Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Parodyk, ką veiki!


SnoutUp

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 745 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

:D tu tiek daug naudoji žodį sintaksė kad nemanau kad žinai ką tai reiškia, ir taip pat unity prikiši nes geras dalykas išmokt sintaksę ? :D WTF! nežinau ar tu supranti ar ne ... o teorija ir sintaksė visiškai skirtingi dalykai jeigu nežinojai, pasiskaityk kas yra teorija ir praktika..

Aš tai tavęs nesuprantu, aš kalbu apie sintaksę o jis apie teorija... Beto, žodį "sintaksė" panaudojau tik vieną kartą per pastaruosius 2 postus.

:D tu tiek daug naudoji žodį sintaksė kad nemanau kad žinai ką tai reiškia, ir taip pat unity prikiši nes geras dalykas išmokt sintaksę ? :D WTF! nežinau ar tu supranti ar ne ... o teorija ir sintaksė visiškai skirtingi dalykai jeigu nežinojai, pasiskaityk kas yra teorija ir praktika..

Aš tai tavęs nesuprantu, aš kalbu apie sintaksę o jis apie teorija... Beto, žodį "sintaksė" panaudojau tik vieną kartą per pastaruosius 2 postus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, aš jau net nesitikėjau, kad nebus čia tradicinio "cat fighto" apie nieką. Buvo tik laiko klausimas.

 

Anyway, mano žaidimas jau turi playable-early-alpha, taigi galima išbandyt, kaip ten tas paršas su dual-uzi automatais valdosi: 

 

http://gamejolt.com/games/cave-blast/92283

 

kXMTweJ.png?1

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galit jus neuzpist su tais savo isisokimais, arba bent jau apsistot kokioj vienoj temoj pasikoliot? Koliojasi del to ka reiskia zodis sintakse ir ka reiskia zodis teorija. Zmogus cia rimta tema bande sukurt bet va jus ja radot ir pz. Ir su kiekviena tema siam forume tas pats. Zinau kad ir mano postas cia ne i tema dabar bet gal uzteks? Issakykit nuomones, atsakykit i klausimus bet kam kitu nuomone kritikuot?

Paskutinį kartą tikrinau, aš parašiau žmogui nuo ko pradėti kurti žaidimą, ir Igniukas užsišoko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Savaitgalį prabimbinėjau, tai tik šiandien kiek prisėdau prie gamedev darbų.

Pridėjau UZI automatą (kodėl gi ne, visvien tik keli kintamieji skiriasi nuo pistoleto) ir, kartu, "dvigubų" ginklų funkcionalumą. Dabar žiūrėsiu, ar gerai atrodo nukreipus į tą pačią pusę ir šaudant paeiliui.

 

kJXBDZe.gif

 

Edit:

abu ginklai vienoje pusėje + šaudo paeiliui + atatranka ir ginklams ir personažui. Gavos tokia lengva vadinamo "game feel" pamokėlė, nes kitas reikalas, kai viskas "gyviau".

Dar idle ginklų siūbavimą reikės pamėgint pridėt.

 

FKZeTtB.gif

Va žia tai jo geras , kulkas pamažink kaip sake perdaug ir per greit nesamone bšk

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki,

 

šiame forumo skyriuje daug kalbų ir ginčų, bet matosi mažai realių projektų, tai bandau užkurt temą, kurioje visi, užsiimantys programavimu/pixelart/vectorart/3d modeliavimu ar savo projekto reklama, galėtų parodyt, ką daro.

 

Tinka screenshotai, GIFai, kodo gabaliukai (negailėkit ir kitiem, jei ką gudraus parašėt), youtube klipai ir etc. Svarbu, kad kažkiek su žaidimų kūrimu susiję.

 

Pabandom ir žiūrim, kas gausis.

į skype gal gali priimt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...

Buvau, 10 valandų atstovėjau, lipdukų krūvą išdalinau, vaikus ant Iron Snout'o užsikabinusius nuo laptopo baidžiau. Nelabai naudinga, bet įdomi patirtis. Gaila, kad neturėjau laiko (o po to ir jėgų) apžiūrėt pačios parodos, nes buvo įspūdingų [išmatavimų] cosplayerių. Kitiem metam geriau pasiruošt reikės (bent 300 lipdukų, vietoje 100).

 

<..>

 

matytas reikalas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 745 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...