Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sveiki, ieškau kur investuoti.


PonasBinas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3203 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki gerb. SuperGames.lt Vartotojai.


 


Na aš norėčiau iš jūsų sulaukti protingu pasiūlymu.


 


Pradėsiu nuo to, ar žinot kai koki projektą ar svetaine, kur galėčiau investuoti ne menka pinigu suma.


siūlyti rimtus dalykus. Ir kad investicija augtu kas mėnesi ar kas du.


Mano investuojama suma butu iki 500 eurų grynais, arba bankiniu pervedimu. Prieš tai reikėtu pasirašyti internetinį vekseli kuri patvirtins Notaras, dėl musu bendradarbiavimo.


 


Pasiūlymai tik rimti :)


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveiki gerb. SuperGames.lt Vartotojai.

 

Na aš norėčiau iš jūsų sulaukti protingu pasiūlymu.

 

Pradėsiu nuo to, ar žinot kai koki projektą ar svetaine, kur galėčiau investuoti ne menka pinigu suma.

siūlyti rimtus dalykus. Ir kad investicija augtu kas mėnesi ar kas du.

Mano investuojama suma butu iki 500 eurų grynais, arba bankiniu pervedimu. Prieš tai reikėtu pasirašyti internetinį vekseli kuri patvirtins Notaras, dėl musu bendradarbiavimo.

 

Pasiūlymai tik rimti :)

 

FixFM.LT

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

investuok į gyvenima

Sakiau tik rimti pasiūlymai, man gyvenimui užtenka. Man reikia kad pinigai pinigus gamintu :) Bet dėkui už protinga pasiūlymą :)

 

FixFM.LT

Man atrodo kad čia nerimta, bet kada gali žlugti :) 

Matau rimtas pasiūlymas, tad siūlau eikį į ten tikrai rasi, čia rasi tik eilius vaikiškus projektus

Čia pasiūlymas protingas, dėkui už patarimas. Einu ten pildyti savo paraiška :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu galvoji čia sulauksi rimtu pasiūlymu ... yra kur rimtas verslas kalbu apie tikra (UAB,AB) ir ten galėtum kurti ir investuoti o čia tai .... bus taip kad tavo pinigus susems arba į vėją paleisi arba kaip sakei eik į uzdarbs ten gal ir rasi normalu pasiūlymą ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu galvoji čia sulauksi rimtu pasiūlymu ... yra kur rimtas verslas kalbu apie tikra (UAB,AB) ir ten galėtum kurti ir investuoti o čia tai .... bus taip kad tavo pinigus susems arba į vėją paleisi arba kaip sakei eik į uzdarbs ten gal ir rasi normalu pasiūlymą ....

Dėkui už atvira paaiškinimą. Aš supratau viska jau registracija vykdau Uždarbis.lt :) 

Į kokius rimtesnius PTC projektus nenori? Šeip pats ten nesusigaudau labai, bet žinau, kad investuojant galima užsikalt biški

Paaiškink kas tai ?:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu galvoji čia sulauksi rimtu pasiūlymu ... yra kur rimtas verslas kalbu apie tikra (UAB,AB) ir ten galėtum kurti ir investuoti o čia tai .... bus taip kad tavo pinigus susems arba į vėją paleisi arba kaip sakei eik į uzdarbs ten gal ir rasi normalu pasiūlymą ....

Į UAB/AB? Tų 500€ neužteks.

 

O šiaip, žėkis kokių el. parduotuvių, ar žaidimų portalų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Duosiu patarima, jeigu turi vairuotojo teises,  tai geriau supirkinek automobilius, arba sek nuolat autogido skelbimus, ir pamates pigu gera varianta nupirk. Po to perparduot galesi ji. Pats nesenai buvau nupirkes golfa 3 uz 300 euru, o pardaviau uz 500


Duosiu patarima, jeigu turi vairuotojo teises,  tai geriau supirkinek automobilius, arba sek nuolat autogido skelbimus, ir pamates pigu gera varianta nupirk. Po to perparduot galesi ji. Pats nesenai buvau nupirkes golfa 3 uz 300 euru, o pardaviau uz 500. Sitaip nors nereikes bijoti kad zlugs, ar uzsidarys. ar netgi dings su tavo pinigais kas nors

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

globalelite.lt - csgo diskusijų forumas, reikia serverių tinklo, lankomumas garantuotas.

