiti ir nieko neveikti , ieškau tokios firmos kurioje būtų bent jau draugiški žmonės bei kad būtų konvojai. Beje firma gali būti ir ne lietuvių o ir rusiškų ar anglų , rašykite viska čia temą perskaitau kai tik atsiranda komentaras.

 

P.S ; Jeigu bus ir jūsų firma pridėkite į skypę: frothen478 arba į steam: ` Escobar. [be taško]

Redaguota , nario ` Escobar
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

be DLC niekas nepriims,taip kad pirma apsipirk poto ieškok,žinau aš tave,verksnys žiaurus :lol: Sėkėms ieškant.

Ką tu čia kliedi koks verksnys? Pirmas nickas F0cud` maišai kažka tu čia. O dlc turiu visus taip kad slysk į šona murfeli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iškart minusuoja :lol:  Jeigu ieškai firmos,galiu pasiūlyt,bet abejoju ar ten pateksi.

Taip nes turiu savo nuomonė apie tavo išsireiškima jog aš esu kažkoks verksnys turbūt esi filosofas koks aiškiarėgys jeigu taip viska žinai apie manę o galbūt sėklys morka? Neteršk temos dėl nieko nes apie temos įžvalga nieko nepasiūlai o tik renkiesi postus. Apie tavo ateiti galiu pasakyti jog nesugėbesi dirbti komandoje ;].

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip nes turiu savo nuomonė apie tavo išsireiškima jog aš esu kažkoks verksnys turbūt esi filosofas koks aiškiarėgys jeigu taip viska žinai apie manę o galbūt sėklys morka? Neteršk temos dėl nieko nes apie temos įžvalga nieko nepasiūlai o tik renkiesi postus. Apie tavo ateiti galiu pasakyti jog nesugėbesi dirbti komandoje ;].

Kokioj dar komandoj :lol: Pasiūliau firmą jeigu nori,o tas apie savo komandą kažkokią :lol: žiūriu tavo smegenys su vėju prasilenkia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokioj dar komandoj :lol: Pasiūliau firmą jeigu nori,o tas apie savo komandą kažkokią :lol: žiūriu tavo smegenys su vėju prasilenkia.

Ir vel tu.. Kiek tau metų išvis yra? Aš tau sakau kaip pavyzdi žmogau tu mano brolis ir tai protingesnis nei tu komanda tai dirbti kartu su žmonėmis aš tik spėju tavo ateiti ''nevykėli''. Sakai pasiūliai firmą? Tavo citata: ,,  Jeigu ieškai firmos,galiu pasiūlyt,bet abejoju ar ten pateksi'' - ir ką tu čia man pasiūliai firmos pavadinimas yra? nėra. Gerai nebeteršiu temos kaip sakoma leisiu durniui kelia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir vel tu.. Kiek tau metų išvis yra? Aš tau sakau kaip pavyzdi žmogau tu mano brolis ir tai protingesnis nei tu komanda tai dirbti kartu su žmonėmis aš tik spėju tavo ateiti ''nevykėli''. Sakai pasiūliai firmą? Tavo citata: ,,  Jeigu ieškai firmos,galiu pasiūlyt,bet abejoju ar ten pateksi'' - ir ką tu čia man pasiūliai firmos pavadinimas yra? nėra. Gerai nebeteršiu temos kaip sakoma leisiu durniui kelia.

jeigu viską nori temoj gaut,prašau:

Firma: TransImperial

Skaičius firmoje: Netoli 110.

Kalba: Tik Rusų.

 

Man metų,jeigu domina 20,turbūt tau daugiau jeigu klausi :lol:,ir jeigu pradedi įžeidinėt su savo "nevykėliais" tai žinok nieko neįžeidei,tiesiog parodei sau kaip stumi "iš oro".pasakiau jeigu pateksi,nes reikia kalbą mokėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3140 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...