Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu PayPal eurus


LaurynasJ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3154 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Iš paypalo galima tik į visa kortelę arba amerikos banka persisiųst pinigus, neturiu nei vienos iš jų :)

Ar tu tuom tikras???? Jei nežinai nešnekėk nesamonių. Prieš porą savaičių persivedžiau iš paypalo į banką 50eur. Sumokėjau apie 2 eurus mokėsčiams. Atėjo per 2 dienas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar tu tuom tikras???? Jei nežinai nešnekėk nesamonių. Prieš porą savaičių persivedžiau iš paypalo į banką 50eur. Sumokėjau apie 2 eurus mokėsčiams. Atėjo per 2 dienas.

Taip aš tikras, galbūt turi  visa vortelę, tada tau eina persivest į banką, aš turiu mastercard ir neina, pasidomėk tada -rep dėliok :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip aš tikras, galbūt turi  visa vortelę, tada tau eina persivest į banką, aš turiu mastercard ir neina, pasidomėk tada -rep dėliok :)

Ble ble tu klounas :D. Sako pasidomėk pačiam siūlau pasidomėti. Neturiu jokios visa. Taip pat turiu mastercard, bet man jos net nereikia norint persivesti bapkes is paypalo i sweda.

 

9f176f4124f734a65dc7678785565685145.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3154 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...