Peršokti į turinį

Nemokami daiktai už kelių min darbą (GOKANO.com)!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3034 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

The prizes catalog has been updated. Remember that tomorrow's restock can take place at any hour. For example, it could be 10:02 AM as well as 11:43 PM. We won't reveal the actual time, so be on your guard! The number of prizes is limited. After the beggining of the restock we will inform you about it on Facebook! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Maciau, kad yra tokia tema jau ir tenais jau buvau papostines, bet ir sitoje temoje tai pat papostinsiu nes manau tai svarbi informacija visgi.

 

Pasipakosiu ir as smile.png
Bandziau imti iphone jau viska surasiau ir biski pirstai sudrebejo nespejau... ir likau be iphone biggrin.png tada puoliau tablet imti irgi nespejau... tai galu gale imiau beleka kad tik imt ir pasiemiau pats nesuprantu ka... na bet nieko 220gn nieko cia nereiskia svarbu kad paiimiau kazka smile.png
Dar viena problema parasiau vietoj salies United Kindgom, Leicestershire tai yra apskritis kitaip sakant kur gyvenu biggrin.png
YBt6IR3.png
 
Stai nuotrauka mano gauto prizo:
Po dvieju menesiu laukimo pagaliau gavau laikrodi kuri buvau uzsisakes!

HS9blmY.jpg

 

Jokiu reff link nereklamuoju ir pns  :) nes GN sociai turiu dar ir kitiems restockams ir galiu susirinkti saziningai jeigu reikes man ir daugiau  :) Visiems kas netiki kad gavau priza galiu ikelti kokia norit jo fotke  :D ar su lapeliu sone ar ant rankos uzsideti ir pns  :D Dabar lauksiu vakar paiimti prizo  :) ir kito restocko  :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Maciau, kad yra tokia tema jau ir tenais jau buvau papostines, bet ir sitoje temoje tai pat papostinsiu nes manau tai svarbi informacija visgi.

 

Pasipakosiu ir as smile.png
Bandziau imti iphone jau viska surasiau ir biski pirstai sudrebejo nespejau... ir likau be iphone biggrin.png tada puoliau tablet imti irgi nespejau... tai galu gale imiau beleka kad tik imt ir pasiemiau pats nesuprantu ka... na bet nieko 220gn nieko cia nereiskia svarbu kad paiimiau kazka smile.png
Dar viena problema parasiau vietoj salies United Kindgom, Leicestershire tai yra apskritis kitaip sakant kur gyvenu biggrin.png
YBt6IR3.png
 
Stai nuotrauka mano gauto prizo:
Po dvieju menesiu laukimo pagaliau gavau laikrodi kuri buvau uzsisakes!

HS9blmY.jpg

 

Jokiu reff link nereklamuoju ir pns  :) nes GN sociai turiu dar ir kitiems restockams ir galiu susirinkti saziningai jeigu reikes man ir daugiau  :) Visiems kas netiki kad gavau priza galiu ikelti kokia norit jo fotke  :D ar su lapeliu sone ar ant rankos uzsideti ir pns  :D Dabar lauksiu vakar paiimti prizo  :) ir kito restocko  :)

Sveikinu ir dėkoju, kad čia papostinai, nes tikrai gan nemažai žmonių atsiranda kurie netiki, kad gausi tuos daiktus ir pnš. Ačiū dar karta :))

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)

Gokano.com komanda pranešė, kad lapkričio 30 dieną vyks daiktų restockas, tad siūlau nepražiopsoti puikaus šanso pasiimti kokių tai nors daiktų!

 

Bėja, kurie turit pakviete 30 ir daugiau žmonių, tai greitu metu pradės siūsti gokano.com maikutes!

 

Tai pat vyksta video konkursas, kurio metu galima laimėti PlayStation 4 arba GoPro Hero HD

 

Tad siūlau registruotis šia nuoroda (labai man pagelbėsit) ir pradėti rinkti taškus http://www.gokano.com/ref/VrMuADNb

Redaguota , nario SpirgiuX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
(redaguota)

Naujas taškų rinkimo būdas! Viskas yra labai paprasta: jūs į savo telefoną, planšetinį kompiuterį ar dar ką kas palaiko Android sistemą ir iOS sistemas parsisiunčiat žaidmų, kuriuos žaisidami  gausit GN taškų!

 

Daugiau apie tai (mano refferal'as (pageidaučiaut, kad per čia užsiregistruotumėt, nes labai man pagelbėsit): http://www.gokano.com/ref/VrMuADNb

Originali nuoroda: http://www.gokano.com/

Redaguota , nario SpirgiuX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naujas taškų rinkimo būdas! Viskas yra labai paprasta: jūs į savo telefoną, planšetinį kompiuterį ar dar ką kas palaiko Android sistemą ir iOS sistemas parsisiunčiat žaidmų, kuriuos žaisidami  gausit GN taškų!

 

Daugiau apie tai (mano refferal'as (pageidaučiaut, kad per čia užsiregistruotumėt, nes labai man pagelbėsit): http://www.gokano.com/ref/VrMuADNb

Originali nuoroda: http://www.gokano.com/

Nieko daug nesurinksi...Max 2GN kas 24h.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3034 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...