Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

wersus gallery.


Nenchoi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2453 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Čj liksiu prie 2, nes asmeniškai man gražiau atrodo. Išdalies galėčiau pirmo renderį prie antro fono priklijuoti, bet čia daug darbo ( asmeniškai man )

Tikiu, bet ir 2 nėra labai prastas. Tiesiog mano nuomonė to 3D efekto ant renderio biški perdaug bet ir nepermažai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prastas lightiningas, blendo nėra.

Pabandyk kada ir tekstą įmest.

Dėl lightingo tai norėjau tamsesnį darbą padaryti, dėl blendo sutinku. Tekstą tai kažkaip byjau įmesti dar, reikia daugiau tutorialu apie tekstą pažiūrėti.

 

 

 

Nekokybiškai atrodo kažkaip.

 

Dėl 3D efekto berots, nes aš tą 3d efektą nutryniau nuo renderio su 20-30 flow, dėlto taip gavosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rytoj jeigu spėsiu inpisiu kritikos gal padės tolimesniuose darbuose. Žodžiu lauk, nes dar po darbų tai jėgų neturiu net rašyt kažko stambios apimties.

 

Editas:

 

Taigi galiausiai atsirado laisvo laiko tai pradėkim.

 

1.

Renderis užima daugiau negu 50% darbo, kas yra mano galva blogai, neapsimoka tokių dalykų daryti, kadangi nieko gero neįtalpinsi taip. Geriau, kad renderis užimtų kokius 30% tada ir efektus galima gražiau priderinti. Toliau pačiame darbe realiai išvis darbo nėra įdėto. Užmestas ant bg arba renderio smudge arba tiesiog su brush šiektiek paspalvinta ir tiek, aišku matosi, kad dar dešinėje pusėje yra šiokia textūra, bet ji nieko neverta, kai nėra daug darbo įdėta prie pačio darbo. Taigi pradėk dirbti daugiau su tekstūromis, c4d bei kitais efektais, nes šiame darbe išvis nėra net ką vertinti. P.s. nėra net lightning.

 

2.

Palyginus su antru darbu čia very nice, tik vėl darbo dydis yra milžiniškas ir nesugebi pridėti reikiamo kiekio efekto tai daryk mažesnius, o kai jau pramoksi galėsi grįžti prie savo gigantų. Lightningas šiame darbe yra šioks toks, bet ir tai minimalus, ant pačio renderio atrodo yra uždėtas lightning, bet jis yra gan blogas tai siūlyčiau paimti kokia tekstūra saulės arba su brush ant viršaus užmesti tą lightning. Pats bg yra įdomesnis, bet jis vėl gan tuščias, nes darbas yra tikrai per didelis. Trūksta ir pačio bg lightning norėtųsi ant vietų kur šviečia, kad jos tikrai šviestų, tiesiog su brush užmesk burbulų ir užmesk ant kokio screen, color dodge ar kažko panašaus, kad šviesa tikrai skilstų. Daugiau čia nepridėsiu daugiau, nes vėl prie pačio darbo mažai padirbėta.

 

3.

Na pirmas dalykas lightningas jau geresnis, bet jis šįkart yra per mažas reikėjo daugiau ant pačio renderio užvaryti, nes jo dabar tikrai trūksta. Bg tiesiog nuotrauka užmesta, reikėjo pašlifuoti patį bg arba pridėti daugiau tekstūrų, nes vėl vaizdas toks, kad tiesiog sumetei ant greito ir vsio. Matau, kad panaudojai mažų burbliukų tekstūra, bet ji galėjo būti ryškesnė, kadangi tai yra ugnies spalva ir pačio darbo tema yra ugnis tai norėtųsi, kad ta ugnis šviestų visu stiprumu. Esmė tame, kad patingėjai padirbėti. Daugiau tekstūrų, efektų ir pnš.

 

4.

Bg išvis nesižiūri viename šone kažkokia šviesa pievinė, o kitame šone ugnis cmon pradėk derinti bg, o ne taip sumesk kažkokius dvi random tekstūras. Patiko tai, kad už renderio yra jo smudge, kas paįvairina darbą, ir vėl panaudoti tekstūriniai burbulai. Net nežinau realiai ką pridurti tiesiog suderink spalvas, bg ir pačius efektus, nes čia nei spalvų paletė gera, nei kažkas derinasi su pačiu renderiu.. Šaunu, kad neperdėjai jau su dydžiais šiame darbe.

 

5.