 

Na į žaidimus tikrai neinvestuosiu :)

Į UAB/AB? Tų 500€ neužteks.

 

O šiaip, žėkis kokių el. parduotuvių, ar žaidimų portalų.

Na čia tik iki 500 euru, šiaip galima ir padidinti investicija. Jai tai butu rimta :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Duosiu patarima, jeigu turi vairuotojo teises,  tai geriau supirkinek automobilius, arba sek nuolat autogido skelbimus, ir pamates pigu gera varianta nupirk. Po to perparduot galesi ji. Pats nesenai buvau nupirkes golfa 3 uz 300 euru, o pardaviau uz 500

Kur jis tau tures gi gamer :D vaikas su pitsotu is gimtadienio, prades rukyt litu neliks, atsiras boba litu neliks, pasilaikyk pinigus prireiks

Redaguota , nario X1FioN
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet tai čia rimtas kentas atėjo, ką jūs, ieško kur investuot, bet bijo prapist tą investitciją:DDD Cmon, atsigauk, nerizikuosi, negersi šampano, matos, kad dar snarglius esi ir nedirbęs jokio darbo ar pan, nes nesupranti labai daug elementarių dalyku, sorry jei ką sumaišiau, bet pirmas įspūdis toks o aplamai, 500€ yra ne pinigas investicijoms tu iš jų nieko gero neuždirbsi, nebent pasirengęs laukt 10m.. Aišku yra pasakų investicijos, kur mėnesio gale pasiemi uždirbtus 10proc arba visus 110proc, bet čia vienkartinės pasakos... Jei turi kapitalo, kurio nebijai investuot, investuoji į kelias sritis, tarkim robotus, ar kitą tech o jai jau bijai prapist tuos pinigus investuok į tinklus, teo ir pan, bet ten lauksi dafigą laiko, kol ką uždirbsi... Aišku dabar hanters gona hate, bet rimti žmonės supras ką turi omeny ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tu nežinai ką aš turiu :)

Na matai, čia tokia politika - tu esi vaikas. Nesvarbu, tau ar 20+ metų :D

 

Šiaip jeigu daugiau, kaip ir siūlė, imk ritmą verslą. Su mašinom, telefonais.

 

Pavyzdžiui aš:

Sukau varkęs su telefonais, kompais ir t.t

Iš lombardo buvau prisipirkęs daug telefonų gerų ir kompių, iš lombardo bendrai kai pirkau padėjau 1000€, bet atsėjo 1800€ (verčiu iš LT>€).

Turi galvoti pats, ko mažiau Lietuvoje yra....

 

Gali tarkim lysti į kad ir į Orakulas.lt > ten tai lobia imėtos, pats patyriau (bet čia jau kita politika.)

Redaguota , nario Real Pain
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveiki gerb. SuperGames.lt Vartotojai.

 

Na aš norėčiau iš jūsų sulaukti protingu pasiūlymu.

 

Pradėsiu nuo to, ar žinot kai koki projektą ar svetaine, kur galėčiau investuoti ne menka pinigu suma.

siūlyti rimtus dalykus. Ir kad investicija augtu kas mėnesi ar kas du.

Mano investuojama suma butu iki 500 eurų grynais, arba bankiniu pervedimu. Prieš tai reikėtu pasirašyti internetinį vekseli kuri patvirtins Notaras, dėl musu bendradarbiavimo.

 

Pasiūlymai tik rimti :)

 

Nori rimto pasiūlymo ir verslo gero ? Tai skaityk, tik jau rinkis tu, čia aš daryčiau jeigu laiko turėčiau. Yra kas siūlo man pigiai mot. batų tiekėjus, apsižiūrėjau kad kainos mažos o parduoda už 7x-10x kainas Lietuvoje, taigi pasisamdai, jog padarytų žmogus el.parduotuvę, nusiperki kontaktus ir prašau, verslo planas vos ne tavo rankose, o toliau į fb grupes ten jau žinok neprašausi su moteriška pigia avalyne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3203 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...