Peršokti į turinį

Noriu pradėt lošt runescape os, bet turiu abėjonių


xaxax

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3149 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi taigi žiūrėdamas visokiausius rs video(sparc mac live, visokiausius stake, ir pvp) užsimaniau pradėti lošti runescape OS, esu normaliai užsikėles ant RS3 bet td aš ten turėjau gal koki 6,7 metų kada pradėjau žaisti kadangi aš turiu broli kuris irgi lošdavo, bet dėl atnaujinimų nebelošia, bet ten padėdavo ir pnš. Bet dabartis yra tokia, kad rs3 nėra populiarus, pvp vapšie ten tuščia kaip dykumoj kokioi jaustumeisi. Bet dar daug kas lošia runescape OS tai norėčiau pabandyt, bet yra abėjonių kadangi norėčiau lošti, bet po to pagalvojau, kad ten kažkiek užsikelsiu ir nenorėsiu arba rs jau tuoj numirs, nebeliks žaidėjų, bet aš ištikro dar biški jeigu pavyks tai ir pasipelnyt norėsiu iš rs kadangi dar ten milai yra ko verti, bet kyla abėjonė ar nesumažes ta kaina lygi kokių 50 centų kol aš kelsiuos , visgi dar jų sunku gauti, bet vistiek visko gali įvykti. Aš dabar prie kompo nelabai ką ir turiu paveikti tai būtu gerai kampe koks rs os ir šalia koks mūltikas ar koks filmas kol kertu medžius per rs.Tai gal ką galėtumet padiskutuot, ačiū

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Situacija dabar yra tokia:
Milo kaina krito po to, kai buvo rasta daug glitchų, kurių dėka buvo į žaidimą įvesta labai daug COINS.
Dabar kūriamas naujas SKillas, kuris turėtų sumažinti apyvartą ir Milo kaina kils iki 1.4 EUR/ea. Tačiau, po metų milo kaina vėl bus kaip ir OSRS 40euro centų.

TAI NĖRA PRASIMANYMAI, TAI YRA PROGNOZĖS IR NE MANO. Tad galvokis pats.

PROGNOZĖS GALI KEISTIS, ATSIŽVELGIANT Į JAGEX NUMATYTUS ATNAUJINIMUS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o delko tu parasiai  40 euro centų 

Tipo taip smarkiai gali nukristi tas skaicius? po metu

Taip gali,neapsimoka žaist aš pats pardaviau savo visa banką ir acc dar kai 2€ mln kainą buvo, ir jeigu man dabar siūlytu žaisti vėl tikrai nebežaiščiau kadangi daug laiko atėmė,nebent nuspręsi pirkt acc, ir duelint ar į pvp šaut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip gali,neapsimoka žaist aš pats pardaviau savo visa banką ir acc dar kai 2€ mln kainą buvo, ir jeigu man dabar siūlytu žaisti vėl tikrai nebežaiščiau kadangi daug laiko atėmė,nebent nuspręsi pirkt acc, ir duelint ar į pvp šaut.

Na šiaip nieks nesako, kad turės prasedėt pusę dienos prie to 07rs. Užtenka savo malonumui į dieną valandžiukei prisijungt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3149 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...