Šis darbas atrodo jau suderintas t.y. renderis su bg jau atrodo, kad vienas kitam priklauso, o ne tai, kad vienas sau kitas irgi sau kaip 4 darbe. 3d efektas buvo gražus papildas darbe, bet šįkart jau pamiršai apie lightning, jo išvis nėra. Toliau prie pačio bg galėjai irgi daugiau padirbėti pridėti papildomų šviesų, ar tekstūrų. Pagrindinis bg tas, kuris turi žalios spalvos palete tai irgi atrodo ant tiek užtamsintas, kad jis net neturėtų ten būti, arba daryk jį šviesiai ir tada derink viską arba uždenk beveik visą ir tada vietomis leisk jam pasireikšti tai suteiks bg prasiveržimo efektą, kas yra visai nice.

 

6.

Jau matau, kad padirbėjai su c4d viskas atrodo very nice, bet problema tame, kad naudjoai tik 1 ir tą patį c4d. Galėjai suteikti įvairovės šiam darbui, kadangi dabar atrodo jis gan monotoniškai. Renderis atrodo taip pusiau, kad priklauso šiam bg. To smudge tikrai nereikėjo, galėjai panaudoti tekstūras arba papildomą c4d, kad suteiktum papildomą įblendinimą. Darbe šį kart yra lightningas, bet jis galėtų būti ryškesnis t.y. ant pačių c4d pridėtų papildomo spindesio. Dabar užsiminsiu apie stroke, nes kiek mačiau beveik kiekviename darbe ta pati klaida t.y. stroke nereikia daryti tokio storo 1px arba retai 2px užtenka per akis, o tu užvarei jau kokių 3-4px. Pradėk naudoti įvarius c4d, o ne tik vieną ir šiame darbe galėjai pabandyti sudaryti flow t.y. šviesos sklidimą, bet dabar sumetei c4d vos ne belekaip ir nepavyko išgauti pilno flow. Realiai darbas yra vienas iš geresnių palyginus su kitais tai bandyk tobulinti savo įgūdžius su panašiais efektais kaip ir šiame darbe, bet nepamiršk įvarovės, nes paskui visi darbai atrodys monotoniškai.

 

Sekmės tolimesniuose darbuose ir jeigu norėsi dėl kažko pasidomėti rašyk man į skype, jei būsiu laisvas padėsiu.

Redaguota , nario Rin
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

zlbCqmc.jpg

 

WDz8YQo.jpg

 

Norėjau kokių nors papildomų efektų uždėti, tai pirmas efektas kuris šovė į galvą tai buvo 3d. Na kuris geriau su 3d ar be 3d ? Aiškus sakykite ir klaidas.

Vat va šitas darbas, su 3D fantastiškas man, šitam darbui aš net neturiu ko pridurti ar paneigti ( kiti gali sakyti kritikos, bet kaip kam ), o man šis darbas vienas iš gražiausių, matau nesėdi ir greit patobulėji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Rytoj jeigu spėsiu inpisiu kritikos gal padės tolimesniuose darbuose. Žodžiu lauk, nes dar po darbų tai jėgų neturiu net rašyt kažko stambios apimties.

Tai kam išviso dabar kažką postinti bereikalo ? Būtum rytoj papostines. Laukiu kritikos.

Redaguota , nario Wersusas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

IrmmUUU.jpg

 

žinau, mažai c4d, nu ir ką - nenorėjau daug dėti...( joke, tiesiog nieko neradau kas čia tilptu )

dabar del teksto tai nežinau.. pasiūlėt įdėti tai įdėjau :D

ai va, dar pabandžiau sužaisti su clipping mask :D

Redaguota , nario Wersusas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Niekados nedėk teksto į kampą.

Labai jau simple šitas - "šviesutės", bg ir renderis. :D Lightiningas neblogas, bet norėtusi tamsesnių šonų. 

maždaug šiandiena norėjau tokio simple darbo, kad rytoj jau toki "didelį" padaryčiau :D bet ne, ne tik šviesutės bg ir renderis ( 3 c4d, bg ir renderis :D ). išpradžiu maniau tekstą dėti šale jo, bet blemba nelabai buvo gerų spotų - tai per tamsus bg, tai per šviesus.

ai dar dadedu, kad šiandiena labiau su efektais susipažinti norejau. ( trumpiau tariant su filter gallery ir sharp. )

Redaguota , nario Wersusas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Geriau teksto išvis dėt nereikejo, kad ir jo vietą būtum pakeitias bet jis vis vien baisi atrodys. Vietomis perdaug sharpen matosi, taip pat tie triangle irgi nevtiemu.

