Peršokti į turinį

Nemokami daiktai už kelių min darbą (GOKANO.com)!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3034 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

max 4 jei pakvieti 30 nariu gauni gold member ta tipo ir po 2 taskus uz dienos klausima ir 2 taskus uz prisijungima duoda

Aš 6 į dieną max gaunu, bet vis labiau prarandu viltį, jog jie neatsius ausiniu nuo spalio restock...Prie prizo parašyta sent, bet jau 2 mėnesius kaip nėra taip ir nėra.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Taigi atsirado nauja galimybė rinkti ne tik GN taškus, bet ir VP! VP skirsis tuo, kad galėsit atsiimti daiktus nelaukdami restock'o. Po kolkas daiktų yra labai mažai.

 

Kaip gi rinkti tuos VP taškus?

Jums reikės įvykdyti angliškai vadinamus "offer" ir "survey" per kuriuos ir gausite VP taškų. Dar asmeniškai nežinau po kiek ir iš kokių "offer" ir "survey" galima gauti tuos taškus, nes, kad ir kaip gaila, lietuviai negali rinkti VP taškų. Tariant trumpai - vykdai "offer'ius" ir "survey" = gauni VP taškus už kuriuos nieko nelaukiant gali atsiimti prizus.

Redaguota , nario SpirgiuX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu gokano tikrai taupyti it viską sumenkino. Dabar nebėra jokio skirtumo ar gold memberis esi ar ne, kadangi dabar už visas atliktas misijas po 1GN tik....O aš labai gerai jų sistema atspejau tokia - Jie nebeturi daug gerų prizų ir šitą nesąmonė sugalvojo tam, kad prastus prizus visi susirinktu, o per patį restock jie jau nebegalės nieko pasiimti nes tik 1 prizą ir tik leidžia. Išvadą tokia: Gokano stengiasi ko daugiau išdalinti menkus prizus, kad per restock išdalintu vos pora gerų prizų, o taip jie sutaupys visko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nu gokano tikrai taupyti it viską sumenkino. Dabar nebėra jokio skirtumo ar gold memberis esi ar ne, kadangi dabar už visas atliktas misijas po 1GN tik....O aš labai gerai jų sistema atspejau tokia - Jie nebeturi daug gerų prizų ir šitą nesąmonė sugalvojo tam, kad prastus prizus visi susirinktu, o per patį restock jie jau nebegalės nieko pasiimti nes tik 1 prizą ir tik leidžia. Išvadą tokia: Gokano stengiasi ko daugiau išdalinti menkus prizus, kad per restock išdalintu vos pora gerų prizų, o taip jie sutaupys visko.

Aš tą patį pastebėjau. Kai surinkau 30 asmenų (čia gal prieš ~2 mėnesius) turėjo man išsiūsti maikę, bet vis dar jokios žinios apie ją. O dabar iš viso gauni tik po 1 GN tašką nesvarbu regular ar gold esi..  Šiandien atsiėmiau "daily GN" ir įvykdžiau misiją, tai vėl pradėjo normaliai duoti taškus.

Sekantis restock'as bus gruodžio 27 dieną!

Redaguota , nario SpirgiuX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau, pirma karta girdžiu šią, tavo minimą, svetainę. Šiaip nepiršiu tau, kad ši svetainė patikima (nors ji tokia ir yra), bet niekas ir neliapia ja naudotis.

Geriau freebias naudotis o ne tokias nes paskui būna kad ir pinigus tenka sumokėti, nes pirma atsiunčiai free o poto saskaita pradeda siuntinėti neverta gaišti laiko.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Po tokio ilgo negavimo, pripažinsiu, kad čia yra fake. Tuoj 3 mėnesiai būs, o prizo dar negavau...Be manęs dar yra šūsnis Lietuviu, kurie net nuo rugsėjo negavo savo prizų + jie viska , tiek aš atlikau teisingai ir duomenis geri.

Na abejoju, tiesiog jiems reik nemažai išsiūsti. O dabar be to šventės, paštas lėtai dirba, tad dar sakau kantrybės, nereikia nuleisti rankų.

 

Bėja, sausio mėnesį vyks netgi 2 restock'ai!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3034 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...