Peršokti į turinį

Nėra prasmės gyventi.


FsocieTy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3157 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Koks skirtumas kada mes mirsim.. dabar ar vėliau, vistiek galinis mūsų rezultatas bus 0, mes po mirties nieko neprisiminsim ir tai tesis begalybę, amžinai... Tai koks skirtumas ar gyvent toliau ar ne jei kitas nemato tikslo gyvent toliau? Kas kad tu džiaugiesi gyvenimu, keliauji ir panašiai jei tai laikina? Kam visa tai? Viskas taip supistai laikina ir paskui galiausiai AMŽINA...

 

Turėjau gyvenime tikslų. Gyvenimas turėjo prasmę, o dabar... nebeturiu aš nei tikslo, nematau ateities. 

Aš pats žinau kad man depresija, galit nesakyt. Norėčiau tik padiskutoti apie tai kas parašyta aukščiau.

I'm just slowly giving up, 

best-depressing-quotes-depression-it-suc

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano logika tokia - jeigu aš atsiradau tai su kažkokiu tai tikslu, o užsilenksiu tada, kada ateis laikas. Depresija-huj*sija, prisiskaitot dalbajobų pranešimų ir pradedat nesąmonės daryt. Vieni nevalgo, kiti vienas pjauna ir panašiai.

P.S: Depresijos priežastis?

Mergina paliko? - susirask kitą.

B*bis per mažas, veidas kreivas? - padaryk plastinę operaciją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Arba nusizudai kaip herojus arba nekuri tu dramu. Ta turbut "gyvenimo prasme" buvo tavo mergina, o dabar tikriausiai paliko ir prasmes nera? P.S. Kurk tokias temas geriau anonimu tinklapyje ar dar kur nors, cia nera vieta tam (bent jau as taip manau), nes tikrai niekas niekuo nepades.

Redaguota , nario xOzer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Arba nusizudai kaip herojus arba nekuri tu dramu. Ta turbut "gyvenimo prasme" buvo tavo mergina, o dabar tikriausiai paliko ir prasmes nera? P.S. Kurk tokias temas geriau anonimu tinklapyje ar dar kur nors, cia nera vieta tam (bent jau as taip manau), nes tikrai niekas niekuo nepades.

Tu su žodžiais atsargiau. Už tokius gerus patarimus gali gręsti ir baudž. atsakomybė nelaimės atveju.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu su žodžiais atsargiau. Už tokius gerus patarimus gali gręsti ir baudž. atsakomybė nelaimės atveju.

Meh, nieko cia blogo nematau. As jam neisakau zudytis, tiesiog friendly patarimas, kad cia niekas nekreips demesio, nesigilins. Kurdamas tokias temas, kiti kaip tik pradeda dar daugiau saipytis, nes zino, kad nesugebesi pabaigt savo gyvenimo pats ir lauki tik demesio.

P.S. Autoriau, as irgi buvau panasioje situacijoje ir ne karta, ir ne pora minuciu, o savaitemis. Dabar kazkaip pagerejo situacija, bet viskas vel gali apvirst aukstyn kojom. Pvz man padeda susimastyt ir tiesiog atsipalaiduot muzika, kai tokios mintys buna kaip pas tave.

Redaguota , nario xOzer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks skirtumas kada mes mirsim.. dabar ar vėliau, vistiek galinis mūsų rezultatas bus 0, mes po mirties nieko neprisiminsim ir tai tesis begalybę, amžinai... Tai koks skirtumas ar gyvent toliau ar ne jei kitas nemato tikslo gyvent toliau? Kas kad tu džiaugiesi gyvenimu, keliauji ir panašiai jei tai laikina? Kam visa tai? Viskas taip supistai laikina ir paskui galiausiai AMŽINA...

 

Turėjau gyvenime tikslų. Gyvenimas turėjo prasmę, o dabar... nebeturiu aš nei tikslo, nematau ateities. 

Aš pats žinau kad man depresija, galit nesakyt. Norėčiau tik padiskutoti apie tai kas parašyta aukščiau.

I'm just slowly giving up, 

best-depressing-quotes-depression-it-suc

Va atsakymas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man graudu yra, kaip dauguma rašo, kad dėl depresijos norintis pakalbėti žmogus atėjo į netinkamą forumą, tačiau visi džiaugiasi ir visiems labai gerai įvairios JubanGrybo ir kitų trollių temos. 

 

Temos autoriui, suprantu tą jausmą, kai dašunta, kad vieną dieną mirsi ir viskas baigsis amžinam. Visiška tamsa milijardams metų. Atrodo, pasidaro baisu, bet tuo pačiu, kam bijoti to, kas neišvengiama? Labai liūdna, kad puikiai matosi depresija. Siūlau kapstytis, ieškot išeičių, nežmoniškai baisus dalykas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu esu kazkada esu sakes, kad taip pat, kaip manot kad po mirties bus tamsa, tamsa buvo mum pries gimima :D tai va :D beto skirtumas kad gali nugyventi laiminga gyvenima ir ne :D arba padeti kamnors kitam :D gyvenimas nuostabus, pvz as gyvenu, darau kitiems gera, nieko nelaukiu atgal ir jauciuosi laimingas kazkodel :D

 

+ Prie to paties jei tau tikrai depresija tai pasikalbek su artimu zmogum, jeigu tikra depresija, o ne ten nesekmiu liunas tiesiog ;)

Redaguota , nario Transformer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3157 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...