 

taigi sakiau su clipping mask pažaisti norėjau, dėl to ir dėjau tuos triangle. dėl sharpen tai asmeniškai man, labiau patinka kai daugiau sharpen užmesta, o ne blur'o, čia berots 50-60% sharpeno, ne tiek daug. o del teksto nesutinku, žinau, kad yra ta vieta kur jisai gražiai derėtu.

Redaguota , nario Wersusas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

taigi sakiau su clipping mask pažaisti norėjau, dėl to ir dėjau tuos triangle. dėl sharpen tai asmeniškai man, labiau patinka kai daugiau sharpen užmesta, o ne blur'o, čia berots 50-60% sharpeno, ne tiek daug. o del teksto nesutinku, žinau, kad yra ta vieta kur jisai gražiai derėtu.

Tai kad ir šriftas baisus. Niekada neturėk tokio mąstymo - jeigu patiks man, patiks ir kitiems. Taip nėra, patikėk pats ankščiau taip mąstydavau bet man tai tikrai nepadėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Tai kad ir šriftas baisus. Niekada neturėk tokio mąstymo - jeigu patiks man, patiks ir kitiems. Taip nėra, patikėk pats ankščiau taip mąstydavau bet man tai tikrai nepadėjo.

 

tai aš su tekstu sutinku, ir su tais trikampiais - man jie irgi nelabai atrodo kai labiau įsižiūri, čia buvo toks darbas pamėginimui su clipping mask, norėjau labiau su juo pažaisti, kad tolimesniuose darbuose su juo kažką padaryčiau. p.s. asmeniškai nelabai man tas darbas ir patinka, o dėl to teksto tai galvojau dabar, kad nuimti, bet gal šiektiek veliau, nes tng dbr :D

Redaguota , nario Wersusas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

 

3. PqngH72.jpg

( originalas - http://i.imgur.com/iqEe0NR.png )

 

6. 

 

7. IrmmUUU.jpg

(originalas - http://imgur.com/wGYXQg9 )

 

Šitie 2 darbai geriausi, iš tavo, kuriuos įvertinčiau 3/10 visi kiti tai chaosas, nėra lightningo ždž baisų...

Skirk daugiau laiko, PSD darbų nagrinėjimui, speedartu žiūrėjimui, tutorialu žiūrėjimui, ir mėgaukis visų piešimo procesu, nupiešes neskubėk dėti į interneta,  apžiūrėk atidžiau, palygink su kitais.....

Pasimokyk iš čia, daug visko rasi http://gfxresource.com/   http://onecanvas.net/   http://sig-lab.com/forum.php

Redaguota , nario AssBanGrybas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Šitie 2 darbai geriausi, iš tavo, kuriuos įvertinčiau 3/10 visi kiti tai chaosas, nėra lightningo ždž baisų...

Skirk daugiau laiko, PSD darbų nagrinėjimui, speedartu žiūrėjimui, tutorialu žiūrėjimui, ir mėgaukis visų piešimo procesu, nupiešes neskubėk dėti į interneta,  apžiūrėk atidžiau, palygink su kitais.....

Pasimokyk iš čia, daug visko rasi http://gfxresource.com/   http://onecanvas.net/

Dėkui už linkus bei patarimus. Tam trečiam nematau ką matai gražaus, kadangi jisai man baisus :D

Redaguota , nario Wersusas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėkui už linkus bei patarimus. Tam trečiam nematau ką matai gražaus, kadangi jisai man baisus :D

 

Tas siglabs turi daugiau patirties nei tie 2 pirmi kartų sudėjus, čia tau ne LT, kad pagal projekto išvaizda sprestu apie jo kokybe :) Užsiregistraves galėsi matyti daugiau turinio, ir siųstis, kas mėnesi naujus resource packus :)

O dėl tos Rin kritikos tai nekllausyk ir neksaityk jo postu jis lėviau nei tu tuos sigus daro...

Redaguota , nario AssBanGrybas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas siglabs turi daugiau patirties nei tie 2 pirmi kartų sudėjus, čia tau ne LT, kad pagal projekto išvaizda sprestu apie jo kokybe :) Užsiregistraves galėsi matyti daugiau turinio, ir siųstis, kas mėnesi naujus resource packus :)

O dėl tos Rin kritikos tai nekllausyk ir neksaityk jo postu jis lėviau nei tu tuos sigus daro...

Klausysiu ko noriu, bėje nors matei Rin sigus, kad lygini jo su mano ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2453 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...