Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Isirinkau, rakinkite tema.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3157 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ech permokėsi, kam tokios reikia elementarios užtenka su internetu kad ir 1 branduolio, 256MB RAM plančetes ir viskas išviso galingos nereikia... O taip tai patarčiau imti su geresnę wifi anteną ar kaip čia pasakyt, jog būtų didelis ekranas, geriau skaityt ir panašiai, ir kas be ko rekomenduočiau su sim kortele jog dėtus, jaigu tavo mama užsimanytu kelionėj paskaitinėt.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ech permokėsi, kam tokios reikia elementarios užtenka su internetu kad ir 1 branduolio, 256MB RAM plančetes ir viskas išviso galingos nereikia... O taip tai patarčiau imti su geresnę wifi anteną ar kaip čia pasakyt, jog būtų didelis ekranas, geriau skaityt ir panašiai, ir kas be ko rekomenduočiau su sim kortele jog dėtus, jaigu tavo mama užsimanytu kelionėj paskaitinėt.

Ta planšete bus naudojama minimum ~2metus, gal daugiau, todel žiūriu, kad specifikacijos atlaikytu pora metų į priekį, kadangi viskas tobulėja taip greitai, o dėl keliavimo, tai ne, nekeliaujam niekur ir panašiai, čia tik namie bus naudojama, be to aš norėčiau, kad nelagintu skaitant ir panašiai. Be to mano mamai yra problema su rega, todėl IPS technology yra pats tas, kadangi ryškesnis vaizdas, mažiau akys genda, 8 coliai irgi gerai, bei rezoliucija pakankamai gera.

P.S tik man klausimas tiem kas lenovo plansetes naudojat, kaip jums jos? Kaip kokybe ir panasiai?

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Uoj, už tokias kainas nežiūrėk. Aš mamai buvau padovanojęs planšetę už 150~ litų, nes žinojau kad ji tik ir skaitys delfi.lt, 15min.lt ir t.t. Užtenka už 30-40 eurų jeigu dar yra tokių :D

P.S.

Jam apie 4-5 metai.

P.S.S.

Jį naudoja iki šiol.

Redaguota , nario ItsMantwis
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ta planšete bus naudojama minimum ~2metus, gal daugiau, todel žiūriu, kad specifikacijos atlaikytu pora metų į priekį, kadangi viskas tobulėja taip greitai, o dėl keliavimo, tai ne, nekeliaujam niekur ir panašiai, čia tik namie bus naudojama, be to aš norėčiau, kad nelagintu skaitant ir panašiai. Be to mano mamai yra problema su rega, todėl IPS technology yra pats tas, kadangi ryškesnis vaizdas, mažiau akys genda, 8 coliai irgi gerai, bei rezoliucija pakankamai gera.

P.S tik man klausimas tiem kas lenovo plansetes naudojat, kaip jums jos? Kaip kokybe ir panasiai?

 

Taip, kokybė lenovo iš ties nebloga.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siulyčiau pirkti lenovo, nes lenovo kokybė tikrai yra gera, nestringa tos plančetės. Manau pirk lenovo.

 

P.S Jei jis nori mamai nupirkti plančete už 150 EUR tegu perka, reiškias pinigų turi ir mamai negaili, ne taip kaip kiti už 150 lt perka, kad tik internete galėtų sedėti. Gal pvz jo mama netik internete sėdi ir reikia galingesnės.

Redaguota , nario Arnas'
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Siūlyčiau SAMSUNG Galaxy tab'ą. Pats turiu ir pats naudojuos, jokių problemų iki šiol, naudoju apie ~2metus.

Dekui už pasiūlyma, čia žiūrint ir kuris tab'as, nes tas tab kur už ~100 eur yra tai ten integruota baterija, todel atkrenta sis variantas, bet irgi girdejau gerus atsiliepimus apie sia plansete.

 

Siulyčiau pirkti lenovo, nes lenovo kokybė tikrai yra gera, nestringa tos plančetės. Manau pirk lenovo.

 

P.S Jei jis nori mamai nupirkti plančete už 150 EUR tegu perka, reiškias pinigų turi ir mamai negaili, ne taip kaip kiti už 150 lt perka, kad tik internete galėtų sedėti. Gal pvz jo mama netik internete sėdi ir reikia galingesnės.

Neee, mama naudos tik delfi, lrytas, 15min ir panasiai, bei narsyti internete ir viskas. :D

Redaguota , nario manteliakas
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na žodžiu, pagalvojau kaip ir būtent naršymui gal ir permoku su tais pasiūlymais, pasiskaičiau apie ta galaxy tab 3, gan neblogi komentarai, viskas puikiai, tik tiek, kad baterija integruota.  Turbut ta ir imsiu.

http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/plansetiniai_kompiuteriai/samsung_t113_galaxytab_3_lite_8gb_black

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na žodžiu, pagalvojau kaip ir būtent naršymui gal ir permoku su tais pasiūlymais, pasiskaičiau apie ta galaxy tab 3, gan neblogi komentarai, viskas puikiai, tik tiek, kad baterija integruota.  Turbut ta ir imsiu.

http://www.1a.lt/kompiuterine_technika/plansetiniai_kompiuteriai/samsung_t113_galaxytab_3_lite_8gb_black

baterija visuose integruita

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ta planšete bus naudojama minimum ~2metus, gal daugiau, todel žiūriu, kad specifikacijos atlaikytu pora metų į priekį, kadangi viskas tobulėja taip greitai, o dėl keliavimo, tai ne, nekeliaujam niekur ir panašiai, čia tik namie bus naudojama, be to aš norėčiau, kad nelagintu skaitant ir panašiai. Be to mano mamai yra problema su rega, todėl IPS technology yra pats tas, kadangi ryškesnis vaizdas, mažiau akys genda, 8 coliai irgi gerai, bei rezoliucija pakankamai gera.

P.S tik man klausimas tiem kas lenovo plansetes naudojat, kaip jums jos? Kaip kokybe ir panasiai?

 

 

Taip, kokybė lenovo iš ties nebloga.

 

Turim Lenovo Tab S8, ir mano nuomonė apie planšetę:

 

1. Thermal throttlingas visiškai nesureguliuotas. Įjungi naršyklę ar kokį žaidimą, ekranas pritemsta iki ~45% ir negali paryškinti kol planšetė neatvės. Beje, pati planšetė mėgsta gan gerai įkaisti.

2. Bluetooth neveikia normaliai su kai kuriomis programomis, tarkim BT chat'ais.

3. Pasukus ekraną į landscape modę, atsiranda geras FPS dropas launcheryje ir ne tik (dropas iki 25~30FPS)

 

Visada maniau, kad planšetės nereikalingas daiktas, nei telefonas, nei normalius kompiuteris (esu čiupinėjęs ir pusseserės iPadą), ir taip manau iki šiol...

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3157 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...